تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید فالوور اینستاگرام
خرید باطری اصلی ایفون سامسونگ هواوی شیائومی
خرید فالوور ایرانی
Buy Website Traffic
Buy Organic Website Traffic
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 150 اولاول ... 50100140146147148149150
نمايش نتايج 1,491 به 1,492 از 1492

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

قربان شما کجا هستین که این سرعت رو دارین ؟من حداقل با 8 تا مودم جیبی و رومیزی معروف مثل i60 m60 m1 و ... کشتیم خودمون رو با هر سه اپراتور تست کردیم بیشتر از 7 مگ نتوستیم بگیریم.چه مودمی دارین و چه سیم کارتی لطفا بگین باتشکر
    سلام ببخشید من فروم نبودم زودتر جواب بدم شرمنده.. این سرعت والا البته مال یکی دوماه پیش هست الان بدبختی برا منم بیشتر از 8 یا 9 نمیره اون دیگه تبدیل به رویا شد خودمم مونده بودم واقعیت با یه مودم فورجی معمولی که یک باند هم بیشتر همزمان نمیگیره چطور سرعت تا این حد بالا میرفت SINR هم تا حدی مهمه بقیش هم ظرفیت شبکه برا من بعضی وقتها که بالای 22 میرفت سرعت خوب میشد. سیم کارت هم همراه اول با بسته نامحدود 1 تا 11 زده بودم با مودم 3372 هواوی گذاشتم روی باند 3 و این سرعت هم تقریبا نزدیک صبح اینا بود الان اوایل شب تازه خیلی بدتره و هرچی به صبح نزدیک میشه بهتر میشه ولی متاسفانه دیگه به اون سرعت نمیرسه البته یه نکته دیگه به سرور هم خیلی ربط داره و در نهایت همه اینا منطقه به منطقه هست اگه یه منطقه باشی که از شانست ظرفیت شبکه عالی باشه با یه مودم معمولی هم بهترین سرعت میگیری و بالعکسش هم هست. همینطور ممکن هم هست یه شب سرعت عالی باشه ولی فردا امتحان کنی سرعت پایین بیاد
    Last edited by Memonex; 17-05-2020 at 00:32.

2. 4 کاربر از Memonex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sky_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

ایا کسی از دوستان سابقه خرید دستگاهای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا ریپیتر (وای فای اکسیدنتر ) رو داشته؟و اینکه تاثیر منفی روی سرعت میزاره؟خریدش کلا توصیه میشه یا خیر؟ با تشکر پیشاپیش

4. این کاربر از sky_dvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •