تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 168 از 192 اولاول ... 68118158164165166167168169170171172178 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,671 به 1,680 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با سلام : منظور از كيفيّت تصوير اين است كه ، يك اندازه اي براقيّت تصوير تلويزيون كم شد يعني تصوير هماني نيست كه دوسال پيش اين تلويزيون را تازه خريده بوديم وازنگاه كردن به آن لذّت مي برديم . در هر صورت رفتم به تنظيمات و بعد هم گزينه ي فضاي ذخيره سازي وباز نشاني ،ودر ادمهبازنشاني به داده هاي كارخانه را انتخاب كردم وبعد صبر حضرت ايوب داشتن و وبه يك سري سوالات جواب دادن .. و درست شدن كار كرد تلويزيون . مجور نشدم تلويزيون را بار ماشين كنم واز زنجان به تهران بياورم .
    نگفتی آپدیت کردی یا نه؟
    بهبود کنتراست پیشرفته ( توی تنظیمات رنگ) رو خاموش کردی؟(بعدش باید یه بار تی وی رو ریستارت کنی)

Sent from my D6503 using Tapatalk
    Last edited by mehran.h.3000; 07-01-2018 at 01:34.

2. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی بفرماییدچه طوری می تونم لبتاپ ویندوزی رو(ویندوز 10) با کابل به تی وی وصل کنم لبتاپ فقط رابط 232 و یو اس بی و شبکه داره.(hdmiنداره)میخام تی وی اونو بعنوان هارد اکسترنال بشناسه و مستقیما فیلم رو از رو مثلا درایو f با نرم افزار خود تی وی اجرا کنه.این کار با کابل شبکه ممکنه ؟بعید میدونم با یو اس بی بشه این کاررو کرد.

4. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

با سلام : منظور از كيفيّت تصوير اين است كه ، يك اندازه اي براقيّت تصوير تلويزيون كم شد يعني تصوير هماني نيست كه دوسال پيش اين تلويزيون را تازه خريده بوديم وازنگاه كردن به آن لذّت مي برديم . در هر صورت رفتم به تنظيمات و بعد هم گزينه ي فضاي ذخيره سازي وباز نشاني ،ودر ادمهبازنشاني به داده هاي كارخانه را انتخاب كردم وبعد صبر حضرت ايوب داشتن و وبه يك سري سوالات جواب دادن .. و درست شدن كار كرد تلويزيون . مجور نشدم تلويزيون را بار ماشين كنم واز زنجان به تهران بياورم .
    پس یعنی مشکلت مثل من بود؟؟؟
    چطوری ریست فکتوری کنم؟

6. این کاربر از 21geram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی بفرماییدچه طوری می تونم لبتاپ ویندوزی رو(ویندوز 10) با کابل به تی وی وصل کنم لبتاپ فقط رابط 232 و یو اس بی و شبکه داره.(hdmiنداره)میخام تی وی اونو بعنوان هارد اکسترنال بشناسه و مستقیما فیلم رو از رو مثلا درایو f با نرم افزار خود تی وی اجرا کنه.این کار با کابل شبکه ممکنه ؟بعید میدونم با یو اس بی بشه این کاررو کرد.

برای اینکه بتونی اینکار رو بکنی چند راه داری ولی ساده ترین راهش اینه که شما هم تلویزیون و هم کامپیوتر رو به شبکه و یا مودم وایرلس وصل کنی و بوسیله نرم افزار es و به عنوان لن به کامپیوترت وصل بشی
    البته میتونی یه اف تی پی سرور هم روی کامپیوتر راه اندازی کنی و بازم با es به اون اف تی پی وصل شی
    اگر اینگلیسی ت خوبه این لینک خیلی کمکت میکنه اگر هم نتونستی بگو بیشتر راهنمایی کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by rmb_ali; 08-01-2018 at 15:33.

8. 3 کاربر از rmb_ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

باسلام.دوستان من vpn رو میخواستم با یه فلش به تلویزیون منتقل کنم که بعد از شناساییس توسط تی وی برنامه es میخواد که فلش رو باز کنه.حالا باتئجه به اینکه یکبار اینکارو کردم و نتونستم نتیجه بگیرم پیشنهادتون چیه و چه جوری این هیلترشکن رو نصب کنم؟

10. این کاربر از aryobarzan1354 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان کسی میدونه این دسهه بازی ها با تی وی سازگار هستن یا نه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان کسی میدونه دسته های بازی مخصوص موبایل با تی وی کار میدن یا نه؟
    Last edited by mehran.h.3000; 16-01-2018 at 18:44.

14. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه afshin4841's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دسته بازی سونی مدل Dual Shock CUH-ZCT1U به این تلویزیون متصل میشه و به عنوان نمونه، بازی Modern Combat 5 که روی تلویزیون نصب کردم رو با همین دسته بازی کردم . در ضمن کار کنترل رو هم انجام میده.

16. 2 کاربر از afshin4841 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت mmnn1346's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018
    محل سكونت
    تهران - استانبول

پيش فرض

سلام
    حدود 2 ماه است که یک تلویزیون سونی KDL55W800C گرفتم و نمی توانم اینترنت را راه اندازی کنم ؟! تا دادن پسورد مودم میرم و بعد از اون می نویسه برای ادامه با کیبورد گوشی همراه اقدام نمائید ؟؟!! که از این به بعد نمی دونم چکار کنم ضمن اینکه گوشی بنده آیفون 10 یا همون X و اصلاً گوشی اندروید نداریم . لطفاً راهنمائی بفرمائید اعصابم ریخته به هم . سپاس
    Last edited by mmnn1346; 03-02-2018 at 15:44.

18. این کاربر از mmnn1346 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه afshin4841's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    حدود 2 ماه است که یک تلویزیون سونی KDL55W800C گرفتم و نمی توانم اینترنت را راه اندازی کنم ؟! تا دادن پسورد مودم میرم و بعد از اون می نویسه برای ادامه با کیبورد گوشی همراه اقدام نمائید ؟؟!! که از این به بعد نمی دونم چکار کنم ضمن اینکه گوشی بنده آیفون 10 یا همون X و اصلاً گوشی اندروید نداریم . لطفاً راهنمائی بفرمائید اعصابم ریخته به هم . سپاس
    سلام بر شما

یوزر-پس مودم رو شما با خود کیبورد تلویزیون هم می تونید وارد کنید و به نت وصل بشید اینکه ازتون می خواد با کیبورد گوشی همراه وارد کنید ، عجیبه ، شما بعد از اینکه یوز-پس رو وارد می کنید ، تلویزیون به نت وصل میشه؟

کمی بیشتر توضیح بدید تا شاید بتونیم کمکتون کنیم.

20. این کاربر از afshin4841 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •