تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 142 از 164 اولاول ... 4292132138139140141142143144145146152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,411 به 1,420 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

بهترین مودم USB بدون WiFi برای اینترنت 4.5G و LTE را معرفی کنید
    در حال حاضر برای اینترنت 4.5G ایرانسل Cat6 بهتره یا Cat4 ؟

چطور میشه پهنای باند اپراتورهای ایرانسل،همراه اول و رایتل را در مناطق مختلف شهر تهران را بدست آورد؟
    متاسفانه در بازار ایران دانگل 4.5 یا همون cat6 نداریم البته تو بازار خارج هم ندیدم من . شما یک e3372 هواوی بخر wifi هم نداره و خیلی عالی هست .

برا اینترنت 4.5 ایرانسل هم بله مودم های cat6 با قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 عالی هستن و موقع خرید مطمئن بشید فقط تجمیع مودم 3+7 نه نوع دیگر
    مودم های : e5186-22a . b525 . fd-m60 از این گونه مودم ها هستند .

پهنای باند 4G در ایران بیشتر نقاط ایران بر روی 20MHZ هست . بعضی جاها هم 5MHZ مشاهده شده خصوصا روی اینترنت روستایی های وب

2. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

متاسفانه در بازار ایران دانگل 4.5 یا همون cat6 نداریم البته تو بازار خارج هم ندیدم من . شما یک e3372 هواوی بخر wifi هم نداره و خیلی عالی هست .

برا اینترنت 4.5 ایرانسل هم بله مودم های cat6 با قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 عالی هستن و موقع خرید مطمئن بشید فقط تجمیع مودم 3+7 نه نوع دیگر
    مودم های : e5186-22a . b525 . fd-m60 از این گونه مودم ها هستند .

پهنای باند 4G در ایران بیشتر نقاط ایران بر روی 20MHZ هست . بعضی جاها هم 5MHZ مشاهده شده خصوصا روی اینترنت روستایی های وب
    ممنون از پاسختون
    نظر خودمم همون دانگل E3372 هواوی چون حجم و ابعاد مودم خیلی مهمه و از همه مهمتر بهنای باند عالی
    یک سوال دیگه به نظرتون میشه با یک سرور vps و ایجاد تونل پهنای باند رو افزایش داد؟ اگر شدنیه لطفا بگید از چه سروری با چه مشخصاتی ایرانی باشه یا خارجی باشه کدومشو تهیه کنم ممنون میشم

4. 3 کاربر از JKorn3t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

کسی دانگل Dlink DWR-910 رو استفاده کرده ؟
    قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داره؟
    یه سوال دیگه دانگل هواوی
    E3372قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داره؟ اگر داره چطور میشه روی این دوباند تنظیمش کرد؟

6. 3 کاربر از JKorn3t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

فروش یک عددمودم b525 هواوی با فریمور مود شده وتنظیمات حرفه ای با ظاهر تمیز

8. 2 کاربر از amirdvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

کسی دانگل Dlink DWR-910 رو استفاده کرده ؟
    قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داره؟
    یه سوال دیگه دانگل هواوی
    E3372قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داره؟ اگر داره چطور میشه روی این دوباند تنظیمش کرد؟
    این مدل ها cat4 هستند و اصلا تجمیع ندارن . e3372 هم خیلی بهتر از اون دی لینک هست .

10. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    برای پروژه ای به یک مودم LTE 4G ایرانسل سیم کارتی نیاز دارم که قابلیت های زیر را دارا باشه:

قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داشته باشه
    24 ساعته با آداپتور تو برق به اینترنت متصل باشه و کاملا پایدار باشه قطعی نداشته باشه و کمترین حرارت رو تولید کنه
    کمترین حجم و ابعاد رو داشته باشه
    وای فای به کارم نمیاد اما با کابل USB بشه ازش اینترنت گرفت
    راحت آنلاک بشه و مشکلی در فریمویر نداشته باشه
    لطفا مدل هایی رو معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه
    Last edited by JKorn3t; 16-02-2020 at 21:59.

12. 4 کاربر از JKorn3t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دوستان بین مدل های E5372s-32,CA60 ,LH92 کدام از نظر آنتن دهی بهتر عمل می کنند؟

همه این مدل ها قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو دارند؟

مودم هایی که باطری دارند اگر 24 ساعته به برق و به اینترنت بهشون متصل باشیم، مشکلی براشون پیش نمیاد؟

14. 2 کاربر از JKorn3t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    برای پروژه ای به یک مودم LTE 4G ایرانسل سیم کارتی نیاز دارم که قابلیت های زیر را دارا باشه:

قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داشته باشه
    24 ساعته با آداپتور تو برق به اینترنت متصل باشه و کاملا پایدار باشه قطعی نداشته باشه و کمترین حرارت رو تولید کنه
    کمترین حجم و ابعاد رو داشته باشه
    وای فای به کارم نمیاد اما با کابل USB بشه ازش اینترنت گرفت
    راحت آنلاک بشه و مشکلی در فریمویر نداشته باشه
    لطفا مدل هایی رو معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه
    دوستان بین مدل های E5372s-32,CA60 ,LH92 کدام از نظر آنتن دهی بهتر عمل می کنند؟

همه این مدل ها قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو دارند؟

مودم هایی که باطری دارند اگر 24 ساعته به برق و به اینترنت بهشون متصل باشیم، مشکلی براشون پیش نمیاد؟
    مودم که با برق کار کنه و 24 ساعت در برق باشه حرارت هم کم تولید کنه و قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داشته باشه و ابعادش هم کوچیک باشه و خروجی اینترنت usb داشته باشه و قیمت هم ارزون باشه من ندیدم . شما یا b525 بخر یا مودم b528 یا تی پی لینک مدل : mr600

کلا مودم جیبی که باتری میخوره حتی با برق مستقیم و بدون باتری هم کار کنه به درد کار شما نخواهد خورد چون میخواهید همیشه در برق باشه و اینطوری حتما مودم خراب میشه . تا جایی هم که میدونم تنها مودم های جیبی دارای خروجی اینترنت با میکرو usb هستن نه مودم های رومیزی .

اون سه مدل جیبی هم که مد نظر دارید به غیر ca60 هیچکدوم cat6 نیستن و نوع تجمیع ca60 هم از نوع 3+7 نیست و سرعتش پایینتر هست و بدون باتری هم کار نمیکنه و خیلی مشکلات داره و زود هم داغ میکنه . مدل lh92 بدون باتری کار میکنه و محدود به دو باند 3 و 7 هست یعنی های وب رو نمیاره مگر اینکه با فریمور اصلی خودش dlink انلاک شده باشه و این مودم باز cat6 نیست و خبری از تجمیع 3+7 هم نیست ولی انتن دهی و سرعت و کیفیت خیلی خوبی داره و من تایید میکنم .

مدل e5372 هم فقط گویا یک سری بدون نقص و ایراد بدون باتری کار میکنه و در برق رسانی کم نمیاره و این گزینه استفاده از حالت بدون باتری در منوی این مدل و سری خاص توسط خود کارخانه یا دولوپرهای هواوی به درستی تعیین و تعریف شده و دقیقا من نمیدونم کدوم سری این مودم هست . خودم با مدل های 5577 هواوی حالت بدون باتری رو تست زدم ارزش نداره بعضی مواقع مودم ری استارت میشه . و اینم بگم این مدل هواوی یعنی e5372 هم cat6 نیست و خبری از تجمیع هم نیست . در کل من انتن دهی و سرعت و کیفیت چیپست lh92 رو به این مدل هواوی ترجیح میدم .

16. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

مودم که با برق کار کنه و 24 ساعت در برق باشه حرارت هم کم تولید کنه و قابلیت تجمیع دو باند 3 و 7 رو داشته باشه و ابعادش هم کوچیک باشه و خروجی اینترنت usb داشته باشه و قیمت هم ارزون باشه من ندیدم . شما یا b525 بخر یا مودم b528 یا تی پی لینک مدل : mr600

کلا مودم جیبی که باتری میخوره حتی با برق مستقیم و بدون باتری هم کار کنه به درد کار شما نخواهد خورد چون میخواهید همیشه در برق باشه و اینطوری حتما مودم خراب میشه . تا جایی هم که میدونم تنها مودم های جیبی دارای خروجی اینترنت با میکرو usb هستن نه مودم های رومیزی .

اون سه مدل جیبی هم که مد نظر دارید به غیر ca60 هیچکدوم cat6 نیستن و نوع تجمیع ca60 هم از نوع 3+7 نیست و سرعتش پایینتر هست و بدون باتری هم کار نمیکنه و خیلی مشکلات داره و زود هم داغ میکنه . مدل lh92 بدون باتری کار میکنه و محدود به دو باند 3 و 7 هست یعنی های وب رو نمیاره مگر اینکه با فریمور اصلی خودش dlink انلاک شده باشه و این مودم باز cat6 نیست و خبری از تجمیع 3+7 هم نیست ولی انتن دهی و سرعت و کیفیت خیلی خوبی داره و من تایید میکنم .

مدل e5372 هم فقط گویا یک سری بدون نقص و ایراد بدون باتری کار میکنه و در برق رسانی کم نمیاره و این گزینه استفاده از حالت بدون باتری در منوی این مدل و سری خاص توسط خود کارخانه یا دولوپرهای هواوی به درستی تعیین و تعریف شده و دقیقا من نمیدونم کدوم سری این مودم هست . خودم با مدل های 5577 هواوی حالت بدون باتری رو تست زدم ارزش نداره بعضی مواقع مودم ری استارت میشه . و اینم بگم این مدل هواوی یعنی e5372 هم cat6 نیست و خبری از تجمیع هم نیست . در کل من انتن دهی و سرعت و کیفیت چیپست lh92 رو به این مدل هواوی ترجیح میدم .
    دوست عزیز خیلی ممنونم از توضیحاتون من مودم رو برای استفاده در یک پروژه لازم دارم که بورد رزبری پای 4 رو به اینترنت +4G متصل کنم چون می خوام از رزبری به عنوان یک سرور استفاده کنم، به اینترنت با پهنای باند بالا نیاز دارم از طرفی حجم و ابعاد سخت افزار هایی که استفاده میکنم نباید زیاد باشه واگرنه از مودم های رومیزی مثل Archer MR200 استفاده می کردم برای همین انتخاب دیگرم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است که حتی نسبت به مودم های همراه از لحاظ ابعاد کوچیکند و حجم کمتری رو نسبت به مودم اشغال می کنند فقط نمیدونم این شیلد ها یا ماژول ها قدرت آنتن دهیشون چطور باشه

برای مثال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونه به اندازه یک مودم مثل MR200 آنتن دهی داشته باشه ؟

18. 3 کاربر از JKorn3t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

فروش یک عددمودم b525 هواوی با فریمور مود شده وتنظیمات حرفه ای با ظاهر تمیز
    دوست عزیز مودم huawei b525 موجوده؟
    اگر موجوده قیمت رو اعلام کنید
    Last edited by JKorn3t; 23-02-2020 at 18:11.

20. 3 کاربر از JKorn3t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •