تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 130 از 164 اولاول ... 3080120126127128129130131132133134140 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,291 به 1,300 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام مودم 4.5G رومیزی بگیرم بیشترین استفادم دانلود شبانه هستش بودجه هم نهایتن تا 2 ملیون تومن دارم و الان بین این سه تا مودم هواوی گیر کردم : مدل B612 و مدل E5186-22A (که این دو تا رو دیجیکالا داره و طبق گفته شون آنلاک اورجینال هواوی هستش) و مدل B525 که جایی نتونستم پیدا کنم واسه خرید (اگه سایتی میدونید بگید) و طبق گفته مردم ظاهرا B612 هم 4.5G واقعی نداره و الان فقط میمونه مدل E5186-22A لطفا بگید این مودم ارزش خرید داره یا نه و یا اگه مودم بهتری میشناسید که سرعت و کیفیت خوبی داشته باشه بهم بگید خیلی ممنون

2. 2 کاربر از _N_G_H_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    دوستان دنبال یه مودم 4G هستم که تو پنلش بشه وی پی ان تنظیم کرد و وصل شد بهش. میشناسید مدلی رو؟

4. 2 کاربر از Mohsen_mzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان دنبال یه مودم 4G هستم که تو پنلش بشه وی پی ان تنظیم کرد و وصل شد بهش. میشناسید مدلی رو؟
    اکثرا مودمهای جدید این قابلیت رو دارن

رومیزی میخواهی یا همراه ..انلاک یا لاک

6. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اکثرا مودمهای جدید این قابلیت رو دارن

رومیزی میخواهی یا همراه ..انلاک یا لاک
    همراه و آنلاک باشه خب بهتره ولی خیلی ضروری نیست.
    یه مودم خوب نسبتا ارزون میخواستم، خیلی روی سرعتش اصراری ندارم

8. 2 کاربر از Mohsen_mzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام دوستان من بعد ازمدتی تحقیق بالاخره مودم هواوی b525 روگرفتم خواستم ببینم این مودم برای گیمینگ گزینه مناسبی هست یا نه برای دانلود که عالیه

10. 2 کاربر از amirdvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان من بعد ازمدتی تحقیق بالاخره مودم هواوی b525 روگرفتم خواستم ببینم این مودم برای گیمینگ گزینه مناسبی هست یا نه برای دانلود که عالیه
    مودم b525 یک مودم تکمیل و عالی هست و امتحانش رو پس داده و گزینه عالی برا دانلود ( به شرط تجمیع ) هست برا گیمینگ هم عالی هست فقط برد وای فای این مودم کمتر از مودم هایی مثل b612 هست و با فاصله 8 الی 9 متر دورتر از مودم سرعت اتصال شبکه به شکل محسوسی کم میشه و انتن وای فای هم کم میشه و در نتیجه سرعت اینترنت هم کم میشه و نیاز به یک ریپیتر یا اکسس پوینت برای افزایش و قوی کردن پوشش وای فای این مودم 100 درصد ضروری هست .

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

همراه و آنلاک باشه خب بهتره ولی خیلی ضروری نیست.
    یه مودم خوب نسبتا ارزون میخواستم، خیلی روی سرعتش اصراری ندارم
    مودمی که تهیه میکنید دقت کنید بدون باتری هم راحت کار کنه و چیپست خوبی داشته مثل مودم lh92 ایرانسل که واقعا مودم پرسرعت و خوبی هست و قیمت معقولی هم داشته باشه و سعی کنید از مودم هایی که فقط 4G هستند برای خرید صرف نظر کنید چون زمانی که از محدوده شبکه 4G خارج بشید اینترنت نخواهید داشت و در اکثر این مودم ها به همراه این جابه جایی نوسان در شبکه هم به وجود میاید و حتی با بازگشتن به محدوده 4G با NO SERVICE بودن روبه رو خواهید بود .

14. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjads24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

دوستان میشه بی زحمت یک مودم lte که هواوی نباشه و در بازار ایران امکان تهیه مودم باشه رو معرفی کنید ؟

16. این کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان میشه بی زحمت یک مودم lte که هواوی نباشه و در بازار ایران امکان تهیه مودم باشه رو معرفی کنید ؟
    بهترین مودم های بازار همون هواوی هستن خصوصا برا شبکه ارتباطی ایران که سازگاری کامل رو دارن . اگر دنبال مودم cat4 رومیزی به غیر برند هواوی هستید میتونید برید سراغ تی پی لینک خصوصا مدل های : mr6400 و این مودم ها هم طبقه بندی شدن بر اساس ورژن و آپشن ها .

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام مودم 4.5G رومیزی بگیرم بیشترین استفادم دانلود شبانه هستش بودجه هم نهایتن تا 2 ملیون تومن دارم و الان بین این سه تا مودم هواوی گیر کردم : مدل B612 و مدل E5186-22A (که این دو تا رو دیجیکالا داره و طبق گفته شون آنلاک اورجینال هواوی هستش) و مدل B525 که جایی نتونستم پیدا کنم واسه خرید (اگه سایتی میدونید بگید) و طبق گفته مردم ظاهرا B612 هم 4.5G واقعی نداره و الان فقط میمونه مدل E5186-22A لطفا بگید این مودم ارزش خرید داره یا نه و یا اگه مودم بهتری میشناسید که سرعت و کیفیت خوبی داشته باشه بهم بگید خیلی ممنون
    این مودم : E5186-22A بله cat6 هست و تجمیع هم داره . فقط مراقب باشد یک مدل هم وجود داره که اخرش 61a هست اونو نخرید اون تجمیع نداره . b525 هم بخرید اونم cat6 و تجمیع هم میکنه فقط بله در بازار کم پیدا هست . نظر شخصی من اول دنبال b525 باشید پیدا نکردید برید سراغ : E5186-22A .

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •