تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: از چه تیپ افرادی خوشتون میاد؟ / بدتون میاد ؟

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام.
    من فکر میکنم عدم توانایی تحمل دیگران یه نوع ضعف خیلی بزرگه ، به همین دلیل سعی میکنم همه افراد رو در حد خودشون دوست داشته باشم
    ولی یه رفتارهایی هست که اصلاً تحمل نمی کنم و از هر کسی سر بزنه ، به هر قیمتی شده از خودم میرونمش

کسایی که وقتی کار دارن میان سراغت و وقتی کار ندارن ازت سراغ نمیگیرن و مرده و زنده ت براشون فرقی نداره
    افراد تند یا بد اخلاق که فکر می کنن رفتارشون درست و خوبه
    افراد خشکه مذهبی یا خشکه ضد خدا که در موردت قضاوت می کنن و عقایدشونو مرتب به سر و کله ت می زنن
    کسایی که شایعه های درست و غلط رو از صف نونوایی تا تلگرام با دقت گوش می کنن، حفظ می کنن و اینور اونور پخش می کنن و بدون اطلاع درست ، از شایعه دفاع هم می کنن
    پسرها و مردهای شل و ول و سست اراده

2. 7 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه super smart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اول اینو بگم که در نظر من انسان هیچ موقع نباید خودشو بالاتر از بقیه ببینه...

از افرادی خوشم میاد ک واسه انسان ارزش قائل باشن

تو مواقع سختی کمکش کنن

توی شادی و غمش شریک باشن

آدم رو درک کنن

اگ آدم یه کار اشتباهی انجام داد ببخشدش

و از همه مهمتر براش یه دوست باشه

از افرادی خوشم نمیاد ک به آدم محل نذارن(این منو دیوانه میکنه به روم هم نمیارم ولی دیگ براش ارزش قائل نمیشم)

آدمو درک نکنن

پیش همه خوردش کنن

آدمو ناراحت کنن

آدمایی که مسخره کنن(اینا رو نباید آدم صدا زد)

و فحش و تهمت و اینجور چیزا

فعلا همینا یادم بود

کاش ما هم خصوصیاتی داشته باشیم که دیگران از ما خوششون بیاد...

تشکر از @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابت ایجاد این تایپک

4. 5 کاربر از super smart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من از یکی از به ظاهر آشنا ها دو ماهه مقداری پول میخوام (کمتر از 1 م) پولمو نداده این به درک میدونید از چیش حالم میخوره ؟ چند شب پیش با خانومش و مادرم اومده رفته بیرون بطور دست و دل بازانه و ولخرجانه و بدخرجانه کلی کوفت و زهرمار غیر ضروری خریده برده خونه ش... حالم از این بشر به هم میخوره ... [حذف شد]تو اگه پول داری بیا اول پول منو بده بقول شاهین مرگ پول منه که تو جیبته[حذف شد]!
    من نوجوان که بودم جوگیر و گستاخ و عصبی بودم اما یادم نمیاد تا به این حد بی تربیت بوده باشم البته الانم بی اعصاب هستم اما حمل بر خودستایی نشه دیگه توی خودم میریزم با سایر مهربان و رئوف ام... اما برادر کوچکتر ام همینهایی که گفتم در موردش صدق میکنه و به جز اون موارد بی تربیتی و یاغی بازی رو هم به نهایت رسونده حالم از این و اغلب هم سالان و هم نسلانش که غالبا همین گونه اند هم به هم میخوره دیگه برام غیر قابل تحمل شده !

حالا شما این دو مورد رو نماد در نظر بگیرید از کل افرادی که چنین توصیفاتی در موردشون صدق میکنه من متنفرم دنیایی بدون این موجودات رو ترجیح میدم !
    Last edited by Ezel; 26-11-2015 at 12:06. دليل: فحاشی

6. 5 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

یه سری آدما هستن که بقیه مهم نیستن براشون. فقط موفقیت و پیشرفت خودشون رو میخوان حالا به هر روشی. نمودش هم تو ساده ترین کارهایی که انجام میدن مشخصه معمولا

8. 3 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

من از یکی از به ظاهر آشنا ها دو ماهه مقداری پول میخوام (کمتر از 1 م) پولمو نداده این به درک میدونید از چیش حالم میخوره ؟ چند شب پیش با خانومش و مادرم اومده رفته بیرون بطور دست و دل بازانه و ولخرجانه و بدخرجانه کلی کوفت و زهرمار غیر ضروری خریده برده خونه ش... حالم از این بشر به هم میخوره ... [حذف شد]تو اگه پول داری بیا اول پول منو بده بقول شاهین مرگ پول منه که تو جیبته[حذف شد]!
    من نوجوان که بودم جوگیر و گستاخ و عصبی بودم اما یادم نمیاد تا به این حد بی تربیت بوده باشم البته الانم بی اعصاب هستم اما حمل بر خودستایی نشه دیگه توی خودم میریزم با سایر مهربان و رئوف ام... اما برادر کوچکتر ام همینهایی که گفتم در موردش صدق میکنه و به جز اون موارد بی تربیتی و یاغی بازی رو هم به نهایت رسونده حالم از این و اغلب هم سالان و هم نسلانش که غالبا همین گونه اند هم به هم میخوره دیگه برام غیر قابل تحمل شده !

حالا شما این دو مورد رو نماد در نظر بگیرید از کل افرادی که چنین توصیفاتی در موردشون صدق میکنه من متنفرم دنیایی بدون این موجودات رو ترجیح میدم !
    چک میگرفتی برادر اینقدرم اعصابتو خورد نمیکردی.

10. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

چک میگرفتی برادر اینقدرم اعصابتو خورد نمیکردی.
    چک گرفته بودم برای تاریخ 15/ 9 بود که امروز وصول شد ....

منظورم این بود که باید زودتر میداده و من پول نقد ام دستم میبوده نه چک ...

بعد ضمنا اضافه کنم اخیرا ایشون با این توضیحات برای اربعین کربلا رفته بود که نفرت من رو دو چندان کرد ... یعنی بجای اینکه پول من و احتمالا افراد دیگه ای که قرض داشته رو بده رفته به اصطلاح زیارت کنه ...

البته آه من گرفتش و فعلا 2 روزه در راه برگشت و در همدان ماشینش خراب شده و گیر کرده !! منم دو روزه که بشکن میزنم و حال میکنم اینجا...
    Last edited by banii; 07-12-2015 at 00:08.

12. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

چک گرفته بودم برای تاریخ 15/ 9 بود که امروز وصول شد ....

منظورم این بود که باید زودتر میداده و من پول نقد ام دستم میبوده نه چک ...

بعد ضمنا اضافه کنم اخیرا ایشون با این توضیحات برای اربعین کربلا رفته بود که نفرت من رو دو چندان کرد ... یعنی بجای اینکه پول من و احتمالا افراد دیگه ای که قرض داشته رو بده رفته به اصطلاح زیارت کنه ...

البته آه من گرفتش و فعلا 2 روزه در راه برگشت و در همدان ماشینش خراب شده و گیر کرده !! منم دو روزه که بشکن میزنم و حال میکنم اینجا...

تعجب میکنم؛ شما با وجود اینکه چک دارید باز حرص میخورید؟!
    اگه میخواستید پولتون زودتر نقد بشه باید همون موقع ازش میخواستید که تاریخ چک رو زودتر بنویسه.
    لابد اول چکی در کار نبوده و یا شاید تاریخ وصول پول رو هم به شما تحمیل کرده بود؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

تعجب میکنم؛ شما با وجود اینکه چک دارید باز حرص میخورید؟!
    اگه میخواستید پولتون زودتر نقد بشه باید همون موقع ازش میخواستید که تاریخ چک رو زودتر بنویسه.
    لابد اول چکی در کار نبوده و یا شاید تاریخ وصول پول رو هم به شما تحمیل کرده بود؟

من توضیح دادم ... دلیل ناراحتیم این بوده که این عاغا به من گفته پول ندارم و باید مدتی صبر کنی اما چطور برای خرج های بیهوده و همینطور رفتن به کربلا پول داشته اما برای من نه ؟! اگر آن موقع میگفت من چند خرج دیگه دارم که باید انجام بشه و بعد نوبت به شما برسه باز یه چیزی اما اینطور معامله کردن به نظر من خارج از شعور و رفتار یک مرد است .

بله اول هم چک در کار نبود و تقریبا یکماه پیش چک داد ...

15. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

از همه آدمها به یک اندازه خوشم میاد.

17. این کاربر از saeed sx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •