تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 148 از 164 اولاول ... 4898138144145146147148149150151152158 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,471 به 1,480 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله تجمیع میکنه منتها مودم برا اپراتور تی موبایل لهستان هست و انلاک شده و به اسم جنرال میفروشن و هیچ فریموری به غیر فریمورهای خود تی موبایل نمیگیره با یکی از بچه های انجمن که این مودم رو داره روش خیلی کار کردیم و اینو فهمیدیم و حالا قراره برا این مودم از همین فریمورهای خود تی موبایل مود کنیم و بهش امکانات اضافه کنیم و رو مودم فلش کنیم واینم بگم تنها راه انتقال فریمورهای مود شده هم باز کردن پشت مودم و اتصال کابل usb و انجام از طریق لودر هست که آموزشی تدارک دیده شده و تست هم زدیم و به زودی در انجمن منتشر و قابل استفاده خواهد بود .

ممنون از شما .
    1. در حال حاضر مودم tf-i60 رو دارم که از FDD استفاده میکنم . تفاوت سرعت در حدی هست که ارزش خرید رو داشته باشه ؟
    2. بطور اتوماتیک تجمیع میکنه یا اینکه باید با نرم افزارهایی مثل lte watch روی lte advanced تنظیم کرد ؟ (lte watch بهش متصل میشه ؟)

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون از شما .
    1. در حال حاضر مودم tf-i60 رو دارم که از FDD استفاده میکنم . تفاوت سرعت در حدی هست که ارزش خرید رو داشته باشه ؟
    2. بطور اتوماتیک تجمیع میکنه یا اینکه باید با نرم افزارهایی مثل lte watch روی lte advanced تنظیم کرد ؟ (lte watch بهش متصل میشه ؟)
    بله اتومات اگر شبکه 4.5 در دسترس باشه تجمیع میکنه . تفاوت سرعت هم اولا بستگی به وضعیت اینترنت دو باند 3 و 7 در منطقه شما داره و بعدا به مودم که تاجایی که بتونه براتون نهایت سرعت رو دریافت و ارائه میده من در ساعات خلوت بین دو مودم b525 و i60 تست زدم اینم نتیجه . البته خوبی مودم های دارای تجمیع واقعی سرعت خوب اون در تمامی ساعات شب و روز هست اونم به خاطر تجمیع دو باند . مودم b528 از نظر چیپ فرقی با b525 نداره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من بعضی وقتها با مودم 3372 و همراه اول تا 13 مگابایت سرعت دارم روی باند 3 به نظر شما مودم m60 بخاطر تجمیع بگیرم سرعتم بالاتر میره؟ یا ممکنه کمتر بشه.. ضمنا باند 7 هم سرعتش نصف باند 3 هست
    Last edited by Memonex; 30-04-2020 at 05:00.

6. 2 کاربر از Memonex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من بعضی وقتها با مودم 3372 و همراه اول تا 13 مگابایت سرعت دارم روی باند 3 به نظر شما مودم m60 بخاطر تجمیع بگیرم سرعتم بالاتر میره؟ یا ممکنه کمتر بشه.. ضمنا باند 7 هم سرعتش نصف باند 3 هست
    بستگی به سروری که از اون دانلود میکنید و چه ساعاتی از شبانه روز که در حال دانلود میباشید و منطقه و دکلی که در حال استفاده از اون هستید داره . قبلش با یک مودم یا گوشی cat6 تست کنید و بعدا اقدام به خرید کنید . چون دیده شده در بعضی مناطق سرعت 4.5 کمتر یا برابر همون 4g هست . در کل اگر همیشه یا تقریبا همیشه همین سرعت رو از بیشتر سرورها در بیشتر ساعات شبانه روز دریافت میکنید خیلی عالی هست و برای افزایش 3 الی 5 مگابیتی این سرعت اصلا ارزش نداره هزینه زیادی انجام دهید .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

لطفا یه مودم خوب 4g+ معرفی کنید قیمتش حدود 1 تومن باشه

10. 3 کاربر از saied1384 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

لطفا یه مودم خوب 4g+ معرفی کنید قیمتش حدود 1 تومن باشه
    مودم 4g+ رومیزی این قیمت نمیدن باید حداقل 1600 تا 2 تومن هزینه کنید مثلا e5186s-22a یا b528 یا mr600 تی پی لینک . مودم جیبی هم در این قیمت فقط میتونید همون fd-m60 رو از ایرانسل تهیه و انلاک کنید تا با همه سیم کارتها بشه استفاده کرد

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sky_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

قربان شما کجا هستین که این سرعت رو دارین ؟من حداقل با 8 تا مودم جیبی و رومیزی معروف مثل i60 m60 m1 و ... کشتیم خودمون رو با هر سه اپراتور تست کردیم بیشتر از 7 مگ نتوستیم بگیریم.چه مودمی دارین و چه سیم کارتی لطفا بگین باتشکر

14. 2 کاربر از sky_dvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بستگی به موقعیت شما داره که دکلی که بهش وصل می شید خلوت باشه یا شلوغ.به مودم ربطی نداره
    قربان شما کجا هستین که این سرعت رو دارین ؟من حداقل با 8 تا مودم جیبی و رومیزی معروف مثل i60 m60 m1 و ... کشتیم خودمون رو با هر سه اپراتور تست کردیم بیشتر از 7 مگ نتوستیم بگیریم.چه مودمی دارین و چه سیم کارتی لطفا بگین باتشکر

16. این کاربر از hojjat_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله اتومات اگر شبکه 4.5 در دسترس باشه تجمیع میکنه . تفاوت سرعت هم اولا بستگی به وضعیت اینترنت دو باند 3 و 7 در منطقه شما داره و بعدا به مودم که تاجایی که بتونه براتون نهایت سرعت رو دریافت و ارائه میده من در ساعات خلوت بین دو مودم b525 و i60 تست زدم اینم نتیجه . البته خوبی مودم های دارای تجمیع واقعی سرعت خوب اون در تمامی ساعات شب و روز هست اونم به خاطر تجمیع دو باند . مودم b528 از نظر چیپ فرقی با b525 نداره

سلام .
    مودم B528 دیروز به دستم رسید و تست کردم . تفاوت سرعت در مقایسه با tf-i60 واقعاً محسوس و خیلی هم بیشتر هست . در زمان تجمیع هم علامت پلاس ظاهر میشد . زبان پیشفرض انگلیسی نبود و باید از تنظیمات تغییر داده میشد .
    برنامه ای برای فریمور مود شده برای این مدل ندارید ؟

18. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام .
    مودم B528 دیروز به دستم رسید و تست کردم . تفاوت سرعت در مقایسه با tf-i60 واقعاً محسوس و خیلی هم بیشتر هست . در زمان تجمیع هم علامت پلاس ظاهر میشد . زبان پیشفرض انگلیسی نبود و باید از تنظیمات تغییر داده میشد .
    برنامه ای برای فریمور مود شده برای این مدل ندارید ؟
    سلام نسخه t-mobile رو خریداری کردید ؟ برا این مدل من یه کارهایی کردم ولی باید خودتون عملی وارد بشید و به من نتیجه بدید که جواب به درستی گرفته میشه یا نه متاسفانه دوستی که از مودم شما داشتن و از راه دور من و ایشون در حال تست و فریمور زدن بر روی مودم بودیم یکدفعه غیبشون زد و پروژه ناتمام ماند و نمیتونم خبری از ایشون بگیرم من فزیمور و وب یو ای براشون چنین مورد مود کردم و داشتیم به جای خوبی میرسیدیم و در طی همین تحقیقات متوجه شدیم مدل t-mobile فقط فریمورهای خودش رو قبول میکنه و نمیشه از فریمورهای دیگه روش استفاده کرد برا همینم دنبال مود کردن فریمور خود این اپراتور و هماهنگ سازی وب یو ای برا این مدل بودم .

20. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •