تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در نصب کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض مشکل در نصب کارت گرافیک

سلام دوستان
    لبتاب من acer e1-571g هستش .کارت گرافیک intel hd4000 و geforce 620m . قبلا 7 نصب بود مشکلی نداشتم و کارت گرافیکم نصب بود .
    بعدش 8 نصب کردم ولی کارت nvidia رو نشناخت و بعدش که 10 نصب کردم دیگه هر دو کارت گرافیکو نمیشناسه یعنی اصلا تو device manager کارت گرافیکو تشخیص نمیده و موقع نصب درایور میگه اصلا کارت گرافیک نداری .

راههای مختلفی رو امتحان کردم و جواب نگرفتم . ار آپدیت بایوس تا گرفتن درایور از سایت انویدیا و اینتل و ایسر تا دستکاری تو رجیستر سیستم و . . .
    تو سایت های خارجی هم رفتم و یه سری همین مشکلو داشتن ولی راه حل مناسبی ارائه نشده بود . حالا میخواستم ببینم کسی میتونه این مشکلو حل کنه ؟
    با تشکر

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با نرم افزارهای آنلاین برای گرفتن درایور یا درایور پک هم تست کردید ؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با نرم افزارهای آنلاین برای گرفتن درایور یا درایور پک هم تست کردید ؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
    با تشکر

قبلا با Driver genius امتحان کردم که جواب نداد . حالا که شما گفتی با driver reviver هم امتحان کردم نشد .

پ.ن 1 : با یکی از نسخه های قدیمیتر Driver genius (نسخه 12) امتحان کردم کارتهای گرافیک رو تشخیص داد و کارت گرافیک اینتل رو دانلود و نصب کردم و کارت گرافیک geforce دانلودش تا شب طول میکشه

پ.ن 2 : کارت گرافیک اینتل من سری 4000 بود ولی سری 3000 رو دانلود و نصب کرد ولی همینکه کار میکنه منو خوشحال کرده

پ.ن 3 : این مشکلو نزدیک یه ساله که من دارم هم با 8 هم با 10 ولی چون نیازی نداشتم خیلی مصرانه پیگیری نکردم و تا اونجایی که من دیدم خیلیا هم این مشکلو داشتن که گویا مشکل از تطابق خود ویندوز با کارت های گرافیکه که با آپدیت های جدید حل میشه
    Last edited by hamidyk; 10-11-2015 at 15:15.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    لبتاب من acer e1-571g هستش .کارت گرافیک intel hd4000 و geforce 620m . قبلا 7 نصب بود مشکلی نداشتم و کارت گرافیکم نصب بود .
    بعدش 8 نصب کردم ولی کارت nvidia رو نشناخت و بعدش که 10 نصب کردم دیگه هر دو کارت گرافیکو نمیشناسه یعنی اصلا تو device manager کارت گرافیکو تشخیص نمیده و موقع نصب درایور میگه اصلا کارت گرافیک نداری .

راههای مختلفی رو امتحان کردم و جواب نگرفتم . ار آپدیت بایوس تا گرفتن درایور از سایت انویدیا و اینتل و ایسر تا دستکاری تو رجیستر سیستم و . . .
    تو سایت های خارجی هم رفتم و یه سری همین مشکلو داشتن ولی راه حل مناسبی ارائه نشده بود . حالا میخواستم ببینم کسی میتونه این مشکلو حل کنه ؟
    با تشکر
    با دقت کارهایی که عرض می کنم رو انجام بدید تا مشکلتون به کلی برطرف بشه.
    به اینترنت وصل بشید.
    ابتدا وارد Device Manager بشید، قسمت Display Adapters رو گسترش بدید ، حالا روی کارت گرافیکی که روی سیستمتون نصبه راست کلیک کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید. بعد در پنجره باز شده روی Search Automatically for updated driver software کلیک کنید. اگر دستگاهتون دو تا کارت گرافیک داره این کار رو برای هر دوشون انجام بدید.
    *اما به احتمال زیاد مشکلتون با این کار حل نخواهد شد*
    مجددا وارد Device Manager بشید و قسمت Display Adapters رو گسترش بدید ؛ حالا روی کارت گرافیکی که روی سیستمتون نصبه راست کلیک کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید. اما این بار روی Browse my computer for driver software کلیک کنید. در پنجره باز شده روی Let me pick from a list of device drivers on my computer کلیک کنید. حالا توی صفحه باز شده توی لیست بگردید دنبال Microsoft basic display adapter اگر پیداش نکردید برگردید به Device Manager و روی اون یکی کارت گرافیکتون راست کلیک کنید و این مراحل رو دنبال کنید. وقتی پیداش کردید روش کلیک کنید و بعد Next رو بزنید و صبر کنید تا درایور آپدیت بشه. بعد از آپدیت شدنش حتما یه بار سیستم رو ری استارت کنید. حالا باید مشکلتون حل شده باشه؛ درست میگم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

یه سر به سایت acer زدم ... برای این مدل لپ تاپ نهایتا درایورهای سازگار با ویندوز 8.1 وجود داره و سازنده برای ویندوز 10 درایوری قرار نداده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •