تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 164 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

معرفی مودم های 4G که تکنولوژی جدیدتر وایمکس را ساپورت میکنند:

محتوای مخفی: #1 
    Huawei E3276

فقط بعضی از مدل های خاص

Update ....
    Last edited by *Forgotten*; 31-12-2015 at 06:05.

2. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    این مودم MR200 که دیجی کالا میده 399 تومن با 200 تخفیف ارزش خرید داره؟ اگه صبر کنم ارزون میشه یا نه؟

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    بين مودم هاي واي فاي 4 جي كدوم با كيفي ت و بهتر هستن ؟؟؟ تو دريافت آنتن خوب و غيره ؟؟ تي پي لينك يه نوع داره كه پاور بانك هم هست دي جي كالا امروز تخفيف گذاشته. نميدونم بدرد بخور هست يا نه. من جايي كه هستم دكل همراه اول 200 متر فاصله داره باهام و رايتل هم هست و سيم كارت رايتل خيلي سرعتش عاليه و كلا همراه اول استفاده نميكنم چون يه 2 گيگ ميگيرم سر يه هفته ميزنه تموم شد همون استفاده رو با ايرانسل دارم ميكنم تازه 1 روز مونده به ماهانه تموم بشه 400 تا 600 مگ هم دارم هنوز.
    از نظر كيفيت واي فاي داراش بهتره يا يو اس بي ؟؟؟ ممنون ميشم برند و مدل رو معرفي كنيد.
    مودم زير مودم خوبي هستش؟؟؟ فقط قيمتش بالاست ولي 12 ساعت نگه ميداره و روميزي هم ميشه استفاده كرد با كابل بدون باطري و نوع باطريشم باطري گوشي هست
    TP-LINK M7350 LTE Advanced Mobile Wi-Fi مودم 4G LTE بي‌سيم و قابل حمل تي پي-لينک مدل M7350

يا اين مدل:

مودم روتر همراه 4G BolTz E5577 HUAWEI

يا مدل بهتري هم هست ممنون ميشم معرفي كنيد. كلا ميخوام قوي باشن همه نوع سيمكارت پشتيباني كنه و قابل اتصال آنتن خارجي هم باشه يا خودش داشته باشه هم بشه همراه برد هم رو ميز گذاشت.
    Last edited by mrmostafa; 10-01-2016 at 15:49.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mercurial7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان کدام یک از این مودم ها بهتره ؟ لطفا راهنمایی کنین TP-Link MR200 یا D100 irancell

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان.یه سوالی ذهن منو مشغول کرده.اگه یه روتری 4g رو ساپورت نکنه و فقط 3g رو ساپورت کنه آیا وقتی مودمی که رو 4g کانفیگ شده رو بهش بزنیم وصل نمیشه به اینترنت یا نه وصل میشه و با سرعت 3g دریافت میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    به نظرتون این مودم MR200 که دیجی کالا میده 399 تومن با 200 تخفیف ارزش خرید داره؟ اگه صبر کنم ارزون میشه یا نه؟

داره خودمونی میشه rezasniper2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان.یه سوالی ذهن منو مشغول کرده.اگه یه روتری 4g رو ساپورت نکنه و فقط 3g رو ساپورت کنه آیا وقتی مودمی که رو 4g کانفیگ شده رو بهش بزنیم وصل نمیشه به اینترنت یا نه وصل میشه و با سرعت 3g دریافت میکنه؟
    روی 2770L دانگل 4G وصل کردم هیچ مشکلی نداشت ولی در رابطه با سایر روتر ها نمیتونم چیزی بگم چون تست نکردم . (( دانگل E3372 ))

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

روی 2770L دانگل 4G وصل کردم هیچ مشکلی نداشت ولی در رابطه با سایر روتر ها نمیتونم چیزی بگم چون تست نکردم . (( دانگل E3372 ))
    این مودم که میگی رو مشخصاتشو دیدم usb فایل شیرینگ داره.چطور اونوقت به اینترنت یو اس بی وصل میشه.وصل میشه یعنی به 4g و با همون سرعت 4g استفاده میشه کرد ازش؟
    من سوالم در مورد روترهای ساپورت دانگل 3g هست که با سرعت 4g هم میشه استفاده کرد ازشون؟ یا اینکه اصلن شناسایی نمیکنن یا با سرعت اندازه 3g وصل میشن؟

10. این کاربر از pooya777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rezasniper2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

این مودم که میگی رو مشخصاتشو دیدم usb فایل شیرینگ داره.چطور اونوقت به اینترنت یو اس بی وصل میشه.وصل میشه یعنی به 4g و با همون سرعت 4g استفاده میشه کرد ازش؟
    من سوالم در مورد روترهای ساپورت دانگل 3g هست که با سرعت 4g هم میشه استفاده کرد ازشون؟ یا اینکه اصلن شناسایی نمیکنن یا با سرعت اندازه 3g وصل میشن؟
    عزیز تقریبا تمام روترهای USB موجود فایل شیرینگ دارن البته این روتر های جدید مثل مدل روتر های DLink که اساس کارشون همون دانگلی هست که بهشون وصل میکنی فکر نکنم فایل شیرینگ داشته باشن ولی خوب قیمتشون هم زید فرقی نمیکنه با مودم هایی که این قابلیت رو دارن ! در صورتی که شما با خرید یه مودم هم میتونی دانگلتو به اون وصل کنی هم در کنارش از اینترنت ADSL استفاده کنی , و نکته بعدی اینکه شما که داری روتر میخری هیچ تفاوت قیمتی بین روتری که 4G ساپورت میکنه با اونی که 3G هست وجود نداره اگه دیدی قیمتشون فرق داره به دلیل یه سری امکانات و موارد دیگه هست (( برای مثال الویت بندی بین wan و usb , سوئیچ خودکار بین شبکه ها در صورت داون شدن یکی از اون ها که در مودمی که عرض کردم وجود داره و ... ))
    ------------
    ویرایش :

pooya777 :
    وصل میشه یعنی به 4g و با همون سرعت 4g استفاده میشه کرد ازش؟
    وقتی گفتم مشکلی وجود نداره یعنی با همون شکبه 4G میتونین وصل بشین دیگه !
    Last edited by rezasniper2012; 11-01-2016 at 07:17.

12. این کاربر از rezasniper2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

اینم باید در نظر داشته باشید که روتر شما مودم 4g مورد نظر رو باید به عنوان یک سخت افزار بشناسه (توضیحات و لیست ساپورت روتر رو باید مطالعه کنید) و بابت اینترنت هم مشکلی نخواهد داشت فقط تنظیمات مودم روی اتو باشه

14. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •