تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 164 اولاول ... 182425262728293031323878128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

پیشنهاد من اینه که شما یه مودم رومیزی 4G (مثلاً D100 ایرانسل) بخرید و بذارید داخل باکس ضد آب و ببرید پشت بام زیر سایبان و با کابل شبکه مرغوب بیارید پشت سیستمتون .
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
    اما اینجوری اگه بخوام گهگداری طرح‌های ساعتی ایرانسل رو فقط از طریق نرم‌افزار اندرویدیش در دسترس هست رو بزنم باس تا پشت بام برم، سیم کارت رو دربیارم بذارم تو گوشی، طرح فعال کنم، دوباره سی‌کارت به مودم وصل کنم، دردسرش زیاده
    یکی دوبار مشکلی نیست، اما قراره چند سال استفاده کنم، اینجوری نمیشه

مودم باید داخل خونه باشه تا دسترسی مستقیم بهش داشته باشم، میشه یه مودم خوب معرفی کنی که آنتن جداگانه بهش وصل شه؟
    مثلا آنتن رو به پشت بام وصل کنم با سیم برسونم به مودم و بزنم به مودم و استفاده کنم، فقط مشکل اینه که زیر ده متر سیم به عنوان آنتن آیا از سرعت کم میکنه؟ کیفیت رو میاره پایین یا تاثیری نداره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مگه این مودم‌های 3G و 4G که فروشگاه‌های اینترنتی میفروشن آنلاک نیستن؟ یعنی همشون با یه اوپراتور خاص کار میکنن؟
    چه مسخره! ۳۰۰ و خرده‌ای بدی یه مودم 4G بخری که فقط با یه اپراتور خاص کار کنه؟
    به غیر از این سوال، یه سوال دیگه هم دارم
    چرا دوستان به دنبال مودمی با قابلیت تغییر فرکانس میگردن؟ مگه تغییر فرکانس هم تو سرعت دریافتی تاثیری داره؟
    یعنی فرکانس رو بالاتر ببری سرعت زیادتر میشه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
    اما اینجوری اگه بخوام گهگداری طرح‌های ساعتی ایرانسل رو فقط از طریق نرم‌افزار اندرویدیش در دسترس هست رو بزنم باس تا پشت بام برم، سیم کارت رو دربیارم بذارم تو گوشی، طرح فعال کنم، دوباره سی‌کارت به مودم وصل کنم، دردسرش زیاده
    یکی دوبار مشکلی نیست، اما قراره چند سال استفاده کنم، اینجوری نمیشه

مودم باید داخل خونه باشه تا دسترسی مستقیم بهش داشته باشم، میشه یه مودم خوب معرفی کنی که آنتن جداگانه بهش وصل شه؟
    مثلا آنتن رو به پشت بام وصل کنم با سیم برسونم به مودم و بزنم به مودم و استفاده کنم، فقط مشکل اینه که زیر ده متر سیم به عنوان آنتن آیا از سرعت کم میکنه؟ کیفیت رو میاره پایین یا تاثیری نداره؟
    برای فعال کردن بسته های ساعتی اصلاً نیازی نیست سیم کارت رو دربیارید . برای اینکار میتونید داخل ویندوز از شبیه ساز Droid4X و اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کنید .
    کابل شبکه اگر مرغوب باشه مشکلی با فاصله های زیاد مثلاً ده متر نخواهید داشت .

به غیر از این سوال، یه سوال دیگه هم دارم
    چرا دوستان به دنبال مودمی با قابلیت تغییر فرکانس میگردن؟ مگه تغییر فرکانس هم تو سرعت دریافتی تاثیری داره؟
    یعنی فرکانس رو بالاتر ببری سرعت زیادتر میشه؟
    بعضی از فرکانسها سرعت بهتری میدن . باید تست کنید تا ببینید کدوم فرکانس برای شما سرعت بهتری میده . پس بهتره مودمی بخرید که این قابلیت رو داشته باشه .

4. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

پیشنهاد من اینه که شما یه مودم رومیزی 4G (مثلاً D100 ایرانسل) بخرید و بذارید داخل باکس ضد آب و ببرید پشت بام زیر سایبان و با کابل شبکه مرغوب بیارید پشت سیستمتون .
    اصلا منطقي نيست! هرگز اينكارو نكنيد.
    باكس ضد آب، ضد رطوبت نيز جوابگو نيست. مگر اينكه داخل يك اتاقك و هواي معتدل زير كولر گازي باشه، اين مودم ها هيچ استانداردي در برابر رطوبت گرد و خاك و حرارت ندارند،
    بهتره ب جاي اين روش از آنتن خروجي استفاده بشه و اين مودم نيز از آنتن ts-9 پشتيباني ميكنه، d-100
    اين مودم فعلا تنها ايرادش لاك بودن است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. این کاربر از akbarnet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ODADO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام.

تو راستین بازار در بخش مشخصات و همینطور نظراتش رو که میخوندم برای مودم D-Link DWR-932 گفته بودن که امکان استفاده همزمان با آداپتور و باتری وجود نداره ولی در قسمت نظرات دیجی کالا گفته شده وجود داره!حالا با این اوصاف کدوم یکی درسته؟کسی واقعا تست کرده؟

در ضمن بین این مودم ها کدوم یکی رو توصیه میکنین برای خرید؟

D-Link DWR-932 و Huawei E5577C؟

D-Link DWR-921 وTP-LINK Archer MR200؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اصلا منطقي نيست! هرگز اينكارو نكنيد.
    باكس ضد آب، ضد رطوبت نيز جوابگو نيست. مگر اينكه داخل يك اتاقك و هواي معتدل زير كولر گازي باشه، اين مودم ها هيچ استانداردي در برابر رطوبت گرد و خاك و حرارت ندارند،
    بهتره ب جاي اين روش از آنتن خروجي استفاده بشه و اين مودم نيز از آنتن ts-9 پشتيباني ميكنه، d-100
    اين مودم فعلا تنها ايرادش لاك بودن است.

سلام دوست عزیز
    خرید d100 از اونجایی که فقط با ایرانسل کار میکنه و لاک نشده منتفیه
    چون من نمی‌خوام خودم رو به یه سرویس‌دهنده محدود کنم

و از اونجایی که مازندران زندگی میکنم و رطوبت اینجا بسیار بالاست و میزان بارش برف و باران هم همین‌طور، پس این روش خیلی سریع باعث از بین رفتن مودم میشه، حتی اگه مودم رو در باکس ضد آب هم بذارم در برابر باد و بارون‌های اینجا دووم نمیاره

اما در خصوص آنتن خارجی و اتصال به مودم ،من این سایت رو پیدا کردم،

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما قیمت آنتن‌هاش خیلی بالاست، ارزون‌ترین مدل موجود در انبار ایران ۲۰۹۰۰۰ تومن، چه خبره؟ مگه اون آنتن چیکار میکنه؟ من حس میکنم اگه آنتن رو باز کنی، داخلش هیچ کیتی نباشه و الکی دو تا فلز داخلش گذاشتن مثلا به عنوان دریافت‌کننده، مارک‌هاش هم چینیه، نمیشه اعتماد کرد

من چند تا ایده تو ذهنم دارم، که نمی‌دونم عملیه یا نه؟ میخوام نظر شما رو بدونم:

۱- یه مودم خوب و قوی از لحاظ آنتن‌دهی ( از این سیصد چهارصد تومنی‌ها) با آنتن‌های 4G که قابل جدا شدن هستن بخرم و آنتن رو از پشت مودم جدا کنم و با سیم‌های RG174 که تو همون سایت نوین‌فون نوشته

و با کانکتورهای مخصوص TS9 ، آنتن‌های اصلی مودم رو به پشت‌بوم برسونم،
    دو مشکل به نظر خودم تو این روش هست:
    الف- آیا سیم‌های RG174 با طول نزدیک به ده متر کیفیت و سرعت رو پایین نمیارن؟
    ب- آیا آنتن‌های خوده مودم تحت رطوبت خراب نمیشن؟ درسته اون جایی که آنتن‌ها رو میذارم زیر بارش مستقیم بارون و برف نیست اما رطوبت بهش میرسه مطمئنا!

۲- یه مودم معمولی و ارزون 4G حول و حوش ۲۰۰ تومن، از این مدلایی که 4G هستن و با USB به سیستم وصل میشن و به خاطر نداشتن WIFI ارزون‌تر هستن و از طرفی کانکتور TS9 هم بهشون میخوره بخرم، و از سایت نوین‌فون همون آنتن ۲۰۹۰۰۰ تومنی‌شون رو بخرم و طبق روش وب‌سایت نوین، آنتن خارجی رو به سقف وصل کنم و سیمش رو تا پیش سیستمم برسونم و به مودم وصل کنم
    تو این روش باز هم یه مشکل وجود داره :

۳- همون روشی که دوستمون ata.royalfalcon معرفی کرد، که دلایل نشدنش رو همون بالا گفتم
    ۴- اینبار خرید یه مودم خیلی خوب با آنتن جداگانه به علاوه همون آنتن‌های خارجی سایت نوین‌فون که مجموعا نزدیک ۷۰۰ هزار تومن خرجش میشه

می‌بخشید سرتون رو درد آوردم، اما علاوه بر همه موارد فوق که توضیح دادم یه سری مسائل هم هست که من با خوندن صفحات این تاپیک و تاپیک مشکلات و آنلاک مودم‌های 4G و تاپیک بررسی اینترنت 4G ایرانسل دستم اومده و من رو در خرید مودم خیلی به شک انداخته

من میخوام مودمی بخرم که قابلیت قفل رو شبکه 4G و قابلیت قفل رو فرکانس ۲۶۰۰ رو داشته باشه
    و
    حتما آنتن جداگانه خارجی بخوره و حتما آنلاک باشه

با توجه به تمام موارد فوق ممنون میشم دوستان منو راهنمای کنن و نظرشون رو درباره ایده‌هام بگن

خیلی خیلی ممنون

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

سلام.

تو راستین بازار در بخش مشخصات و همینطور نظراتش رو که میخوندم برای مودم D-Link DWR-932 گفته بودن که امکان استفاده همزمان با آداپتور و باتری وجود نداره ولی در قسمت نظرات دیجی کالا گفته شده وجود داره!حالا با این اوصاف کدوم یکی درسته؟کسی واقعا تست کرده؟

در ضمن بین این مودم ها کدوم یکی رو توصیه میکنین برای خرید؟

D-Link DWR-932 و Huawei E5577C؟

من این مودم رو دارم. البته 932 مدل های متفاوتی داره که من نمووه ی d1 رو دارم و بدون باطری هم کار میکنه. قصد روشش رو هم دارم. سه هفته س خریدم. دلیل فروش هم صرفا اینه که میخام نمونه ی رومیزی رو بخرم. وگرنه مودمش عالیه.

10. این کاربر از KING iMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    خرید d100 از اونجایی که فقط با ایرانسل کار میکنه و لاک نشده منتفیه
    چون من نمی‌خوام خودم رو به یه سرویس‌دهنده محدود کنم

و از اونجایی که مازندران زندگی میکنم و رطوبت اینجا بسیار بالاست و میزان بارش برف و باران هم همین‌طور، پس این روش خیلی سریع باعث از بین رفتن مودم میشه، حتی اگه مودم رو در باکس ضد آب هم بذارم در برابر باد و بارون‌های اینجا دووم نمیاره

اما در خصوص آنتن خارجی و اتصال به مودم ،من این سایت رو پیدا کردم،

اما قیمت آنتن‌هاش خیلی بالاست، ارزون‌ترین مدل موجود در انبار ایران ۲۰۹۰۰۰ تومن، چه خبره؟ مگه اون آنتن چیکار میکنه؟ من حس میکنم اگه آنتن رو باز کنی، داخلش هیچ کیتی نباشه و الکی دو تا فلز داخلش گذاشتن مثلا به عنوان دریافت‌کننده، مارک‌هاش هم چینیه، نمیشه اعتماد کرد

من چند تا ایده تو ذهنم دارم، که نمی‌دونم عملیه یا نه؟ میخوام نظر شما رو بدونم:

۱- یه مودم خوب و قوی از لحاظ آنتن‌دهی ( از این سیصد چهارصد تومنی‌ها) با آنتن‌های 4G که قابل جدا شدن هستن بخرم و آنتن رو از پشت مودم جدا کنم و با سیم‌های RG174 که تو همون سایت نوین‌فون نوشته

و با کانکتورهای مخصوص TS9 ، آنتن‌های اصلی مودم رو به پشت‌بوم برسونم،
    دو مشکل به نظر خودم تو این روش هست:
    ب- آیا آنتن‌های خوده مودم تحت رطوبت خراب نمیشن؟ درسته اون جایی که آنتن‌ها رو میذارم زیر بارش مستقیم بارون و برف نیست اما رطوبت بهش میرسه مطمئنا!

۲- یه مودم معمولی و ارزون 4G حول و حوش ۲۰۰ تومن، از این مدلایی که 4G هستن و با USB به سیستم وصل میشن و به خاطر نداشتن WIFI ارزون‌تر هستن و از طرفی کانکتور TS9 هم بهشون میخوره بخرم، و از سایت نوین‌فون همون آنتن ۲۰۹۰۰۰ تومنی‌شون رو بخرم و طبق روش وب‌سایت نوین، آنتن خارجی رو به سقف وصل کنم و سیمش رو تا پیش سیستمم برسونم و به مودم وصل کنم
    تو این روش باز هم یه مشکل وجود داره :

۳- همون روشی که دوستمون ata.royalfalcon معرفی کرد، که دلایل نشدنش رو همون بالا گفتم
    ۴- اینبار خرید یه مودم خیلی خوب با آنتن جداگانه به علاوه همون آنتن‌های خارجی سایت نوین‌فون که مجموعا نزدیک ۷۰۰ هزار تومن خرجش میشه

می‌بخشید سرتون رو درد آوردم، اما علاوه بر همه موارد فوق که توضیح دادم یه سری مسائل هم هست که من با خوندن صفحات این تاپیک و تاپیک مشکلات و آنلاک مودم‌های 4G و تاپیک بررسی اینترنت 4G ایرانسل دستم اومده و من رو در خرید مودم خیلی به شک انداخته

من میخوام مودمی بخرم که قابلیت قفل رو شبکه 4G و قابلیت قفل رو فرکانس ۲۶۰۰ رو داشته باشه
    و
    حتما آنتن جداگانه خارجی بخوره و حتما آنلاک باشه

با توجه به تمام موارد فوق ممنون میشم دوستان منو راهنمای کنن و نظرشون رو درباره ایده‌هام بگن

خیلی خیلی ممنون
    شركت سازنده با كلي تحقيق و تست انتن ساخته نميشه با دوتا سيم ساخت!
    بنظرم براي دريافت امواج قوي فور جي قطعا نياز ب انتن خروجي هس و خودمي ارزون قيمت جواب نمسده

12. این کاربر از akbarnet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شركت سازنده با كلي تحقيق و تست انتن ساخته نميشه با دوتا سيم ساخت!
    بنظرم براي دريافت امواج قوي فور جي قطعا نياز ب انتن خروجي هس و خودمي ارزون قيمت جواب نمسده

داداش نظرت درباره موارد ۱ و ۲ چیه؟

و اینکه کدوم مودم‌ها قابلیت قفل رو 4G و قفل رو فرکانس خاص رو دارن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ODADO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام.

بین این مودم ها کدوم یکی رو توصیه میکنین برای خرید؟

ممنون میشم واقعا اگر کسی بتونه راهنمایی بکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •