تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 164 اولاول ... 49899596979899100101102103109149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من تا الان یو سیم نداشتم.الان با تهیه یوسیم ایرانسل و همراه اول و تست کردن هر دو تای اونها در محل مورد نظرم(منزل) با گوشی اس8 پلاس یکی از دوستان متوجه شدم در منطقه ما 4g و 4.5g برای همراه اول آنتن دهی و سرعت بهتری دارد.(با این گوشی در بدترین حالت 3 خط از 4 خط و در خیلی از مواقع هم 4خط همراه اول پر است)

با توجه به نکته بالا می خواهم یک مودم cat6 تهیه کنم. کاربرد اصلیم اتصال مودم (با سیم یا بیسم) به pc و استفاده از اینترنت همراه روی pc هستش.

تو مودمهای cat6 قابل حمل خوب مدل هواوی e-5785 رو انتخاب کردم.

با 100 تومان هزینه بیشتر هم می تونم مودم رومیزی هواوی b-525 رو بخرم.

حالا دوستان راهنمایی کنن که برای کاربرد من درسته که مودم رومیزی بهتره اما با توجه به آنتن دهی نسبتا قوی همرا اول در منطقه ما اگر مودم همراه 5785 رو بگیرم مشکلی نداره؟

شاید از قابلیت قابل حمل بودنش در موارد نادری استفاده کنم.

اینم بگم از 24 ساعت حداقل 18 ساعت مداوم مودم روشن خواهد بود.
    با توجه به منطقه ای که هستید مودم آنلاک بگیرید بهتره. تا زمانی که همراه اول سرعت بهتری داد ازش استفاده کنید. هرموقع هم ایرانسل بهتر از همراه اول شد از ایرانسل استفاده کنید. کلا خرید مودم لاک گزینه خوبی نیست. اعتباری به این اپراتورا نیست. یه وقت دیدی حال نکردن اومدن دکل رو جمع کردن بردن یا جهت سکتورا رو عوض کردن. بلایی که مبین نت بارها سر من آورد. در ضمن با توجه به استفاده شما از مودم اگه مدل رومیزی بگیرید بهتره. مودم همراه رو کسی میگیره که دائما در حال جابجا شدن باشه. وقتی میخواید به صورت ثابت استفاده کنید مدل رومیزی بهترین گزینست. همون B525-23a هم میشه گفت بهترین مدل رومیزی حال حاضر بازار ایرانه

2. 3 کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان کسی مودم SXT LTE داره؟ نظرتون چی هست؟ ارزش خرید داره؟ بین این چند مدل به نظرتون کدوم بهتر هست ؟

SXT LTE Irancell TFI60
    و چند مدل تی پی لینک و دی لینک که تا حدود 400-500 هستند.

راستش هدفم استفاده از سیم ایرانسل هست. منطقه ای هم که هستم رو باند 7 حدود 20 مگ سرعت دارم توی منزل ( تست با مودم 3372) و باند 3 هیچی .افتضاح هست(زیر 2 مگ). پس خرید مودم 4جی پلاس معنی ای نداره. و روی پشت بوم به مراتب سرعت بهتر هست حدود 2 برابر داخل منزل. به نظر خودم SXT LTE انتخاب بهتریه چون تو فضای باز نصب میشه و سیگنال خیلی بهتری دریافت میکنه. نظر شما چیه ؟ قیمت هم حدود 400-500 اوکی هست

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان کسی مودم SXT LTE داره؟ نظرتون چی هست؟ ارزش خرید داره؟ بین این چند مدل به نظرتون کدوم بهتر هست ؟

SXT LTE Irancell TFI60
    و چند مدل تی پی لینک و دی لینک که تا حدود 400-500 هستند.

راستش هدفم استفاده از سیم ایرانسل هست. منطقه ای هم که هستم رو باند 7 حدود 20 مگ سرعت دارم توی منزل ( تست با مودم 3372) و باند 3 هیچی .افتضاح هست(زیر 2 مگ). پس خرید مودم 4جی پلاس معنی ای نداره. و روی پشت بوم به مراتب سرعت بهتر هست حدود 2 برابر داخل منزل. به نظر خودم SXT LTE انتخاب بهتریه چون تو فضای باز نصب میشه و سیگنال خیلی بهتری دریافت میکنه. نظر شما چیه ؟ قیمت هم حدود 400-500 اوکی هست
    خوبی sxt اینه که دیگه نقل مکان هم کنی خیالت ۱۰۰ درصد از سیگنال راحت میشه، امکان نداره ضعیف و ... بشه، و اینکه داخل منزل هم مودم امواج آزار دهنده نداره، ولی خوب سر جمع انتخاب عالی ایه sxt و میشه راحت رو یه باند و یا یه دکل قفلش کرد. ولی آینده نگر هم باش، فعلا sxt های موجود از پلاس پشتیبانی نمیکنند، در حالی که شاید چند ماه دیگر مشکل باند ۳ت هم حل شد، و ۲ باند تجمیع جالب درومد.

لپ کلام، من نت باثبات بخوام sxt میذارم.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Last edited by greatpouya; 10-01-2018 at 15:59.

5. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خوبی sxt اینه که دیگه نقل مکان هم کنی خیالت ۱۰۰ درصد از سیگنال راحت میشه، امکان نداره ضعیف و ... بشه، و اینکه داخل منزل هم مودم امواج آزار دهنده نداره، ولی خوب سر جمع انتخاب عالی ایه sxt و میشه راحت رو یه باند و یا یه دکل قفلش کرد. ولی آینده نگر هم باش، فعلا sxt های موجود از پلاس پشتیبانی نمیکنند، در حالی که شاید چند ماه دیگر مشکل باند ۳ت هم حل شد، و ۲ باند تجمیع جالب درومد.

لپ کلام، من نت باثبات بخوام sxt میذارم.

راستش sxt رو میخوام از یکی از دوستام بگیرم. کارکرده و قیمت مناسب میده . نهایت خواستم بفروشم ضرری نمیکنم.
    والا ایرانسل من بیشتر 1 ساله هر چی شکایت و پیگیری کردم فایده ای نداشت. هیچی حالیشون نمیشه. چند سری از خود ایرانسل کارشناس فرستادن . خود طرف میگه اره 4جی هم سیگنال و هم سرعت خیلی پایینه. بعد اپراتور زنگ میزنه میگه کیفیت سیگنال و سرعت شما مطلوبه شکایتتون تعطیله. باز شکایت ادامه دادم چند سری از سازمان تنظیم مقررات هم زنگ زدن و هم کارشناس فرستادن. کارشناس سازمان هم میگه وضعیت خوب نیست ولی از دید سازمان سرعت 128 کیلوبایت هم قابل قبوله. در نهایت بازرسی سازمان گفت سرعتتت چنده اقا گفتم 1 مگ. گفت سرعتت عالیه مطلوبه. بای کل این پروسه یه سالی شد. خلاصه گفتم.

ولی همراه اول با دوبار تماس و بدون شکایت پیگیری کردن و سرعتم از 20 مگ رسید به 70 مگ. 2-3 ماه طول کشید ولی درتماس بودن و پیگیر.

7. این کاربر از Pooya Rezaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

راستش sxt رو میخوام از یکی از دوستام بگیرم. کارکرده و قیمت مناسب میده . نهایت خواستم بفروشم ضرری نمیکنم.
    والا ایرانسل من بیشتر 1 ساله هر چی شکایت و پیگیری کردم فایده ای نداشت. هیچی حالیشون نمیشه. چند سری از خود ایرانسل کارشناس فرستادن . خود طرف میگه اره 4جی هم سیگنال و هم سرعت خیلی پایینه. بعد اپراتور زنگ میزنه میگه کیفیت سیگنال و سرعت شما مطلوبه شکایتتون تعطیله. باز شکایت ادامه دادم چند سری از سازمان تنظیم مقررات هم زنگ زدن و هم کارشناس فرستادن. کارشناس سازمان هم میگه وضعیت خوب نیست ولی از دید سازمان سرعت 128 کیلوبایت هم قابل قبوله. در نهایت بازرسی سازمان گفت سرعتتت چنده اقا گفتم 1 مگ. گفت سرعتت عالیه مطلوبه. بای کل این پروسه یه سالی شد. خلاصه گفتم.

ولی همراه اول با دوبار تماس و بدون شکایت پیگیری کردن و سرعتم از 20 مگ رسید به 70 مگ. 2-3 ماه طول کشید ولی درتماس بودن و پیگیر.
    اره، خاک تو سرشون میدونم این مسایل ایرانسلو.
    خوب خوبیه sxt باز اینه راحت از همراه اول هم میتونی استفاده کنی. ولی سرعت بیشتر از همون ۷۰-۸۰ تا دیگه انتظار نداشته باش.

پروفشنال irainian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    persia

پيش فرض

سلام ببخشید مودم tf- i60م در حد 270 خریدن ارزش خرید داره؟ نسبت به مودم های موجود در بازار

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

FD-M60 تمیز 170 میارزه یا i60 نو اونم 180 ؟
    برام آنتن دهی بهتر مهمه فقط , الان یه 3372 و 5273 دارم چند تا انتن هم خریدم دریغ از یکم بهتر شدن
    سیگنال . گوشیم 4-5 خط پلاس میده اون وقت اینا هیچکدوم بالاتر از 3 خط نمیرن .

در آغاز فعالیت p4yam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان.
    دنبال یه مودم رومیزی می گردم که سرعت خوبی داشته باشه و آنتن دهیش هم بالا باشه. cat4 مودم B315 رو انتخاب کردم. کسی باهاش کار کرده؟ cat6 تا حدود ۶۰۰ چه مودمی میتونم پیدا کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

متاسفانه با افزایش قیمت دلار قیمت این مودم از ششصد به هفتصد رسید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

از پرت USB در مودمها دقیقا چه استفاده ای میشود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •