تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: دوربین دیجیتال تا 800 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض دوربین دیجیتال تا 800 تومن

سلان دوستان.خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون.خواهش می کنم جواب بدین.یه دوربین خوب تا نهایت 800 تومن واسه یکی از آشناها میخوام.کیفیت عکس خیلی مهمه واسش.داخل منزل و هم بیرون کیفیت عکسا خیلی خوب باشه.برندش هم فرقی نداره.فقط عکساش با کیفیت باشه و حرف اول رو بزنه تو این رنج قیمت کافیه.با تشکر.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلان دوستان.خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون.خواهش می کنم جواب بدین.یه دوربین خوب تا نهایت 800 تومن واسه یکی از آشناها میخوام.کیفیت عکس خیلی مهمه واسش.داخل منزل و هم بیرون کیفیت عکسا خیلی خوب باشه.برندش هم فرقی نداره.فقط عکساش با کیفیت باشه و حرف اول رو بزنه تو این رنج قیمت کافیه.با تشکر.
    با افزایش 200 تمنی بودجه تون میتونید سراغ nikon 3100 برید

- - - Updated - - -

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

- - - Updated - - -

با تشکر از جوابتون.نهایت بودجم 800 تومنه برادر.تو این رنج چه دوربینی خوبه با شرایطی که گفتم؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با تشکر از جوابتون.نهایت بودجم 800 تومنه برادر.تو این رنج چه دوربینی خوبه با شرایطی که گفتم؟
    با وجود اینکه با افزایش بودجه میتونین برید سراغ حرفه ای ها این فرصت رو از دست میدید
    به هر حال میتونید به Canon Powershot SX530 HS فکر کنید

- - - Updated - - -

با وجود اینکه با افزایش بودجه میتونین برید سراغ حرفه ای ها این فرصت رو از دست میدید
    به هر حال میتونید به Canon Powershot SX530 HS فکر کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •