تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 74

نام تاپيک: سریال شهرزاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

8 قسمت سریال را دیدم به نظرم از بهترین سریالهای ایرانیه که تا حالا ساخته شده. تا حالا هیچ سریال ایرانی نبوده که اینقدر من را تحت تاثیر قرار داده باشه کلا فکرم تو زندگی درگیر این سریال شده و ثانیه شماری برای پخش قسمت جدیدش.امیدوارم در ادامه هم به همین منوال پیش بره.درخواستی که از دوستان دارم حتما سریال را به صورت قانونی بخرند، dvd یا دانلود از سایت رسمی سریال تا حمایت بشه از تیم تولید و با کیفیت ادامه بدن.
    به نظر من ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و علی نصیریان عالی بازی کرده اند.به شخصه از سکانس هایی که این عزیزان در آن هستند خیلی لذت می برم.موسیقی فیلم هم خوب و محسن چاوشی هم که نیازی به تعریف نداره.تنها مشکلی که تو این دو قسمت اخیر توی ذوق می زنه تغییر موسیقی متن فیلم و آهنگ شروع سریاله که در قسمتهای ابتدایی بهتر بود که نمی دونم چرا تغییر کرده.کسی از دوستانی میدونه چرا تغییر کرده؟. آهنگ تیتراژ پایانی هم با همه علاقه ای که به آقای چاوشی دارم آواز آقای قربانی خوب بود و کجایی آقای چاوشی بهتر بود تنها روی پایان قسمت پنجم می بود این طور قشنگ تر و ماندگارتر بود و به فراخور حس و حال هر قسمت از آهنگ مناسب برای تیتراژ استفاده شود.

2. 2 کاربر از siavashshahin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

8 قسمت سریال را دیدم به نظرم از بهترین سریالهای ایرانیه که تا حالا ساخته شده. تا حالا هیچ سریال ایرانی نبوده که اینقدر من را تحت تاثیر قرار داده باشه کلا فکرم تو زندگی درگیر این سریال شده و ثانیه شماری برای پخش قسمت جدیدش.امیدوارم در ادامه هم به همین منوال پیش بره.درخواستی که از دوستان دارم حتما سریال را به صورت قانونی بخرند، dvd یا دانلود از سایت رسمی سریال تا حمایت بشه از تیم تولید و با کیفیت ادامه بدن.
    به نظر من ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و علی نصیریان عالی بازی کرده اند.به شخصه از سکانس هایی که این عزیزان در آن هستند خیلی لذت می برم.موسیقی فیلم هم خوب و محسن چاوشی هم که نیازی به تعریف نداره.تنها مشکلی که تو این دو قسمت اخیر توی ذوق می زنه تغییر موسیقی متن فیلم و آهنگ شروع سریاله که در قسمتهای ابتدایی بهتر بود که نمی دونم چرا تغییر کرده.کسی از دوستانی میدونه چرا تغییر کرده؟. آهنگ تیتراژ پایانی هم با همه علاقه ای که به آقای چاوشی دارم آواز آقای قربانی خوب بود و کجایی آقای چاوشی بهتر بود تنها روی پایان قسمت پنجم می بود این طور قشنگ تر و ماندگارتر بود و به فراخور حس و حال هر قسمت از آهنگ مناسب برای تیتراژ استفاده شود.
    متاسفانه چاووشی نوحه خونی کردن برای این سریال

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

متاسفانه چاووشی نوحه خونی کردن برای این سریال
    بنظرم من درست نیست درمورد یک خواننده ی محبوب اینطور صحبت کردن دوست عزیز.در ثانی آقای چاووشی کلا کاراشون غمگینه.از همون اولین آلبومش تا به الان.شما میگین نوحه خونی منی که 24ساعت درگیر موزیک های ایشونم میگم بهترین تک آهنگ ها.جوری که آهنگ کجایی و همخواب توی کرج از اول تا آخر درختی نقل تمام مغازه هاست.دست آخر این سریال درام غمگینه شاد براش نمیخونن و آقای چاووشی ام حتی لایت کم میخونه.اسمش نوحه خوانی نیست موزیک غمگینه
    Last edited by hp722; 12-12-2015 at 11:29.

5. 2 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

انتقاد نماینده کرمان از سریال «شهرزاد»/ شکایت می‌کنیم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نماینده مردم کرمان و راور ضمن انتقاد از آنچه توهین صورت گرفته به مردم کرمان در سریال «شهرزاد» دانست ، خواستار برخورد وزیر ارشاد با این موضوع شد. به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در پایان جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی به وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: به جای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، متاسفانه این روزها سیاسی‌کاری و نداشتن یک برنامه جامع فرهنگی در اولویت زیرمجموعه‌های این وزارتخانه قرار گرفته است.
    وی گفت: بر اساس شواهد و قرائنی که داریم، زیرمجموعه راه خاصی می‌رود که با فرمایشات وزیر آموزش و پرورش در تضاد است.
    نماینده مردم کرمان و راور در مجلس همچنین در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: اخیرا سریالی با عنوان «شهرزاد» به کارگردانی شخصی به اسم «ح. ف» در شبکه نمایش خانگی آمده که توهین جدی به مردم ولایتمدار و بصیر دیار کریمان شهر کرمان است.
    زاهدی تاکید کرد: این مسئله جای تاسف دارد که اجازه پخش چنین سریال‌هایی را می‌دهند و لازم است نسبت به جمع‌آوری آن اقدام کنند و ما نیز شکایت به قوه قضائیه را در دست پیگیری داریم.
    وی در ادامه خاطرنشان کرد: نظام پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد هنوز حل نشده است؛ به گونه‌ای که ۲ ماه از حقوق آنها و بیش از ۲ سال از پاداش پایان خدمت آنها پرداخت نشده است.
    رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در ادامه با اشاره به مشکلات حقوق و مزایای برخی از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها عنوان کرد: اعضای هیات علمی که قبل از سال ۹۳ بازنشسته شده‌اند، با عسر و حرج مواجهند، دریافتی یک استاد تمام بازنشسته در حد یک و نیم میلیون تومان است که این برای یک استاد تمام خیلی سخت است.
    زاهدی ادامه داد: قرار بود حقوق فرهنگیان بازنشسته نیز با شاغلان متناسب شود که این کار صورت نگرفته است و این در حالی است که بسیاری از این افراد در سنین بازنشستگی، فرزندان در آستانه ازدواج دارند، اما جالب است که یارانه برخی از آنها را نیز حذف کرده‌اند.
    وی در پایان با تسلیت درگذشت تعدادی از مردم استان کرمان به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان و رفسنجان تلاش زیادی کرده‌اند و وزیر بهداشت نیز به کرمان سفر کرد و امیدواریم امروز توزیع دارو انجام شود تا نگرانی مردم برطرف شود.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کارگردان «شهرزاد» به انتقاد کرمانی‌ها پاسخ داد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسن فتحی کارگردان سریال شبكه نمايش خانگی «شهرزاد» به برخی از انتقاد های مطرح شده از سوی هموطنان کرمانی نسبت به دیالوگی که در قسمت هشتم این سریال مطرح شد، پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن فتحی کارگردان سریال «شهرزاد» با ابراز تاسف از دلخوری هموطنان کرمانی نسبت به دیالوگی که در قسمت هشتم این سریال مطرح شد، گفت: جایگاه فرهنگی و اقتصادی رفیع مردم هنرپرور کرمان در تاریخ ایران بر کسی پوشیده نیست و این موضوع مایه مباهات است.

وی با اشاره به قسمت های بعد سريال «شهرزاد» متذکر شد: در بخشی از قسمت یازدهم سریال نه تنها معلوم می شود که خانواده شیرین كه در واقع شخصیت منفی و افاده ای قصه است کرمانی نیستند بلکه مردم نجیب و نازنین کرمان مورد ستایش قرار می گیرند.

چندی پيش و پس از انتشار قسمت هشتم سريال «شهرزاد»، برخي هموطنان كرمانی نسبت به ديالوگ شخصيت شيرين در اين مجموعه انتقاد كردند.

قسمت نهم سريال «شهرزاد» فردا دوشنبه ٢٣ آذرماه منتشر و در سراسر كشور توزيع مي شود.

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس همچنین در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: اخیرا سریالی با عنوان «شهرزاد» به کارگردانی شخصی به اسم «ح. ف» در شبکه نمایش خانگی آمده که توهین جدی به مردم ولایتمدار و بصیر دیار کریمان شهر کرمان است.
    ح.ف ؟؟واقعا چرا؟؟؟

اسم سریالو میگه،شبکه خانگیو میگه ،بعد به اسم نویسنده و کارگردان که میرسه میشه ح.ف!!!
    خدا نکنه چیزی تو این کشور باب بشه،چون بدون فکر ملت فله ای ازش استفاده میکنن!

9. 3 کاربر از saman123123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

آقا این دیالوگ معروف چی بوده؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شخصی به اسم «ح. ف»
    یه جوری گفته شخصی به اسم «ح. ف» انگار داره راجع به یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر حرف میزنه!
    امشب فردوسی پور هم در نود اشاره خوبی کرد به همین قضیه کرمان و کلا سریال های تلویزیونی که ما چقدر جنبمون پایینه

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یه جوری گفته شخصی به اسم «ح. ف» انگار داره راجع به یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر حرف میزنه!
    امشب فردوسی پور هم در نود اشاره خوبی کرد به همین قضیه کرمان و کلا سریال های تلویزیونی که ما چقدر جنبمون پایینه
    سلام
    دوست عزیز بنده هیچوقت نظر نمیدم همیشه سعی میکنم نظر دوستان رو بخونم ولی حیفم اومد اینو در جواب شما نگم
    کاملا ، حساسیت خیلی بالارفته و به قول شما جنبه پایینه اما قرار نیست از یک حد و مرزی هم بگذره مثل این دیالوگ که دقیقا داره اسم میبره ، اتفاقا نسبت به چنین دیالوگی در سریال بنده خودم وقتی سریال رو دیدم شوکه شدم چطوری چنین چیزی گفت که چند روز بعد هم اتفاقا این خبر ها رو در همین تاپیک دیدم ، شما یک مقایسه بکنید با یک مدت قبل که فیتیله ای ها ممنوع التصویر شدن اون وقت که مشخص میشه بعضی وقتها الکی حساسیت بالاست بدون هیچ توهینی ولی یک زمان هم مثل این دیالوگ داره دقیقا اسم میبره اما نه کسی ممنوع التصویر میشه نه جلوی پخش فیلم گرفته میشه ولی همین که حداقل باعث تذکر بشه هم بد نیست
    من کلیپی که باعث شد فیتیله ای ها ممنوع التصویر شن رو از اپارات دیدم + تظاهرات هموطنانمون که برای این مورد بوده و باعث ممنوع التصویر شدن شده خداییش نتونستم بفهمم کجاش توهین بود ولی چرا اون موقع چنین بحثی رو 90 نکرده (البته اینکه چنین صحبتی در برنامه ی 90 شده رو بنده نمیدونم و پست شما رو دیدم و فهمیدم شاید هم اون زمان هم چنین صحبتی شده باشه ولی شک میدونم چون مطمعنم اون زمان اگه چنین بحثی میکرد سیاسی میشد)

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

سریال بسیار زیبایی هست.
    شاید بیشتر از 5 سال بود که طرف سریال های ایرانی نرفته بودم ولی این یکی از همون قسمت اول جذبم کرد.
    واقعا عالی!

14. 2 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •