تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: درایور پک برای dell n5010 !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه djnima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    in the CLUB

14 درایور پک برای dell n5010 !!!

سلام

من میخوام ویندوز لپتاپ رو عوض کنم از اونجایی که سی دی درایور لپتاپم رو ندارم و خود سایت دل هم فیل*تر ه و هم گیج کننده
    احتیاج به یه درایور پک کامل دارم. اخیرا هم ورژن جدید
    DriverPack Solution 15.10 Final اومده که نمیدونم با Dell n5010 سازگاره یا نه ؟؟؟

اگه میشه راهنمایی کنید که چه درایور پکی رو بگیرم که هم آفلاین باشه هم اینکه تمام درایور های لپتاپم رو داشته باشه.

سپاسگزارم که وقت گذاشتید

اگه نباشه جاش خالی می مونه msm43njn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

من میخوام ویندوز لپتاپ رو عوض کنم از اونجایی که سی دی درایور لپتاپم رو ندارم و خود سایت دل هم فیل*تر ه و هم گیج کننده
    احتیاج به یه درایور پک کامل دارم. اخیرا هم ورژن جدید
    DriverPack Solution 15.10 Final اومده که نمیدونم با Dell n5010 سازگاره یا نه ؟؟؟

اگه میشه راهنمایی کنید که چه درایور پکی رو بگیرم که هم آفلاین باشه هم اینکه تمام درایور های لپتاپم رو داشته باشه.

سپاسگزارم که وقت گذاشتید

سلام،

ابتدا لازم هست بدونم که آیا ویندوزی که نصب می‌کنید نسخه‌ی جدید هست؟ اگر جواب منفی هست که می‌توانید با نرم‌افزارهای مانند Driver Genius از درایورها پشتیبان تهیه کرده و در ویندوزی که نصب می‌کنید تمام آنها را بازیابی کنید.
    بله با Driver pack می‌تونید کارتون رو راه بندازید ولی توصیه می‌کنم درایورها رو از سایت Dell بگیرید. از نرم افزار Tor برای باز کردن سایت Dell استفاده کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای دانلود از وبسایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید که Remote upload داره. شما بعد از رسیدن به صفحه‌ای که تمام درایورهای لپ تاپ شما درش لیست شده روی لینک هر درایور کلیک راست می‌کنید و Copy link location را می‌زنید سپس لینک کپی شده را در وبسایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود می‌کنید. سپس این وبسایت لینک دانلود به شما می‌دهد ولی این لینک را در مرورگری غیر از Tor وارد کنید تا بتوانید به صورت مستقیم دانلود کنید.
    Last edited by msm43njn; 26-10-2015 at 00:20.

3. این کاربر از msm43njn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •