تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 164 اولاول ... 1464104110111112113114115116117118124 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,131 به 1,140 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

اگه نباشه جاش خالی می مونه Novan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام. دوستان من قصد خرید مودم B612 رو دارم. ایرانسل میده 359 هزار تومن و شرکت IDH میده 1.089.000 تومن. میخواستم بدونم این اختلاف قیمت حدود 700 هزار تومنی فقط به خاطر آنلاک بودن هستش یا اینکه تفاوت دیگه ای هم دارن؟
    ممنون

2. این کاربر از Novan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    بله این اختلاف صرفا به خاطر آنلاک بودن هستش

4. این کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Novan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    بله این اختلاف صرفا به خاطر آنلاک بودن هستش
    ممنونم سپهر جان
    جالبه که الان تو سایت دیجی کالا هم دیدم آنلاکش رو 650 گذاشته. احتمالا شرکت IDH با روکش طلا میده

6. 2 کاربر از Novan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم سپهر جان
    جالبه که الان تو سایت دیجی کالا هم دیدم آنلاکش رو 650 گذاشته. احتمالا شرکت IDH با روکش طلا میده
    مدلی که در دیجیکالا هست احتمالاً قبلاً برای مبین نت بوده که آنلاک شده . ولی مدلی که توسط شرکت IDH فروخته میشه از اول آنلاک بوده . سیم کارت مبین نت هم اگر بندازید و آپدیت اتوماتیک غیر فعال نشده باشه آپدیت و لاک میشه .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mobile-1199's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر

بیش تر از یک سال میشه به خاطر مشغله از قضایای نت و دانلود و ... کلا دور بودم . این مدت هم adsl داشتم از اسیاتک و ثبات خوبی داشت و کارم رو راه مینداخت که یک ماهی میشه از یه ساعتی به بعد سرعت میره رو 200 کیلوبایت با این که دانلودی ندارم اصلا ...

الان قصدم اینه که یه مودم 4.5g جیبی بگیرم (جیبی بودنش برای تست تو نقاط مختلف منزل یا از دکل های مختلف هست) .
    حقیقت چون دور بودم این مدت ، ترجیح میدم دوستان راهنمایی کنن برای یه مودم خوب cat6 .

خیلی هم نمیخوام هزینه کنم صرف یک سری اپشن های اضافه ، اول از همه سرعت برام مهمه . کنترل پنل هاشون هم فکر نمیکنم خیلی با هم فرق داشته باشه ، فورس شبکه هم با lte watch انجام میدم اگر ساپورت کنه و پنل انچنان پیشرفته نیازی ندارم .

الان مدل fd m60 ایرانسل به نظر مودم بدی نمیاد . نظرتون چیه ؟ و این که با e5785 چه قدر تفاوت ـشه ؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    Last edited by mobile-1199; 20-02-2019 at 01:22.

10. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر

بیش تر از یک سال میشه به خاطر مشغله از قضایای نت و دانلود و ... کلا دور بودم . این مدت هم adsl داشتم از اسیاتک و ثبات خوبی داشت و کارم رو راه مینداخت که یک ماهی میشه از یه ساعتی به بعد سرعت میره رو 200 کیلوبایت با این که دانلودی ندارم اصلا ...

الان قصدم اینه که یه مودم 4.5g جیبی بگیرم (جیبی بودنش برای تست تو نقاط مختلف منزل یا از دکل های مختلف هست) .
    حقیقت چون دور بودم این مدت ، ترجیح میدم دوستان راهنمایی کنن برای یه مودم خوب cat6 .

خیلی هم نمیخوام هزینه کنم صرف یک سری اپشن های اضافه ، اول از همه سرعت برام مهمه . کنترل پنل هاشون هم فکر نمیکنم خیلی با هم فرق داشته باشه ، فورس شبکه هم با lte watch انجام میدم اگر ساپورت کنه و پنل انچنان پیشرفته نیازی ندارم .

الان مدل fd m60 ایرانسل به نظر مودم بدی نمیاد . نظرتون چیه ؟ و این که با e5785 چه قدر تفاوت ـشه ؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    الان تو بازار ایران مودم جیبی cat6 فقط ca60 irancell و fd-m60 وجود داره و قیمت پایینی داشتن چون توسط اپراتور عرضه میشدن الانم چون کم پیدا هستن قیمتشون به شدت گران و بالا رفته . من دوتاش رو داشتم از نظر من fd-m60 عالیه و حرف نداره فقط مموری ساپورت نمیکنه و راحت با برنامه lte watch هم کار میکنه و فریمورهای کاربردی و خوبی براش ارائه شده و تقریبا تکمیل هست . باتری این مودم هم به راحتی پیدا میشه فقط کمی گرونه و این مودم زیبایی خاصی داره . اما از نظر انتن دهی ca60 بهتره ولی یک عیب اساسی داره اونم مشکل های گوناگون مثل گیر کردن تو لوگو شروع مودم و بالا نیومدن یا گیر کردن در ولکام و باز بالا نیومدن مودم و کلا مشکلاتی از این قبیل که علت هم نامرغوب بودن ای سی ناد فلش این مودم هست و در بعضی موارد حتی مودم دیگه غیر قابل استفاده میشه و کمی خطری و ریسک دار هست . البته خوشبختانه تا کنون برای من چنین مشکلی به وجود نیامده . در ضمن fd-m60 همون e5785 هستش . به غیر این دو مورد فکر کنم تو بازار دو نوع کم یاب و خاص باشه ولی به شدت گران هستش اونم :

Netgear Aircard 790s 4G LTE CAT6 Mobile hotspot

و

Huawei E5885 Mobile WiFi Pro 2 CAT6 With Lan

12. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

الان تو بازار ایران مودم جیبی cat6 فقط ca60 irancell و fd-m60 وجود داره و قیمت پایینی داشتن چون توسط اپراتور عرضه میشدن الانم چون کم پیدا هستن قیمتشون به شدت گران و بالا رفته . من دوتاش رو داشتم از نظر من fd-m60 عالیه و حرف نداره فقط مموری ساپورت نمیکنه و راحت با برنامه lte watch هم کار میکنه و فریمورهای کاربردی و خوبی براش ارائه شده و تقریبا تکمیل هست . باتری این مودم هم به راحتی پیدا میشه فقط کمی گرونه و این مودم زیبایی خاصی داره . اما از نظر انتن دهی ca60 بهتره ولی یک عیب اساسی داره اونم مشکل های گوناگون مثل گیر کردن تو لوگو شروع مودم و بالا نیومدن یا گیر کردن در ولکام و باز بالا نیومدن مودم و کلا مشکلاتی از این قبیل که علت هم نامرغوب بودن ای سی ناد فلش این مودم هست و در بعضی موارد حتی مودم دیگه غیر قابل استفاده میشه و کمی خطری و ریسک دار هست . البته خوشبختانه تا کنون برای من چنین مشکلی به وجود نیامده . در ضمن fd-m60 همون e5785 هستش . به غیر این دو مورد فکر کنم تو بازار دو نوع کم یاب و خاص باشه ولی به شدت گران هستش اونم :

Netgear Aircard 790s 4G LTE CAT6 Mobile hotspot

و

Huawei E5885 Mobile WiFi Pro 2 CAT6 With Lan
    اقا تشکر بسیار بابت توضیحات کامل
    اتفاقا الان داشتم پست هاتون رو تو تاپیک های کناری میدیدم . تقریبا مطمئن شدم تو این اوضاع بهترین انتخاب ممکن همین m60 هست . تونستم انشالله یه انتن هم براش میگیرم و تست ـش رو هم قرار میدم تو فروم . (هرچند به اندازه کافی شما و عزیزان دیگه تست قرار دادید D: )

فقط یه مورد ، الان خیلی از پست های اخیر راجع به انلاک این مودم هست . خواستم ببینم چه مزایایی داره انلاک شدش ؟ تا حدودی میدونم مواردی مثل انتخاب باند تو خود پنل فعال میشه و یه سری امکانات دیگه (تو این یه ساعتی که داشتم نگاه میکردم تاپیکا رو ، متوجه شدم یه سری مشکل هم برای یه سری دوستان به وجود میاد مثل تجمیع نشدن )

بازم تشکر

این مودم به صورت پیش فرض برای اپراتور ایرانسل لاک شده و فقط با ایرانسل کار میکنه و شما با انلاک اون میتونید از دیگر سیم کارتهای اپراتورها هم روش استفاده کنید . با همون فریمور انلاک و webui خود ایرانسل به راحتی و به درستی و با نهایت سرعت این مودم تجمیع رو انجام میده و فقط کافیه این قابلیت برای اپراتورها فعال و قابل بهره برداری باشه من خودم با ایرانسل و همراه اول راحت فور جی پلاس رو تجربه کردم .
    عزیز خیلی ممنون بابت راهنمایی های دقیق ـتون
    Last edited by mobile-1199; 20-02-2019 at 02:29.

14. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا تشکر بسیار بابت توضیحات کامل
    اتفاقا الان داشتم پست هاتون رو تو تاپیک های کناری میدیدم . تقریبا مطمئن شدم تو این اوضاع بهترین انتخاب ممکن همین m60 هست . تونستم انشالله یه انتن هم براش میگیرم و تست ـش رو هم قرار میدم تو فروم . (هرچند به اندازه کافی شما و عزیزان دیگه تست قرار دادید D: )

فقط یه مورد ، الان خیلی از پست های اخیر راجع به انلاک این مودم هست . خواستم ببینم چه مزایایی داره انلاک شدش ؟ تا حدودی میدونم مواردی مثل انتخاب باند تو خود پنل فعال میشه و یه سری امکانات دیگه (تو این یه ساعتی که داشتم نگاه میکردم تاپیکا رو ، متوجه شدم یه سری مشکل هم برای یه سری دوستان به وجود میاد مثل تجمیع نشدن )

بازم تشکر
    این مودم به صورت پیش فرض برای اپراتور ایرانسل لاک شده و فقط با ایرانسل کار میکنه و شما با انلاک اون میتونید از دیگر سیم کارتهای اپراتورها هم روش استفاده کنید . با همون فریمور انلاک و webui خود ایرانسل به راحتی و به درستی و با نهایت سرعت این مودم تجمیع رو انجام میده و فقط کافیه این قابلیت برای اپراتورها فعال و قابل بهره برداری باشه من خودم با ایرانسل و همراه اول راحت فور جی پلاس رو تجربه کردم .

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2017
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

با راهنمایی های اقا صابر ، یک عدد مودم fd m60 انلاک خریداری شد .
    تشکر فراوان از ایشون

18. این کاربر از mobile-1199 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام میخواستم بدونم میشه روی مودم هایی که مختص همراه اوله و لاکه سیم کارت رایتل انداخت و رومینگ کرد ممنون میشم جواب بدید

20. این کاربر از allric بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •