تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره برای خرید lenovo y5070

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مشاوره برای خرید lenovo y5070

سلام دوستان
    قصد خرید لبتاپ نهایتا تا رنج 4 میلیون رو دارم
    کاربری : گرافیک (فتوشاپ و ...) - گیم - فیلم
    البته گیمر حرفه ای نیستم و جنبه گرافیکی برام مهمتره.نیازهای من خودبخود می طلبه که لبتاپ مورد نظر ، صفحه نمایش و سخت افزار خوبی داشته باشه.
    مدلهای موجود رو دیدم و چند تا گزینه خوب هم داشتم ولی lenovo y5070 بیشتر ازهمه مدنظرمه. شاید دلیلش این باشه که نمیخوام بیشتر از 4 نومن هزینه کنم و گرنه ایسوس با قیمتهای بالاتر مدلهای خوبی داره که چندان حرف و حدیثی در موردشون نیس و همه روی خوب بودنشون اتفاق نظر دارن.ولی این مدل لنووو روی کاغذ برای من کافیه .فقط همونطور که خودتون بهتر میدونین یه سری نظرات ضد و نقیض راجع بهش وجود داره که آدمو به شک میندازه
    من مدل 4k با رم 16 مدنظرمه که نسبت به ایراداتی که تا الان بهش وارد شده آگاهم ولی یه جورایی انگار بیشتر این معایب یا برای من مهم نیستن یا راه حل دارن.مثلا فقدان دیسک نوری برام زیاد مهم نیس .
    نقد دوستان رو هم در همین فروم خوندم مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی چون تو همدان نتونستم این مدل رو توی بازار پیدا کنم بهتر دیدم سوالاتمو اینجا بپرسم.
    حالا چیزی که برام مهمه اینه که دوستانی که تجربه کار با این مدل و مدلهای دیگه رو داشتن در چند مورد بخصوص منو راهنمایی کنن. در حال حاضر خودم میتونم در مورد این لبتاپ به دیگران مشاوره بدم ولی تجربه بنده عملی نبوده و کامل نیس .بهمین خاطر نظرات دوستانی که از نزدیک با y5070 کار کردن برام خیلی ارزشمنده

سوالات :
    1- الان که مشخص شده مدل 4k این لبتاپ پنل ips داره ، دوستانیکه این صفحه نمایش رو در کنار لبتاپ های دیگه دیدن کیفیت صفحه نمایش رو چطور ارزیابی میکنن؟کلا میشه گفت صفحه نمایش باکیفیتی داره یا نه ؟
    2- آیا مشکل رنگ زرد با تغییر تنظیمات حل میشه یا اینکه فقط قابل تحمل میشه؟
    3- همه جا عنوان شده که کیفیت ساخت لبتاپ خوبه (مثلا دیجیکالا) ولی بعضیا گفتن که از اسپیکر سمت چپ صدای تق تق میاد یا اینکه تاچپد در هنگام کلیک صدای تق تق میده و دکمه های کیبورد شل شدن و کنده میشنلطفا راهنمایی کنید
    4- آیا تمام مدلهای 4k پنل ips دارن ؟ اگه جواب منفیه چطور میشه تشخیص داد؟( منظورم زمانیه که ویندوز نصب نیس و نمیشه صفحه رو از زوایای مختلف بررسی کرد)
    ببخشید که انقد طولانی شد ولی گفتم شاید راهنمایی شما عزیزان بدرد سایر گمگشتگان هم بخوره
    پیشاپیش ممنون

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

1- الان که مشخص شده مدل 4k این لبتاپ پنل ips داره ، دوستانیکه این صفحه نمایش رو در کنار لبتاپ های دیگه دیدن کیفیت صفحه نمایش رو چطور ارزیابی میکنن؟کلا میشه گفت صفحه نمایش باکیفیتی داره یا نه ؟
    صفحه نمایش با کیفیت و عالی داره فقط تنها مشکلش براق بودنشه که بستگی به خودت داره

2- آیا مشکل رنگ زرد با تغییر تنظیمات حل میشه یا اینکه فقط قابل تحمل میشه؟
    رنگ زرد تیره تری داره ولی با عوض کردن تنظیمات طبیعی تر میشه ولی کامل حل نمیشه

3- همه جا عنوان شده که کیفیت ساخت لبتاپ خوبه (مثلا دیجیکالا) ولی بعضیا گفتن که از اسپیکر سمت چپ صدای تق تق میاد یا اینکه تاچپد در هنگام کلیک صدای تق تق میده و دکمه های کیبورد شل شدن و کنده میشن
    لطفا راهنمایی کنید
    اینا همه شانسیه شاید دستگاهی که به شما میوفته از موقع خروج از کارخونه این ایرادو داشته ولی من که امتحان کردم مقاوم بود

سوال آخرتو هم نمیدونم ولی به نظر من یکم صبر کن مدل Y700 که چند وقت دیگه میاد بگیر مشکل رنگ زرد حل شده سخت افزارش هم قوی تر , زیباتر , از همه مهمتر قیمت هم حدود 950 دلاره که

یعنی با قیمت Y5070 فرقی نداره

من خودم منتظرم بیاد بخرمش

3. 3 کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

به نظر من یکم صبر کن مدل Y700 که چند وقت دیگه میاد بگیر مشکل رنگ زرد حل شده سخت افزارش هم قوی تر , زیباتر , از همه مهمتر قیمت هم حدود 950 دلاره که

یعنی با قیمت Y5070 فرقی نداره

من خودم منتظرم بیاد بخرمش

ممنون دوست عزیز
    پیشنهاد خیلی خوبی بود.قطعا ارزش خریدش بیشتره. فقط اینکه بنظرتون قیمت y700 اوایل ورودش به ایران نجومی نیس؟ معمولا چقد طول می کشه تا قیمتها نرمال بشه؟

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    پیشنهاد خیلی خوبی بود.قطعا ارزش خریدش بیشتره. فقط اینکه بنظرتون قیمت y700 اوایل ورودش به ایران نجومی نیس؟ معمولا چقد طول می کشه تا قیمتها نرمال بشه؟
    نمیدونم فعلا که تو آمریکا با قیمت 945 دلار فروش میره

باید منتظر بود ببینیم چی میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •