تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 37 اولاول ... 243031323334353637 آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 369

نام تاپيک: Football Manager 2016

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

شما که چندین فصله دارید بازی می کنید یه سوال دارم ازتون:
    فرض کنید مربی تیم ساندرلند هستید.بعد یکی دو تا بازی یا با چک کردن خصوصیات بازیکنانتون می فهمید که جناح چپ دفاعیتون مشکل داره یا هافبک هاتون خوب پاس تو به عمق نمی اندازن یا فورواردتون خوب هد نمی زنه و پولی هم ندارید برای خرید بازیکن جهت بهبود این ضعف.آیا در این بازی و با توجه به آپشن های مربیگری و تمرینی که دارید می تونید بعد یه مدت این ضعف رو بهبود ببخشید؟
    میشه با تفکرات مربی و خرید دو سه تا بازیکن بعد یکی دو فصل کار تیمی مثل ساندرلند را قهرمان کنید؟بعید می دونم

2. این کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bipoop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خوب شما اگه با یه تیم ضعیف شروع کنید بیشتر لذت خواهید برد...چون مشکلات اقتصادی باشگاه بهتون اجازه نمیده انقد راحت بازیکن خرید و فروش کنید...من خودم با اتالانتا شروع کردم
    موفقیت نهایی با یک تیم ضعیف لذت بخش خواهد بود، نه کار مداوم با آنها. به نظر بنده، برای این جور بازیها باید یک علاقه نسبی هم به تیمی که انتخاب میکنید وجود داشته باشه.
    بنده سالهاست که این سری بازیها را انجام میدم و تجربه کار با تیم ضعیف هم زیاد داشتم. به خاطر دارم که 9 فصل هدایت ناتینگهام فارست را برعهده داشتم و این تیم را از دسته های پایین انگلیس به لیگ برتر آوردم و در نهایت قهرمانش کردم. اون موقع برای اینکه ثابت کنم این بازی را میتونم جدی انجام بدم این باشگاه که سابقه دو بار قهرمانی در اروپا را در سالهای دور داره انتخاب کردم. سه فصل طول کشید که این تیم به لیگ برتر بیاد و 6 فصل طول کشید تا قهرمان بشه. فکر کنم فصل چهارم بود که واقعا خسته شده بودم، اما برای اینکه به خودم ثابت کنم میتونم، ادامه دادم و زمانی هم که قهرمان شدم دیگه ادامه ندادمف چون واقعا این تیم را دوست نداشتم و در طول بازی همه اش فکر میکردم که اگر این چالش را رها کنم، جدا از اینکه خاطرۀ بدی ازش برام باقی میمونه، زحماتی را هم که برای این تیم کشیدم بی اثر میکنه (حالا انگار واقعیه!)

من بارها چالش شروع بدون تیم را انتخاب کردم و بعد از سه یا چهار فصل به یک تیم بزرگ رسیدم. قبلا از این حوصله ها داشتم، اما الآن ترجیح میدم با تیمهایی که دوستشون دارم کار کنم.

من معمولا خودم برای خودم چالش تعریف میکنم. مثلا بارسلونا را می گرفتم و با خودم قرار میگذاشتم که در دو فصل اول هیچ بازیکنی را نخرم و از فصل سوم تنها در صورت فروش بازیکن، بازیکنی را جایگزین کنم، آن هم فقط از لیست فروش تیمها و طبیعتا نه با هر مبلغی. لذا من این چالش را پیشنهاد میکنم که یک تیم را انتخاب کنید و تا سه فصل هیچ بازیکنی براش نخرید و سعی کنید به موفقیت نسبی برسید. یا اینکه حتی میشه بگیم چه تیمی را میخوایم انتخاب کنیم و بچه های گروه چالش اون تیم را انتخاب کنند.
    موفق و سربلند باشید

4. این کاربر از bipoop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما که چندین فصله دارید بازی می کنید یه سوال دارم ازتون:
    فرض کنید مربی تیم ساندرلند هستید.بعد یکی دو تا بازی یا با چک کردن خصوصیات بازیکنانتون می فهمید که جناح چپ دفاعیتون مشکل داره یا هافبک هاتون خوب پاس تو به عمق نمی اندازن یا فورواردتون خوب هد نمی زنه و پولی هم ندارید برای خرید بازیکن جهت بهبود این ضعف.آیا در این بازی و با توجه به آپشن های مربیگری و تمرینی که دارید می تونید بعد یه مدت این ضعف رو بهبود ببخشید؟
    میشه با تفکرات مربی و خرید دو سه تا بازیکن بعد یکی دو فصل کار تیمی مثل ساندرلند را قهرمان کنید؟بعید می دونم
    دوست خوبم
    نکاتی که فرمودید را در ادامه به بحث میگذاریم:

1- مشکل دفاع کناری: اگر دفاع کناری خوب دفاع نمیکنه ممکنه به چند دلیل باشه: 1- بازیکن حریف خیلی قوی است که تقریبا راه حل آن تقویت ضعف مدافع از طریق کار تیمی است. مثلا با رئال مادرید بازی دارید و کریس رونالدو بازیکنی شوت زن و پر سرعت است و شما هر مدافعی را در اختیار داشته باشید حریف این بازیکن نمیشه در اینجا شما چندین راه حل دارید: الف)- از مدافع وسط بخواهید که به عنوان مدافع پوششی به مدافع کناری کم کنه. ب)- از هافبک دفاعی بخواهید که زمانی که بازیکن حریف صاحب توپ میشه، اونو تحت فشار بگذاره. ج)- از بازیکنتون بخواهید که مراقب جا نموندن باشه البته در این صورت بازیکن حریف معمولا اقدام به شوت از راه دور میکن که در بیشتر مواقع راه به جایی نمیبره.
    اگر مدافع کناری در کار هجومی ضعیفه این یا به این دلیله که اصلا توان کار هجومی نداره، مثلا قدرت سانترش پایینه یا خوب پاس نمیده، یا سرعتش پایینه و نمیتونه همه اش بین دفاع و حمله در رفت و آمد باشه که ساده ترین و عاقلانه ترین کار، در فرض اینکه مجبورید از این بازیکن استفاده کنید، این است که ایشان را معاف کنید و تاکتیک تهاجمی را جور دیگری بچینید.

2- بازیکنها خوب پاس عمقی نمیدن: در تمرینات یک سری گزینه ها هست که به بازیکنها یاد میده که پاسخ عمقی و با ریسک بالا بدن، این گزینه برخلاف گزینه قبلی قابل آموزشه و معمولا با موفقیت همراه میشه.

3- مهاجم خوب هد نمیزنه: مهاجم اگر قابلیت کاری را نداشته باشد، مثلا قدش کوتاه باشه، پرشش ضعیف باشه، قدرت سرزنیش تعریفی نداشته باشه، دیگه نمیشه کاری کرد.

اینها مقدمه بود برای این نکته که هر تیمی در هر بازی میتواند نتیجه بگیرد، اگر مربی آشنایی کاملی با بازیکنانش داشته باشد. در بیشتر مواقع ما ابتدا باید بدونیم چی داریم و بر اساس داشته هامون ترکیب بچینیم. تیمی که بازیکنش هد زن نیست یا تمام کنندگی خوبی نداره، نباید تارگت من در تاکتیکتش داشته باشه. یا تیمی که بازیکنای خط دفاعیش چنگی به دل نمیزنن، نباید بدون هافبک دفاعی بازی کنه. یا تیمی که دروازه بانش همه تک به تک ها را گل میخوره، نباید فاصله خط دفاعیش با دروازه اش زیاد باشه. یا تیمی که بازیکناش نمیتونم به هم خوب پاس بدن، نباید تاکتیک مالکانه داشته باشه.
    دوست خوبم، اگر ضعفی در یک نقطه ای از تیم وجود داره، تمرین تا اندازه کنم میکنه (همچنین به خاطر داشته باشین که کمک مربی های خوب هم خیلی تاثیرگذارند)، اونم تمرین برای بازیکنها جوان، اما چیزی که هر مشکلی را حل میکنه، تغییر تاکتیکه. این بازی تنوع تاکتیک نسبتا زیادی داره، شما می تونید با یک تاکتیک 6 تایی بشید و با یک تاکتیک دیگه بازی را ببرید. نکته دیگری هم که حائز اهمیته این است که انتخاب تاکتیک به دو صورت امکان پذیره، گاهی براساس قابلیت تیمی خودمون و گاهی براساس قابلیت تیمی حریف. تیمهای قدرتمند تاکتیک را براساس قابلیت تیمی خودشون میچینن، اما تیمهایی که قرار با تیم قوی تر از خودشون بازی کنن، حتما باید با توجه کامل تاکتیک حریف را رصد کنن، حتی باید نیم نگاهی به بازیکن های حریف داشته باشن که این بازیکن در این پست چه بازدهی داشته، بازیکن مقابلش در تیم ما چه کسی، بازیکن ما به تنهایی میتونه بازیکن حریف را مهار کنه یا نیاز به کمک داره، اگر نیاز به کمک داره، این کمک باید از کدوم پست تامین بشه، نکنه ما نیاز این پست را برطرف کنیم و جای دیگه متضرر بشیم.
    دوستان Match Preparation در بازی بسیار مهمه و همه مربیان عزیز و کاربلد باید جدی بگیرنش. تا میتونید تاکتیک داشته باشید تا به وقتش ازشون استفاده کنید، بهترین تیم ها حداقل سه تا تاکتیک را باید روونِ روون باشن، تیمهای کوچیکتر اما نیازشون بیشتره و باید تاکتیکهای بیشتری را کار کنن. از این رو به صراحت بیان میشود که با توجه به گزینه های مربیگری، هر ضعفی در این بازی قابل بهبوده و این امکان وجود داره که با گذشت زمان وضع تیمها از حیث تاکتیکی بهتر بشه.

آیا با ساندرلند میشود در دو فصل قهرمان شد؟ شاید قهرمانی ساندرلند تنها در دو خیلی امکان پذیر نباشه، اما مطمئن باشید که این تیم میتونه سهمیه لیگ قهرمانان به دست بیاره. چالش انتخاب این تیم ها نباید قهرمان شدن باشه، باید رقابت برای کسب عنوان قهرمانی باشه. این تیمها همین که تا چهار هفته آخر در کورس باشن، یک موفقیت بزرگ کسب کردن. حتما دوستان توجه دارن که موفقیت در لیگ به مراتب ساده تر از موفقیت در یک جامی است که به صورت حذفی برگزار میشه، در این جور جامها همیشه این حوادث و اتفاقات هست که تاثیر بسزایی در انتخاب قهرمان برجای میگذاره.

موفق و سربلند باشید
    یاعلی

6. 3 کاربر از bipoop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pato77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

برای برطرف کردن ضعف های فردی در دفاع مقابل تیمهای قویتر یکی گذاشتن سیستم دفاعی 4141 هست و یکی تمرین دفاعی قبل مسابقه....و دادن مسولیت شخصی به بازیکنا...مثلا به بازیکنا میگی تو پا بازیکنا تکنیکی حریف نرن و بازیکنای سرعتی رو یارگیری نکنن و بلعکس

8. 2 کاربر از pato77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pato77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان من با اتالانتا شروع کردم 10 هفته اول با همه قدرتهای ایتالیا بازی کردم و ناپولی رو بردم و بقیرو مساوی گرفتم...ولی از پس تیمای ضعیف برنمیام هرکار میکنم....جلو تیما ضعیف سیستم مالکیت توپ رو دارم

10. این کاربر از pato77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من از 2014 به اینور بازی نکرده بودم ولی خب پستای دوستان انقدر وسوسه برانگیز بود که تصمیم گرفتم شروع بکنم مجدد.

چند روزی میشه که نسخه فشرده 16.2 fitgirl رو که سایت dlfox قرار داده رو با تمام سناریو های ممکن امتحان کردم و ظاهرا مشکلی نداره فقط باید طبق همون چیزی که نوشته عمل کرد که به طور خلاصه میشه بعد از دانلود و نصب بازی باید وارد fmmasking.exe شین و یه کریر اونجا بسازین و بدون هیچ اقدامی سیوش کنین بعدش باید از fmmasking خارج شین و حالا fm.exe رو باز کنین و کریرتون رو از اینجا بدون مشکل لود کنین.
    و این اقدام فقط برای شروع یه کریر هست و برای هر بار لود شدن بازی فقط کافیه Fm.exe رو انتخاب کنین
    در ضمن ممکنه باز کردن بازی طول بکشه یا فقط صفحه سیاه بیاد که باید یک یا دو بار alt+control+delete بزنین تا مشکلش حل بشه.

آدرس سایت dlfox
    این نسخه فشرده فیت گرل که 1 گیگ هم بیشتر نبود رو زدم دانلود بشه.

یادمه 2 سال پیش کلی فایل میزاشتن که تا حتی اسکاتای تیمای دسته دوم بوندسلیگا رو هم درست می کرد همراه با عکس و مشخصات کامل چه برسه به سرمربیا و کیتای تیما.
    هنوزم فعالن سایتای قدیمی؟

12. این کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من از 2014 به اینور بازی نکرده بودم ولی خب پستای دوستان انقدر وسوسه برانگیز بود که تصمیم گرفتم شروع بکنم مجدد.

این نسخه فشرده فیت گرل که 1 گیگ هم بیشتر نبود رو زدم دانلود بشه.

یادمه 2 سال پیش کلی فایل میزاشتن که تا حتی اسکاتای تیمای دسته دوم بوندسلیگا رو هم درست می کرد همراه با عکس و مشخصات کامل چه برسه به سرمربیا و کیتای تیما.
    هنوزم فعالن سایتای قدیمی؟
    همه فعالن! حتما باید با سایت FM-Base آشنا باشی. توی این سایت همه چیز هست.

------

راستی می خوام فصل هفتم را شروع کنم. هدف اصلی در این فصل، فروش 500 میلیون پوندی و خرید حداکثر 50 میلیونیه. می‌خوام به بازیکن‌های جوان بها بدم و با آنها جام ببرم. پنج تا از بازیکن‌های ثابت تیم را فروختم و جاشونو با چند تا بچه 18 - 19 ساله پر کردم.

14. 2 کاربر از bipoop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان . الان دوبار این بازیو دان میکنم یدونه سایت ایرانی که انقدر راه و چاه داشت حذیدم و یه بار دیگم یکی از دوستام لینک داد دانلود کردم ولی ارور میده باز [. بعضیا میگن بخاطر دایرکت ایکسه که نسخه 12 رو دان کردم . چند بارم اپدیت گرافیک عوض کردم ولی بازم نیومد . واسه کسی پیش اومده این مشکل ؟ اگه امکانش هست چنتا بازیکن خوب تو پست دفاع وسط و هافبک تخریبی معرفی کنین .

16. این کاربر از sahebfallah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام الان نسخه فیت گرل رو زدم دانلود شه این سومین باریه که این بازی رو دانلود میکنم 16.1 و16.3 و الان 16.2 خداکنه اینبار مشکلی نداشته باشه!

نسخه فیت گرل پچ نقل و انتقالاتو لازم داره؟! کدوم پچ رو بریزم؟
    اگه میشه کامل راهنمایی کنید

18. این کاربر از Dawoodk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یادمه نسخه های قبلی ادیتور دیتابیس داشت که خودت میتونستی کلی تغییر ایجاد بکنی ولی توی این جدیده اصلا پیدا نمیکنم فایل اجراییش رو
    سیستمش تغییر کرده؟

سلام الان نسخه فیت گرل رو زدم دانلود شه این سومین باریه که این بازی رو دانلود میکنم 16.1 و16.3 و الان 16.2 خداکنه اینبار مشکلی نداشته باشه!

نسخه فیت گرل پچ نقل و انتقالاتو لازم داره؟! کدوم پچ رو بریزم؟
    اگه میشه کامل راهنمایی کنید

من خودم پچای نقل و انتقالات رو ازینجا گرفتم. تا همین امروز آپدیت شده هستن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

20. این کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •