تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 164 اولاول ... 317177787980818283848591131 ... آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ممکنه یکی جوابمو بده؟میخوام مودم بخرم منتظر نظر شما عزیزان هستم.سوالام اینه : 1-دانگل هواوی e8372 از نظر آنتن دهی به پای مودم های دیگه فورجی میرسه ، بعضی ها تو دیجی کالا میگن بعد چند ماه داغ میکنه و اینترنتش قطع و وصل میشه و برای دانلود خوب نیست.بخرمش به نظرتون ؟ 2- اگه بخوام برم سراغ fd-m60 ایرانسل که قیمته وسوسه کننده ای داره ، قابل آنلاک هست یا خیر. لطفا اگه اطلاع دارید جواب بدید.به جوابتون نیاز دارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

ممکنه یکی جوابمو بده؟میخوام مودم بخرم منتظر نظر شما عزیزان هستم.سوالام اینه : 1-دانگل هواوی e8372 از نظر آنتن دهی به پای مودم های دیگه فورجی میرسه ، بعضی ها تو دیجی کالا میگن بعد چند ماه داغ میکنه و اینترنتش قطع و وصل میشه و برای دانلود خوب نیست.بخرمش به نظرتون ؟ 2- اگه بخوام برم سراغ fd-m60 ایرانسل که قیمته وسوسه کننده ای داره ، قابل آنلاک هست یا خیر. لطفا اگه اطلاع دارید جواب بدید.به جوابتون نیاز دارم.
    اقا من این مودم رو داشتم اصلا مشکلی نداشته به حرف مردوم هم گوش نده e8372 زیر دستم همه جوره تست شده هیچ مشکلی مشاهده نشده اینکه داغ میکنه طبیعیه

3. این کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

من مودم e8372 رو حدود ۱.۵ ساله که دارم، در نوع خودش فقط یک ضعف داره و اون هم قدرت نسبتا ضعیف wifi !! بدون مانع حداکثر شعاع ۱۵ متر و با مانع زیر ۱۰ متر !!

Sent from my P024 using Tapatalk

5. این کاربر از korosh.MD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ممنون.پس دیگه سراغ fd-m60 نمیرم همین e8372 رو سفارش میدم.البته یه نفر قبلا بهم گفت حتما مودم 4.5g بگیر که با این اوصاف باید قید 4.5 رو بزنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

دوستان راهنمایی کنید کدام مودم هست که میشه سل رو انتخاب کرد .. من 8372 دارم همه چی عالیه اما جایی که هستم از دکل همراه اول دوره .. میرم پشت بام انتن تنظیم میکنم سرعت دانلودم میرسه به 6 فرداش میام میبینم به یه دکل دیگه وصل شدم که سرعتش 3 هست ( سرعت دانلود)
    اگر دوستان یه مودم که این قابلیت رو داشته باشه معرفی کنن ممنون میشم

8. این کاربر از ronin63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

دوستان مودم 3g با 4g سرعتش زیاد فرق داره مودم دی لینک dwr 910 مودم خوبه برای استفاده در اتاق؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

به نظر من سمت یرند دی لینک نرو.من تجربه استفاده از مودم dwr 711/n رو داشتم که آشغال بود.در کل دی لینک در حد اسمش نیست و محصولاتش باگ های عجیبی دارن.من خودم به شخصه دیروز مودم e8372 رو از دیجیکالا سفارش دادم که هم قیمت دی لینک dwr 910 هست.من خودم هنوز از خریدم مردد هستم و ممکنه سفارشم رو لغو کنم و مودم fd-m60 ایرانسل رو بخرم که واقعا به صرفه هست.به نظرم شما fd-m60 رو هم جزو آپشن هات قرار بده و اگر نمیخوای 360 هزار تومن هزینه کنی برو سمت e8372 که با توجه به تخفیفی که دیجیکالا گذاشته مناسبه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

دوستان هنوز راهی برای انلاک کردن مودم d100 ایرانسل وجود نداره؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این مودم fd-m60 رو کسی تست کرده ؟ واقعاً تجمیع میکنه یا خیر ؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

این مودم fd-m60 رو کسی تست کرده ؟ واقعاً تجمیع میکنه یا خیر ؟
    به احتمال ٩٩ درصد آره
    ولی مودم لاک نگیر کم کم همراه اول هم پلاس راه می اندازه مودم بلا استفاده میشه مگر آنلاک بشه یا آنلاک همین مودم رو بگیری حدود ٢٠٠ تومان گران تر ولی
    کلا رومیزی بهتر جواب میده اگر موقعیت ش رو داری

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

14. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •