تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: مشکلات مربوط به روابط کار ( کارگران و کارفرمایان)

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

داداش بخدا نمیدونم بابت اینهمه راهنمایی و جوابهای به موقع و واضحت چطوری ازت تشکر کنم
    فقط میتونم بگم که خیلی اقاییداداش به نظرت من چقدر درخواست خسارت بکنم برا قراردادم؟
    اگر بازگشت به کارمو قبول کنه و بعدا برام سر کار مشکل بوجود بیاره چی؟
    خیلی ادم کثیف و رزلی هستش و میترسم بازگشت به کارمو قبول کنه و بعدش برام پاپوش درست کنه و دستمم چیزیو نگیره
    به نظرت چی کار کنم داداش؟
    سلام
    تشکر از خدای دانا
    شما فقط میتونین درخواست خسارت کنین و توضیح بدین که چقدر متضرر شدین به خاطر امید به کار در این شرکت و ازدواج و وامهای بانک و غیره
    مقدار خسارت رو دادگاه تعیین میکنه . اگر از مدت قرار داد چهار پنج ماه مونده باشه دادگاه رای به پرداخت تمام حقوقها میده البته اگر کارفرما باعث فسخ شده باشه اون هم بدون دلیل موجه و قابل قبول برای دادگاه
    شما فقط توضیح بدین به دادگاه که چقدر متضرر شدین تا دادگاه بیشترین خسارت رو براتون منظور کنه
    اگر کارگر به دلیل سرقت , اختلاس , افشای اسرار شرکت , خسارت زدنِ سنگین به شرکت و توهین و فحاشی و یا زد و خورد با کارفرما یا مدیران اخراج شده باشه دیگه دادگاه خسارتی بهش نمیده . برای همین بود که گفتم مراقب باشین کارفرما ازتون نقطه ضعف نگیره
    =============================
    در مورد مسئله ی خطورتِ ادامه ی کار در محیطی که کارفرما و کارگر روابطشون بد هست قبلاً نوشتم که شما باید این ریسک رو قبول کنین و اصرار کنین در بازگشت به کار تا یا خسارت بگیرین یا واقعاً برگردین سر کار دوباره
    اما اگر برگشتین سر کار , دیگه باید بدونین که کارفرما میذارتتون زیر ذره بین و اگر آدم بد ذات و زبرکی باشه میتونه با اجرای قانون کار حسابی اذیتتون کنه یعنی گیر میده به تمام دیر اومدن ها و زود رفتن ها و کم کاریها , خرابکاریها و وقت تلف کردنها و غیبتها و اهانتها و پروندتون رو پر میکنه از اخطارهای مکرر بدلیل غیبت و و تاخیر و کم کاری و کسر حقوق و غیره و خودِ اینها از دلائلِ قانونی اخراج هست و راحت میتونه عذرتون رو بخواد
    اگر هم آدم از خدا بی خبر و بی وجدانی باشه براتون پاپوش درست میکنه
    بنده یه انبار دار رو میشناختم . کارفرما قصد داشت کارهای غیر قانونی انجام بده در فروش اما انباردار حاضر به همکاری باهاش نشد
    کارفرمای بی وجدان با پسرش یک شب میرند انبار و نزدیک 15 ملیون تومن از اجناس رو مخفیانه میبرند خونه ی خودشون
    چند هفته بعد به انباردار میگه باید انبارگردی کنیم چون من بهت شک دارم . انباردار بینوا هم از همه جا بی خبر
    وقتی انبارگردی تمام شد کسر موجودیِ انبار مشخص شد و کارفرما بهش تهمت دزدی زد و از کار اخراج شد و تمام حقوق و مزایای پایان کارش هم مصادره شد بابت جبران خسارت و انباردار بیچاره رو از کویت تبعید کردند برای همیشه ممنوع الورود شد به دلیل محکوم شدن در پرونده ی خیانت در امانت
    این ماجرا چند سال بعد توسط همسر کارفرما لو رفت . کارفرما طلاقش داد , زنش هم همه ی گندکاریهاش رو لو داد که یکیش همین ماجرای انباردار بود
    بنده نمیدونم کار شما دقیقاً چی هست در شرکت اما اگر با پول و مدارکِ مهم و دریافت و پرداخت سر کار ندارین و چیزی هم رسماً تحویل نگرفتین از شرکت پس لزومی نداره نگران این چیزها باشین اما باز هم باید مراقب باشین
    مثلاً ممکنه کسی رو بفرسته تا بهتون رشوه بده تا کاری غیر قانونی انجام بدین و بعدش مچتون رو بگیره و اخراجتون کنه و پرونده هم براتون تشکیل بده یا همونطور که گفتم گیر بده به رعایت نکردن قوانین و دستورالعملها مثل تاخیر و حضور و زود رفتن و غیاب بدون اجازه و عذر موجه و کم کاری و غیره و مجازاتتون کنه با کسر حقوق و توقف از کار و در نهایت اخراج
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 03-12-2015 at 09:55.

2. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

سلام داداش
    جلسه هیات حل اختلاف برگزار شد با حضور رییس اداره کار و جمعی از نمایندگان تشکلهای کارگری و دادگستری
    بنده تو ایام بلاتکلیفی ی جا مشغول بکار بودم که فقط حقوق میگرفتم و بیمه برام رد نمیکردن که کارفرما این قضیه رو نمید ونم از کجا فهمیده . منم کتمان کردم و گفتم که جایی کار نمیکردم و میتونن از بیمه استعلام بگیرن
    بعدش هم عنوان کرد که من کارمو خوب انجام نمیدادم و از مشتریها پول میگرفتم و کارشونو انجام میدادم و بر ضد منافع و پیشرفت نمایندگی توطئه میکردم و ذهنیت کارگرای دیگرو مخشوش میکردم درباره نمایندگی؛ حتی دوتا رسید دریافت حقوق اورد نشون داد که من اثر انگشت زدم و امضاء کردم که من هم در جواب گفتم که بنده تا این برگرو امضاء نمیکردم ایشون از دادن حقوق امتناء میکرد و منو تهدید میکرد که تا امضاء نکنی از حقوق خبری نیست؛ بعدشم مراجعه منو به کارم طبق رای بازگشت بکار گفتن که حاضر نشدم مشغول بکار شم که من هم در جواب گفتم که بنده کارشناس فنی هستم و وظیفه کارشناس فنی معلوم هست و به بنده گفتن که ما کارشناس فنی اوردیم و دیگه جایی برا شما نیست و باید لباس کار تنت کنی بری شاگردی کنی؛ در اخر هم نظر دادگاه این بود که ایا من حاضرم با دریافت مبلغی بابت 5سال قراردادم توافق کنم یا نه(( همه اعضا هم تایید کردن که به نفع من هستش که توافق کنم چون دیگه با این مشکلات من و کارفرما نمیتونیم با هم کار کنیم و دردسرمون برا اداره کار هست و هرروز میخوایم برا مشکلمون مزاحم اداره کار بشیم))؟ بنده هم در جواب گفتم که من با استناد به این 5سال قرارداد رفتم زیر بار قرض و وام بانکی و بازگشت بکارمو میخوام تا ماهیانه حقوق بگیرم و زندگیم بچرخه،
    و در نهایت رییس جلسه گفتن که صورتجلسه رو امضاء کنید و برید تا ما رای صادر کنیم،.
    با این اوصاف نظر شما چیه؟ایا باید توافق میکردم یا اینکه کاری که کردم درست و به نفعم هست و اینکه به نظر شما امکان صدور چه رایی بیشتر هست؟؟
    ممنون و شرمنده که مطالب زیاد شد

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

راستی اگر ایشون بره اون کسیرو که من تو ایام بلاتکلیفیم براش کار کردم بیاره و شهادت بده یا اینکه طی ی نامه تایید کنه که من براش کار کردم و برگه تسویه حساب پیشش دارم اونوقت چی میشه؟ تاثیری داره تو روال پرونده؟؟؟؟ خیلیی ذهنمو به خودش مشغول کرده

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

راستی اگر ایشون بره اون کسیرو که من تو ایام بلاتکلیفیم براش کار کردم بیاره و شهادت بده یا اینکه طی ی نامه تایید کنه که من براش کار کردم و برگه تسویه حساب پیشش دارم اونوقت چی میشه؟ تاثیری داره تو روال پرونده؟؟؟؟ خیلیی ذهنمو به خودش مشغول کرده
    دوستمون محمد راهنمایی های خوبی کردم
    فقط من در مورد این پستتون بگم که یکی رو میشناختم که همین داستان شما براش پیش اومده بود که موفق شد حق مزایا و حقوق دریافت کنه اما بعد از اینکه کارفرما فهمید که در اون مدت شاکی ادعا میکرده از کار بیکار شده مشغول بوده حق و مزایاش قطع شد، البته کار فرما شاهد هم داشت برای این قضیه
    البته من از قوانین چیزی نمیدونم و این فقط تجربه ای بود که داشتم از جزئیات ـش هم خبر ندارم شاید با مورد شما فرق داشته باشه.

6. 2 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام داداشجلسه هیات حل اختلاف برگزار شد با حضور رییس اداره کار و جمعی از نمایندگان تشکلهای کارگری و دادگستریبنده تو ایام بلاتکلیفی ی جا مشغول بکار بودم که فقط حقوق میگرفتم و بیمه برام رد نمیکردن که کارفرما این قضیه رو نمید ونم از کجا فهمیده . منم کتمان کردم و گفتم که جایی کار نمیکردم و میتونن از بیمه استعلام بگیرنبعدش هم عنوان کرد که من کارمو خوب انجام نمیدادم و از مشتریها پول میگرفتم و کارشونو انجام میدادم و بر ضد منافع و پیشرفت نمایندگی توطئه میکردم و ذهنیت کارگرای دیگرو مخشوش میکردم درباره نمایندگی؛ حتی دوتا رسید دریافت حقوق اورد نشون داد که من اثر انگشت زدم و امضاء کردم که من هم در جواب گفتم که بنده تا این برگرو امضاء نمیکردم ایشون از دادن حقوق امتناء میکرد و منو تهدید میکرد که تا امضاء نکنی از حقوق خبری نیست؛ بعدشم مراجعه منو به کارم طبق رای بازگشت بکار گفتن که حاضر نشدم مشغول بکار شم که من هم در جواب گفتم که بنده کارشناس فنی هستم و وظیفه کارشناس فنی معلوم هست و به بنده گفتن که ما کارشناس فنی اوردیم و دیگه جایی برا شما نیست و باید لباس کار تنت کنی بری شاگردی کنی؛ در اخر هم نظر دادگاه این بود که ایا من حاضرم با دریافت مبلغی بابت 5سال قراردادم توافق کنم یا نه(( همه اعضا هم تایید کردن که به نفع من هستش که توافق کنم چون دیگه با این مشکلات من و کارفرما نمیتونیم با هم کار کنیم و دردسرمون برا اداره کار هست و هرروز میخوایم برا مشکلمون مزاحم اداره کار بشیم))؟ بنده هم در جواب گفتم که من با استناد به این 5سال قرارداد رفتم زیر بار قرض و وام بانکی و بازگشت بکارمو میخوام تا ماهیانه حقوق بگیرم و زندگیم بچرخه،
    و در نهایت رییس جلسه گفتن که صورتجلسه رو امضاء کنید و برید تا ما رای صادر کنیم،.با این اوصاف نظر شما چیه؟ایا باید توافق میکردم یا اینکه کاری که کردم درست و به نفعم هست و اینکه به نظر شما امکان صدور چه رایی بیشتر هست؟؟ممنون و شرمنده که مطالب زیاد شد
    سلام
    اگر پولی که بهتون میدن ارزش داشته باشه و بتونین در جای دیگه ای هم با قرارداد مدت دار و شغلی که ازش بدتون نیاد مشغول به کار بشین پس بهتره که قائله رو فیصله بدین
    مسئله کار کردن در جای دیگه و تاثیرش در شکایت رو متاسفانه در موردش اطلاعی ندارم چون در کویت کار کردن برای کسی غیر از کارفرما (کفیل - sponsor ) ممنوع هست و باعث تبعید شدنِ کارگر از کویت و ممنوع الورود شدنش میشه
    در مورد اتهامات هم اگر مدرک محکمه پسند داشته باشه پس دردسر ساز هست
    کار کردن با این کارفرما دیگه سودی نداره و خطرناک هم هست
    نپرسیدین چقدر خسارت بهتون میدن بابت فسخ قرارداد ؟ این مسئله خیلی مهم هست برای تصمیم گیری [/b]
    نظر بنده اینه که شروع کنین به جستجوی کار مناسب در جای دیگه و پرونده ی این شرکت رو هم ببندین با اخذ حداکثر خسارت
    اما چیزهائی رو که باعث شد در این شرکت کارتون به اینجا بکشه نباید از یاد ببرین و تجربه بشه برای بقیه ی عمر
    مشکلات بزرگ از اشتباهات کوچک شروع میشه .
    منظورم این نیست که شما باعث شدین کار به اینجا بکشه . منظورم فقط فراموش نکردن علتها هست

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

MCI

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

سلام
    بعد از جلسه اول هیات حل اختلاف چند روز بعدش مراجعه کردم به اداره کار که در جواب گفتن که پرونده رفته برا تحقیق
    چند روز بعدش رفتم برا پیگیری که اون شخصی که رفته بود برا تحقیق بهم گفت که رفتم با کارفرمات صحبت کردم که بهم گفت مدرک تحصیلی نداره و بهانه اورد که بدون مدرک اومدن پیش ما/ بهم گفتش که از مدرک تحصیلیت ی کپی بکن ببر بذار تو پروندت تا تو جلسه ای که 20ام برات گذاشتن مدرکت تو پروندت اماده باشه / این بار پرسیدن ایا حاضری توافق کنی و مبلغی رو جهت قراردادت بگیری من جواب مثبت میدم و تا جایی که از یکی از کارمندان مسیول پرسیدم قضیه از این قراره که توافق باید رضایت طرفین باشه و اداره کار تقریبا تو تعیین مبلغ دخیل نیست/ فقط از ی موضوع واهمه دارم اونم اینه که بازگشت به کار رو قبول کنه/ اگه اون قبول کنه بازگشت به کار رو من میتونم رد کنم و درخواست خسارت کنم؟؟؟؟؟
    دوستمون محمد راهنمایی های خوبی کردم
    فقط من در مورد این پستتون بگم که یکی رو میشناختم که همین داستان شما براش پیش اومده بود که موفق شد حق مزایا و حقوق دریافت کنه اما بعد از اینکه کارفرما فهمید که در اون مدت شاکی ادعا میکرده از کار بیکار شده مشغول بوده حق و مزایاش قطع شد، البته کار فرما شاهد هم داشت برای این قضیه
    البته من از قوانین چیزی نمیدونم و این فقط تجربه ای بود که داشتم از جزئیات ـش هم خبر ندارم شاید با مورد شما فرق داشته باشه.
    داداش ممنون از راهنماییت
    ولی جایی که من کار میکردم حق بیمه برام رد نمیشد / یعنی تو بیمه سابقه کار در اونجا برای بنده ثبت نشده و میتونم مدعی بشم که ایشون حق و حقوق منو نداده و من هم بخاطر خرج و مخارج زندگیم مجبور به این کار شدم.
    اخه تو رای صادره بخاطر ایام بلاتکلیفی من برام ی مبلغی تعیین کدرن که کارفرما موظفه بهم پرداخت کنه و ایشون هم بخاطر این مبلغ که تعیین کردن قضیه کار کردن منو تو جای دیگه مطرح کردن.

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

سلام
    امروز 20ام رفتم جلسه دوم هیات حل اختلاف که کارفرما تو جلسه حاضر نشد
    تو جلسه بهم گفتن که بازگشت بکار میخوای یا توافق میکنی که خودشونم گفتن که با این شرایط دیگه به نفع شما نیست که برگردی اونجا و توافق کنی بهتره
    منم گفتم که بازگشت بکار صلاح من نیست و توافق میکنم / پرسیدم که رو چه مبلغی باید توافق کنم که در جواب گفتن که ما نمیتونیم مبلغ بگیم و رضایت طرفین هستش
    بنده هم گفتم که 15میلیون میخوام تا توافق کنم که رییس گفت از این پولا نمیده بهت/ بعدشم گفت بیا امضاء کن برو تا رای صادر کنیم
    فعلا هم به ناچار باید منتظر باشم ببینم که چه رایی صادر میکنن/ یا بازگشت به کار میزنن یا احتمالا یه مبلغی جهت توافق مینویسن
    یا حق

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    امروز 20ام رفتم جلسه دوم هیات حل اختلاف که کارفرما تو جلسه حاضر نشد
    تو جلسه بهم گفتن که بازگشت بکار میخوای یا توافق میکنی که خودشونم گفتن که با این شرایط دیگه به نفع شما نیست که برگردی اونجا و توافق کنی بهتره
    منم گفتم که بازگشت بکار صلاح من نیست و توافق میکنم / پرسیدم که رو چه مبلغی باید توافق کنم که در جواب گفتن که ما نمیتونیم مبلغ بگیم و رضایت طرفین هستش
    بنده هم گفتم که 15میلیون میخوام تا توافق کنم که رییس گفت از این پولا نمیده بهت/ بعدشم گفت بیا امضاء کن برو تا رای صادر کنیمفعلا هم به ناچار باید منتظر باشم ببینم که چه رایی صادر میکنن/ یا بازگشت به کار میزنن یا احتمالا یه مبلغی جهت توافق مینویسنیا حق
    سلام
    اگر سیستم کارشون مثل اونطرف آب باشه پس اداره ی کار فقط سعی میکنه که دو طرف با هم مصالحه کنند و با توافق خودشون مشکل رو حل کنند وگرنه پرونده برای تعیین مقصر و تعیین خسارت میره به دادگاه
    در دادگاه , قاضی کلیاتِ پرونده رو میبینه و اگر تشخیص بده که شکایت صحیح هست , شکایت رو ارجاع میده به کارشناس تا سخنان و مدارکِ هر دو طرف رو بشنوه و ثبت کنه و یک گزارش بنویسه برای قاضی که در اون گزارش نظر کارشناس در صفحه ی آخر درج شده و اگر کاگر مستحق دریافت خسارت باشه مقدار خسارت رو هم محاسبه میکنه و مینویسه
    قاضی با دیدنِ نظر و حکم کارشناس اگر تشخیص بده که نظر خبیر مشکلی نداره , همون رو به اطلاع طرفین میرسونه
    اما اگر قاضی تشخیص بده که نظر کارشناس غلطه و یا خسارت رو اشتباه حساب کرده اونوقت دوباره پرونده رو میفرسته برای یک کارشناس دیگه
    همچنین اگر یکی از طرفین به حکن کارشناس اعتراض کنه و قاضی هم تشخیص بده که اعتراضش صحیح هست پرونده رو ارجاع میده به یک کارشناس دیگه .
    چیزهائی که کارگر میتونه به عنوان خسارت مطالبه کنه اینهاست:
    باقی حقوق تا پایان مدت قرار داد یعنی اگر یک سال مانده به پایان قرارداد اخراج بشه و علتش هم دزدی و خیانت و ضرب و شتم کارفرما و تقلب در برای استخدام و خسارت سنگین زدن به شرکت نباشه حق داره حقوق 12 ماهِ باقیمانده رو مطالبه کنه
    حقوق مرخصی سالیانه
    پاداش آخر خدمت اگر کاری نکرده باشه که پاداش رو باطل میکنه مثل سرقت و خیانت و افشای اسرار شرکت
    شما بر چه اساسی گفتین 15,000,000 تومن ؟
    باید یک نفر کاربلد مطالباتتون رو حساب کنه و بگه حدوداً چند میشه
    مسلماً کارفرما این مبلغ رو قبول نداره
    دو راه دارین:
    1- بپرسین کارفرما چقدر میخواد پرداخت کنه
    اگر مناسب بود همون مبلغ رو بگیرین و از ادامه ی شکایت بگذرید
    2- قبول نکنین و بگین حق قانونیم رو میخوام تا پرونده رو بفرستند دادگاه و یا دائره ی حقوقی اداره ی کار تا مبلغ قانونی مشخص بشه

12. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

سلام
    اگر سیستم کارشون مثل اونطرف آب باشه پس اداره ی کار فقط سعی میکنه که دو طرف با هم مصالحه کنند و با توافق خودشون مشکل رو حل کنند وگرنه پرونده برای تعیین مقصر و تعیین خسارت میره به دادگاه
    در دادگاه , قاضی کلیاتِ پرونده رو میبینه و اگر تشخیص بده که شکایت صحیح هست , شکایت رو ارجاع میده به کارشناس تا سخنان و مدارکِ هر دو طرف رو بشنوه و ثبت کنه و یک گزارش بنویسه برای قاضی که در اون گزارش نظر کارشناس در صفحه ی آخر درج شده و اگر کاگر مستحق دریافت خسارت باشه مقدار خسارت رو هم محاسبه میکنه و مینویسه
    قاضی با دیدنِ نظر و حکم کارشناس اگر تشخیص بده که نظر خبیر مشکلی نداره , همون رو به اطلاع طرفین میرسونه
    اما اگر قاضی تشخیص بده که نظر کارشناس غلطه و یا خسارت رو اشتباه حساب کرده اونوقت دوباره پرونده رو میفرسته برای یک کارشناس دیگه
    همچنین اگر یکی از طرفین به حکن کارشناس اعتراض کنه و قاضی هم تشخیص بده که اعتراضش صحیح هست پرونده رو ارجاع میده به یک کارشناس دیگه .
    چیزهائی که کارگر میتونه به عنوان خسارت مطالبه کنه اینهاست:
    باقی حقوق تا پایان مدت قرار داد یعنی اگر یک سال مانده به پایان قرارداد اخراج بشه و علتش هم دزدی و خیانت و ضرب و شتم کارفرما و تقلب در برای استخدام و خسارت سنگین زدن به شرکت نباشه حق داره حقوق 12 ماهِ باقیمانده رو مطالبه کنه
    حقوق مرخصی سالیانه
    پاداش آخر خدمت اگر کاری نکرده باشه که پاداش رو باطل میکنه مثل سرقت و خیانت و افشای اسرار شرکت
    شما بر چه اساسی گفتین 15,000,000 تومن ؟
    باید یک نفر کاربلد مطالباتتون رو حساب کنه و بگه حدوداً چند میشه
    مسلماً کارفرما این مبلغ رو قبول نداره
    دو راه دارین:
    1- بپرسین کارفرما چقدر میخواد پرداخت کنه
    اگر مناسب بود همون مبلغ رو بگیرین و از ادامه ی شکایت بگذرید
    2- قبول نکنین و بگین حق قانونیم رو میخوام تا پرونده رو بفرستند دادگاه و یا دائره ی حقوقی اداره ی کار تا مبلغ قانونی مشخص بشه
    سلام دوست عزيز
    كاملا حق با شماست، ولي ديگه دارم از زندگي و اينده شغليم بخاطر اين پرونده عقب ميفتم
    شرايط كاري و استخدامهاي ايران طوريه كه شرط سن و هزار تا دنگ و فنگ ديگه داره.
    از طرفي هم اگه تكليف اين پرونده روشن نشه نميتونم سر كار ديگه برم و مشغول بشم،
    من متاهل هستم و تو اين مدت زندگيم به سختي داره ميگذره و از نظر مالي به شدت تو فشار هستم و از طرف همسر و اعضاي خانواده هم تو فشار هستم كه اين پروندرو زودتر تموم كنم و برم دنبال ي شغل ديگه
    مبلغ 15,000,000ميليون تومن رو هم خودم و پدرم گفتيم تو جلسه تا كارفرما بده و پرونده بسته بشه،
    رئيس جلسه گفتش كه چون سابقه كاريم كمه اين مبلغ تعلق نميگيره بهم
    فعلا منتظرم تا ببينم چه رايي صادر ميشه، خداشاهده به مرز جنون رسيدم، گير كارفرمايي افتادم كه اصلا خدارو نميشناسه و برا برنده شدن تو اين كار از هيچ كاري دست نميكشه، رأي صادر شد بهتون اطلاع ميدم، خيلي اقايي دوست گلم

14. این کاربر از MCI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

سلام
    توافق کردم با مبلغ 8.000.000 تومن و پرداخت حق بیمه معوقه به تامین اجتماعی
    البته اگر به دادگاه میکشید شاید از این مبلغ بالاترم میگرفتم ولی ارزش نداره و الافیش خیلی زیاده ( تقریبا 7ماه)
    قرار شده رای صادر بشه و با رای برم و حقمو بگیرم و سفته هارم بهم بده.
    دوست عزیز اقا محمد خیلی خیلی ازت ممنونم که با صبروشکیبایی به سوالاتم جواب دادی و مثل ی برادر راهنماییم کردی
    هر جا که هستی موفق و پیروز باشی زیر سایه خداوند بزرگ

16. 3 کاربر از MCI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •