تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 164 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

سایت هایی که قیمت حدودی 130 ت میدن بدون گارانتی میدن اون 220 ت هم گارانتی میکنن ماشاالله

داره خودمونی میشه pic4you's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سایت هایی که قیمت حدودی 130 ت میدن بدون گارانتی میدن اون 220 ت هم گارانتی میکنن ماشاالله
    گارانتی مگه ایرانسل نیست ؟ خب اینا نوشتن گارانتی ایرانسل

کلا وقتی سیمکارت با اینترنت رایگان میدن یعنی از شرکت ایرانسل بیرون اومده با گارانتی

قیمت واقعیش هرچه قدر باشه به نظرم باز با این قیمت خوبه . 10 تومن سیمکارت + 30 تومن اینترنت ارزش داره . در واقع قیمتش 80 تومنه

الان مودم 3G رو 80 میدن
    Last edited by pic4you; 10-11-2015 at 21:53.

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

همین حالا دی جی کالا مودمو آورده خب اگه قیمت این مودم 130 هستش یعنی 90 تومن پول گارانتی میگیرن ، والا لپ تاپ 2 تومنی رو 100 تومن گارانتی میکنن نه اینو
    تازه 10 تومن هم پول پست باید بدی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعید می‎دونم 90 تومن پول گارانتی باشه. دی جی کالا تضمین کمترین قیمت داره، یعنی شما می‎تونین لینک فروش این مودم توی راستین بازار یا بامیلو رو براشون بفرستید تا اونا قیمتشون رو تعدیل کنن.

قیمت پایین تر . بامیلو 120 تومن پست هم رایگانه فکر کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط تو مشخصاتش زده وای فای داره که به نظر اشتباه میاد

زیاد به قیمت ها فکر نکن . اینو احتمالا هواوی با 10 دلار برای ایرانسل ساخته الان تازه داره به قیمت واقعیش نزدیک میشه .
    خرید از بامیلو رو توصیه نمی‎کنم. بخصوص که توی وارد کردن مشخصاتش هم اشتباه کردن.

گارانتی مگه ایرانسل نیست ؟ خب اینا نوشتن گارانتی ایرانسل

کلا وقتی سیمکارت با اینترنت رایگان میدن یعنی از شرکت ایرانسل بیرون اومده با گارانتی

قیمت واقعیش هرچه قدر باشه به نظرم باز با این قیمت خوبه . 10 تومن سیمکارت + 30 تومن اینترنت ارزش داره . در واقع قیمتش 80 تومنه

الان مودم 3G رو 80 میدن
    به گارانتی خیلی توجهی نکنین چون اگه مودم رو آنلاک کنین گارانتی رو باطل می‎کنه.
    البته ناگفته نماند که سرعت 3G و 4G برای دانلود از سرورهای خارجی خیلی تفاوتی با هم ندارن، فقط برای دانلود و مرور سایت‎های داخلی هست که تفاوت سرعت محسوسه. این با بیشتر شدن کاربرها، بیشتر به چشم میاد. برای من بعضی وقتا سرعت 4G حدود 50 کیلوبایت هم میرسه که عملا فایده‏‎ای نداره.
    تست سرعت با 4G

تست سرعت با 3G

توصیه من اینه که اگه واقعا لازم ندارین یه چند ماهی صبر کنین تا هم قیمت‎ها تعدیل بشه و هم اینکه مدل‎های جدیدتر بیاد و تکلیف سرعت اینترنت هم مشخص بشه. چون اگه اینطوری که گفتن قراره اینترنت ملی بشه و پهنای باند سرورهای خارجی کمتر بشه، عملا این هزینه فایده‎ای نداره.

4. این کاربر از hady1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

روش انلاک کردن مودم ایرانسل e3372 رو‌کسی بلده چون با رایتل کار نمیکنه

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

روش انلاک کردن مودم ایرانسل e3372 رو‌کسی بلده چون با رایتل کار نمیکنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح داده

7. این کاربر از hady1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

بعید می‎دونم 90 تومن پول گارانتی باشه. دی جی کالا تضمین کمترین قیمت داره، یعنی شما می‎تونین لینک فروش این مودم توی راستین بازار یا بامیلو رو براشون بفرستید تا اونا قیمتشون رو تعدیل کنن.

به گارانتی خیلی توجهی نکنین چون اگه مودم رو آنلاک کنین گارانتی رو باطل می‎کنه.
    البته ناگفته نماند که سرعت 3G و 4G برای دانلود از سرورهای خارجی خیلی تفاوتی با هم ندارن، فقط برای دانلود و مرور سایت‎های داخلی هست که تفاوت سرعت محسوسه. این با بیشتر شدن کاربرها، بیشتر به چشم میاد. برای من بعضی وقتا سرعت 4G حدود 50 کیلوبایت هم میرسه که عملا فایده‏‎ای نداره.
    تست سرعت با 4G

تست سرعت با 3G

توصیه من اینه که اگه واقعا لازم ندارین یه چند ماهی صبر کنین تا هم قیمت‎ها تعدیل بشه و هم اینکه مدل‎های جدیدتر بیاد و تکلیف سرعت اینترنت هم مشخص بشه. چون اگه اینطوری که گفتن قراره اینترنت ملی بشه و پهنای باند سرورهای خارجی کمتر بشه، عملا این هزینه فایده‎ای نداره.
    بهر حال گارانتی بشه یا نشه این 90 ت توسط سایتی مثل دی جی روی این مودم کشیده شده

داره خودمونی میشه pic4you's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگه مودم رو آنلاک کنین گارانتی رو باطل می‎کنه.
    البته ناگفته نماند که سرعت 3G و 4G برای دانلود از سرورهای خارجی خیلی تفاوتی با هم ندارن،

به هر حال 4G یه آپشن روی این مودم هست . اگه به این حرفا باشه نوکیا 1100 هم برای همه نسل ها کافیه چون باهاش میشه تماس گرفت

بحث خوب بودن یا بد بودن گارانتی نیست چون گیر داده بودن که اینا گارانتی ندارن منم گفتم که همه دارن .

آنلاک شدن هم چیزی نیست که از 2 کیلومتری داد بزنه که من انلاک شدم

دیگه همه می دونن تضمین قیمت یه جوک هست از طرف دیجی کالا
    الکی هم یه آدامس کنار جنس هاش میزاره با بقیه فرق داشته باشه نتونی از گارانتی قیمت استفاده کنی

چشم ... مایحتاج روزانه رو هم از دیجی کالا میخریم با قیمت بسیار مناسب
    بامیلو معتبر نیست

بهر حال گارانتی بشه یا نشه این 90 ت توسط سایتی مثل دی جی روی این مودم کشیده شده
    قیمت مصرف کننده این محصول همینی هست که دیجی کالا زده . بقیه هستن که سود 4 برابری خودشون رو به 2 برابر تبدیل کردن
    Last edited by pic4you; 10-11-2015 at 22:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iDownload & iGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نظر دوستان در مورد مودم جدید ایرانسل چیه:

( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ظاهرا" اولین مودم ایرانسله که باطری نداره
    بنظر مشخصات کامل و خوبی داره ولی برند و قیمتش مشخص نیست (احتمالا" هواوی باید باشه)

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

نظر دوستان در مورد مودم جدید ایرانسل چیه:

( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ظاهرا" اولین مودم ایرانسله که باطری نداره
    بنظر مشخصات کامل و خوبی داره ولی برند و قیمتش مشخص نیست (احتمالا" هواوی باید باشه)
    فکر کنم هواوی باشه ولی فعلا خریدش توصیه نمیشه چون ممکنه آنلاک نشه و از دیگر اپراتورها نمیشه استفاده کرد

12. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببینین قبلا هم بامیلو همین قیمت گذاشته بود 229 تومان . قیمت این مودم جدیدا کاهش دادن . که استارتش یکسرس از سایتهای متفرقه بودن مثل راستین دو سه سایت دیگه . بامیلو هم جدیدا چون نخواست کم بیاره به این قیمت گذاشت وگرنه تا یک هفته پیشم همین قمیت 229 تومن میداد . هیچ ربطیم به گارنتی نداره همشون با گارانتی یکسال است .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •