تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 164 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

از دوستان کسی میدونه این مودمهای فورجی قابلیت لاک شدن روی شبکه فورجی رو داره یا نه؟
    توگوشی مثلا یه جایی انتن دهی که که پایین میاد یا بعضی وقتها همینطوری الکی خودبخود مثلا میره روی تری جی یا اج. میخواستم بدونم تو این مودمها میشه یه کاری کرد که این تغییر شبکه صورت نگیره و مثلا رو همون فورجی که انتخاب کردیم بمونه؟

داره خودمونی میشه MR.MAHMOOD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

از دوستان کسی میدونه این مودمهای فورجی قابلیت لاک شدن روی شبکه فورجی رو داره یا نه؟
    توگوشی مثلا یه جایی انتن دهی که که پایین میاد یا بعضی وقتها همینطوری الکی خودبخود مثلا میره روی تری جی یا اج. میخواستم بدونم تو این مودمها میشه یه کاری کرد که این تغییر شبکه صورت نگیره و مثلا رو همون فورجی که انتخاب کردیم بمونه؟
    رو این مدل ZTE mf910 که من دارم میشه و به احتمال صد در صد رو مودمای دیگه هم این قابلیت هست

3. این کاربر از MR.MAHMOOD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال naser.051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بله تمام مودم های ایرانسل این قابلیت دارن میشه 2g 3g 4g به صورت دستی تنطیم کرد که لاک بشه رو همون حالت

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

دی جی کالا روتر سیم کارت خور TP-LINK Archer MR200 Dual-Band Wireless AC750 4G LTE Modem Router + همراه با یک عدد سیم کارت رایتل با بسته دیتا 5 گیگابایتی 15 روزه با تخفیف 200 هزارتومانی به محصولاتش اضافه کرد

Last edited by *Forgotten*; 28-12-2015 at 20:12.

6. 2 کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

دی جی کالا روتر سیم کارت خور TP-LINK Archer MR200 Dual-Band Wireless AC750 4G LTE Modem Router + همراه با یک عدد سیم کارت رایتل با بسته دیتا 5 گیگابایتی 15 روزه با تخفیف 200 هزارتومانی به محصولاتش اضافه کرد

چه جالب ولی قیمتش زیاد نیست؟

میدونید فرق این روتر با مثلا e3372 + MR3220 چیه ؟ راستین بازار اینو جدید اضافه کرده 192 تومن من چند وقت پیش ازش e3372 گرفتم.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

چه جالب ولی قیمتش زیاد نیست؟

میدونید فرق این روتر با مثلا e3372 + MR3220 چیه ؟ راستین بازار اینو جدید اضافه کرده 192 تومن من چند وقت پیش ازش e3372 گرفتم.

فرق داره دوست عزیز

شاید منظورمو نگرفتید این روتر خودش سخت افزار 4g رو به صورت build in داره و همچنین او دوتا آنتنش مخصوص دریافت امواج 4g هستش که از نظر گیرندگی خیلی قویتر عمل میکنه و برای جاهایی که ضعیف باشه
    آنتن های وایفا هم سه تا داره و به صورت داخلی هستن و هر دو فرکانس 2.4 و 5 رو ساپورت میکنه
    قیمتش هم چون یکی دو هفته پیش دنبالش بودم حدود 150 تا 130 دلاره که قیمتش تا اینجا میشه همین 600 تومن

روتری که شما اشاره کردید(MR3220 ) فقط کارش اینه که اینترنت رو از دانگل میگیره و به صورت وایفا یا لن پخش میکنه
    ولی نمیتونه روی آنتن دهی دانگل تاثیر بزاره
    نکته دیگه ای که باید توجه کنید روتر MR3220 در ورژن سخت افزار V2 میتونه فقط دانگل های 4g ساپورت کنه که در سخت افزار v1 فقط دانگل های 3g رو ساپورت میکنه قبل از خرید دقت کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

فرق داره دوست عزیز

شاید منظورمو نگرفتید این روتر خودش سخت افزار 4g رو به صورت build in داره و همچنین او دوتا آنتنش مخصوص دریافت امواج 4g هستش که از نظر گیرندگی خیلی قویتر عمل میکنه و برای جاهایی که ضعیف باشه
    آنتن های وایفا هم سه تا داره و به صورت داخلی هستن و هر دو فرکانس 2.4 و 5 رو ساپورت میکنه
    قیمتش هم چون یکی دو هفته پیش دنبالش بودم حدود 150 تا 130 دلاره که قیمتش تا اینجا میشه همین 600 تومن

روتری که شما اشاره کردید(MR3220 ) فقط کارش اینه که اینترنت رو از دانگل میگیره و به صورت وایفا یا لن پخش میکنه
    ولی نمیتونه روی آنتن دهی دانگل تاثیر بزاره
    نکته دیگه ای که باید توجه کنید روتر MR3220 در ورژن سخت افزار V2 میتونه فقط دانگل های 4g ساپورت کنه که در سخت افزار v1 فقط دانگل های 3g رو ساپورت میکنه قبل از خرید دقت کنید
    همون ابتدا کامل متوجه شدم پیچیده نیست.
    منظور من این بود که از نظر فنی چه قابلیت اضافه تری داره نسبت به دانگل های 4g. داخل تاپیک ایرانسل چند بار دیدم حرف از نسل جدید وایمکس/LTE ایرانسل بود (یه همچین چیزی) این روتر قابلیت دریافتشو داره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یکی خواهشا جواب بده

من خونه پدرم جای هستش که درست انتن نمیده و گاهی 3g میشه با گوشی و اکثر اوقات هم e هستش ولی بعضی وقتها راحت 3g میشه کمی انتن دهی ضعیفه آیا واقعا این مودمها گیرنده گیشون بیشتر از اینترنت از طریق موبایل هستش ؟؟/

و یک سوال دیگه آیا میشه ADSL هم باهاش گرفت مرسی

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

یکی خواهشا جواب بده

من خونه پدرم جای هستش که درست انتن نمیده و گاهی 3g میشه با گوشی و اکثر اوقات هم e هستش ولی بعضی وقتها راحت 3g میشه کمی انتن دهی ضعیفه آیا واقعا این مودمها گیرنده گیشون بیشتر از اینترنت از طریق موبایل هستش ؟؟/

و یک سوال دیگه آیا میشه ADSL هم باهاش گرفت مرسی
    تا حدودی بهتر هست ولی اگه آنتن خیلی ضعیف باشه این مودم ها هم خیلی تاثیری ندارند. اگر بتونید مودمی رو از کسی بگیرید تست کنید دیگه مطمئن میشید.

اینها روتر هستند و نمیتونید سیم تلفن وصل کنید که بشه ADSL.

12. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

سلام

دوستانی که روتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریداری کردن تریجیحا از دی جی کالا لطفا بگن سخت افزارش V1 بوده یا V2 ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •