تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: *مشورت برای انجام یک تصمیم.لطفا نظر بدید*

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed m2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ahwaz

14 *مشورت برای انجام یک تصمیم.لطفا نظر بدید*

سلام دوستان
    من در حال حاضر یک گوشی جی 2 ال جی 32 گیگ دارم و ازش خیلی راضی ام
    اما میخوام یه تصمیمی بگیرم ولی قبل تصمیم میخوام نظر شمارو بدونم
    میخوام یک آیپاد 6 بگیرم و در کنارش یک گوشی ساده( که دارم) بزارم و جی 2 رو مرخص کنم
    چرا میخوام اینکارو بکنم؟
    جی 2 خیلی عالیه ولی من زیاد موزیک گوش میدم و با اینکه جی 2 کیفیت پخشش خوبه ولی در حد عالی نیست
    و چیزی که من راجب آیپاد شنیدم اینه که کیفیت پخشش عالیه
    درسته که کیفیت هندزفری هم مهمه.ولی خود پلیر هم باید قوی باشه
    و اینکه آیپاد 4 اینچه و این اندازه برای من جالبه!و مناسب و مشکلی باهاش ندارم.با توجه به اینکه جی 2 تقریبا 5.2اینچه ولی توی این مورد خاص بزرگی صفحه نمایش برای من برتری نیس
    بنظرم بهترین سایز صفحه همون 4 اینچه
    اینارو گفتم که هم خواسته مو بدونید و هم یه وقت اینارو واسم دیکته نکنید که جی تو صفحش بزرگتره پس بهتره یا اینکه بگید اون سیمکارت نمیخوره مجبوری...فلان و بیسار
    شرایطشو میدونم و باهاش کنار میام
    من تجربه کار باios داشتم ولی تاحالا آیپاد نداشتم
    اما سوال اصلی اینه که میخوام بدونم از نظر پخش موزیک و کیفیت تاچ و صفحه و چیزای دیگه خوبه یا نه ؟
    آیا میصرفه اینکارو انجام بدم یا نه؟ یا اصلا کار درستیه
    باریک بودن و خوشدست بودن آیپاد خیلی نظرمو جلب کرده ولی خب باید اون مشخصه هایی هم که گفتم اوکی باشه تا بشه راجبش بحث کرد
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز...حالا ک موزیک برات اولویته پیشنهاد من اینه ک جی2رو بفروشی یه گوشی اچ تی سی سری one بسته ب بودجت بخری...مثلا one m7 ک الان قیمتش خیلی ب صرفه شده یا one e8 یا m8 و m9 چ بهتر...منم سالهاس موزیک گوش میدم کیفیت پخش موزیکی ک گوشیای اچ تی سی دارن رو تقریبا هیچ گوشی نداره...علاوه بر سیستم صوتی نرم افزاری boom sound و اسپیکرهای اصلی بوم ساند قوی و شفافی ک داره تو جعبشم هندزفری های واقعا با کیفیتی میذاره ک بعید میدونم موقع موزیک گوش دادن ب وجد نیای چ از لحاظ بیس چ شفافیت و بلندی و...
    بازم اگر احیانا راضیت نکرد ب نظر من بیشتر روی خود هندزفری یا هدست مانور بده و دنبال یه دونه با کیفیتش باش...مارکای معروفی مث سن هایزر و...
    بنده زیاد با آیپاد موافق نیستم...

3. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed m2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

دوست عزیز...حالا ک موزیک برات اولویته پیشنهاد من اینه ک جی2رو بفروشی یه گوشی اچ تی سی سری one بسته ب بودجت بخری...مثلا one m7 ک الان قیمتش خیلی ب صرفه شده یا one e8 یا m8 و m9 چ بهتر...منم سالهاس موزیک گوش میدم کیفیت پخش موزیکی ک گوشیای اچ تی سی دارن رو تقریبا هیچ گوشی نداره...علاوه بر سیستم صوتی نرم افزاری boom sound و اسپیکرهای اصلی بوم ساند قوی و شفافی ک داره تو جعبشم هندزفری های واقعا با کیفیتی میذاره ک بعید میدونم موقع موزیک گوش دادن ب وجد نیای چ از لحاظ بیس چ شفافیت و بلندی و...
    بازم اگر احیانا راضیت نکرد ب نظر من بیشتر روی خود هندزفری یا هدست مانور بده و دنبال یه دونه با کیفیتش باش...مارکای معروفی مث سن هایزر و...
    بنده زیاد با آیپاد موافق نیستم...
    ممنون از پاسختون
    ای کاش میگفتید چرا با آیپاد مخالفید یعنی بدی هاش چی میتونه باشه.البته اگه تجربه کار باهاش رو دارید
    راجب اچ تی سی هم با شما موافقم و از کیفیتش با خبرم.داداشم یه دیزایرeye داره
    ولی گفتم که سایز هم اهمیت داره و اینکه الان شرکت بیتس برای اپل کار میکنه پس قطعا کیفیت صداش باید خوب باشه
    آیپاد سبک تره باریک تره در واقع یه mp3player جم و جور که کارای موبایلم انجام میده
    اما آیا واقعا این وظایفو به خوبی انجام میده و کیفیت بالا رو داره یا نه؟میخوام به این جواب برسم
    باید مقایسه کرد صداهارو

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوستان بازم نظر بدید بیشتر کسانی که آیپاد داشتند یا اطلاعات دارن نظر بدن و لطفا کمتر پیشنهاد چیز دیگه ایی بدید چون فقط میخوام آیپاد رو مورد برسی قرار بدیم لطفا مرسی
    اگه گوشی یا mp3playerدر حد و اندازه آیپاد بود و کیفیت خوبی هم داشت بگید(که گمون نکنم باشه با این ویژگیا!)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستش تجربه آنچنانی با آیچاد ندارم فقط دو بار باهاش موزیک گوش دادم خوب بود اما خوب یادمه ک از لحاظ کیفیت صدا چیزی فراتر از اچ تی سی نبود واقعا...
    اگر روی سایز حساسیت دارین ب نظرم ب htc one m7 فکرکنین...هم زیبا نازک شیک و با کمی اغراق میتونم بگم خوشدست ترین گوشی ک داشتم...هم آخرین گوشی اچ تی سی بود ک سیستم بیتس داره...هم قیمتش بالانیس و تو خرج زیاد نمیفتی...
    با این اوصاف بازم یاد آوری میکنم بیشتر روی خود هدست و هندزفری حساس باشی...
    بازم صاحب اختیاری...
    موفق باشی...

6. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •