تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: احتمال پایان تولید گوشی‌های بلک بری

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

3 احتمال پایان تولید گوشی‌های بلک بری

احتمال پایان تولید گوشی‌های بلک بری

مدیر عامل بلک بری هشدار داد اگر عرضه این گوشی تا پایان سال جاری میلادی سودآور نشود، تولید آن را متوقف خواهد کرد.

به گزارش فارس به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان چن معتقد است گوشی‌های بلک بری باید تا قبل از آغاز سال 2016 برای شرکت سازنده اش سود به ارمغان بیاورند، در غیر این صورت تداوم تولید آنها بی معنا خواهد بود.
    وی افزود: ما باید تا سال آینده کسب و کارمان را سودآور کنیم. در غیر این صورت من در مورد کارهایی که باید انجام بدهیم تجدیدنظر می کنم. شغل من این است که مطمئن شوم ارزش شرکت حفظ شده و در حال افزایش است.
    گوشی های بلاک بری تا قبل از عرضه آیفون در سال 2007 پرطرفدارترین و محبوب ترین گوشی های هوشمند جهان محسوب می شدند. اما این شرکت از آن زمان تاکنون نتوانسته خود را تحولات بازار هماهنگ کند.
    بر اساس بررسی های موسسه تحقیقاتی کام اسکور، سهم بلاک بری از بازار گوشی های هوشمند آمریکا در سپتامبر سال 2009 برابر با 42.6 درصد بود. اما این رقم شش سال بعد در سال 2015 به 1.2 درصد کاهش یافت. در حال حاضر نیز آینده تیره و تاری فراروی بلاک بری است و مشخص نیست آیا این شرکت می تواند شهرت و اعتبار گذشته خود را احیا کند یا خیر.
    انتهای پیام/آ

2. این کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •