تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 78 از 192 اولاول ... 286874757677787980818288128178 ... آخرآخر
نمايش نتايج 771 به 780 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز من امروز به مشکل عجیبی برخوردم
    برای تی وی 2عدد عینک سامسونگ تهیه کردم از این نوع مدل اکتیو ها !چند ماه پیش با هشون استفاده کردم ومشکلی نداشتم وبه خوبی تلوزیون جواب داد و...
    امروز یه فیلم سه بعدی تهیه کردم واومدم با عینک ها نیگاه کنم هیچ کدوم عینک ها متصل نشدن !وقتی روشنشون میکردم چراغ سبز یه بار روشن میشه وسریع چراغ قرمز میشه
    درضمن روی فیلم هم دکمه اکتیون منو رو که میزنم اپشن 3dرو نمیاره ولی روی شبکه های تلوزیون این اپشن فعاله واز قسمت تنظیمات اونو فعال میکنم .
    هنگامی که 3dروشنه هم پیغام که عینکا متصل میشه رو نمیده

2. این کاربر از sat811 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام، میشه که از طریق بلوتوث هدفون بهش وصل کرد؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید چون من هرکاری میکنم نمیشه، چرا مثل بقیه تلویزیون های 3D امکان تبدیل دو بعدی به سه بعدی نداره و از همه مهمتر که تو معمولی ترین تلویزیون های سه بعدی سامسونگ تبدیل سه بعدی به حالت دو بعدی و پخش عادی هست اما این نداره، اگه داره لطفا راهنمایی کنید

4. این کاربر از mehrdadmdr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من عینک سری ۵۱۰۰ سامسونگ باهاش سینک کردم و راحت فیلم سه بعدی جواب میده، تقريبا کیفیتش هم خوبه

- - - Updated - - -

با سلام
    دوستان عزیز من امروز به مشکل عجیبی برخوردم
    برای تی وی 2عدد عینک سامسونگ تهیه کردم از این نوع مدل اکتیو ها !چند ماه پیش با هشون استفاده کردم ومشکلی نداشتم وبه خوبی تلوزیون جواب داد و...
    امروز یه فیلم سه بعدی تهیه کردم واومدم با عینک ها نیگاه کنم هیچ کدوم عینک ها متصل نشدن !وقتی روشنشون میکردم چراغ سبز یه بار روشن میشه وسریع چراغ قرمز میشه
    درضمن روی فیلم هم دکمه اکتیون منو رو که میزنم اپشن 3dرو نمیاره ولی روی شبکه های تلوزیون این اپشن فعاله واز قسمت تنظیمات اونو فعال میکنم .
    هنگامی که 3dروشنه هم پیغام که عینکا متصل میشه رو نمیده
    من عینک سری ۵۱۰۰ سامسونگ باهاش سینک کردم و راحت فیلم سه بعدی جواب میده، تقريبا کیفیتش هم خوبه

6. این کاربر از mehrdadmdr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

- - - Updated - - -

منم قبلا با این عینک هام ازش تصویر گرفتم یعنی هیچ مشکلی نداره و... فقط الان دیگه باهم مچ نمیشن
    گفتم شاید باطری هاش ضعیف باشه رفتم براش خریدم ولی بازم متصل نمیشه به تلوزیون وسریع چراغ قرمز میشه

8. این کاربر از sat811 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

اگه بتونی رو یک تی وی دیگه(سونی یا سامسونگ) تست کنی مطمئن میشی مشکل از تلویزیونه یا عینک.

10. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان بین این سه مدل کدوم پیشنهاد می دید 49x8000d - 49x7000d- 49x8300c - دوستان راسته سونی هایی که تو بانه می فروشند طرح هستند- جای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای خرید در بانه می شناسید ممنون.

12. این کاربر از aaffm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام، میشه بفرمایید جایگزین نرم افزار kodi چی استفاده کنم؟ راستی دوستان میشه تجربه نرم افزاریشونو بزارن، یعنی بگن از چه برنامه هایی و در چه مواردی استفاده میکنن. پیشاپیش ممنونم

14. این کاربر از mehrdadmdr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام دوستان بین این سه مدل کدوم پیشنهاد می دید 49x8000d - 49x7000d- 49x8300c - دوستان راسته سونی هایی که تو بانه می فروشند طرح هستند- جای
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای خرید در بانه می شناسید ممنون.
    1-واقعا جواب به این سئوال خیلی سخته. قاعدتا برای ارزیابی این پارامترها رو باید بررسی کرد:
    الف-کیفیت تصویر.فقط به چشمهات اعتماد کن.یعنی هر سه رو تو شرایط تنظیمات و ورودی یکسان کنار هم روشن ببینی و مقایسه کنی.
    ب-امکانات .این یکی رو خیلی راحتتر میشه یافت.اگه مشخصات واقعی(ونه دروغی) رو پیدا کنی.
    ج-کیفیت و طول عمر قطعات.فقط با استفاده مشخص میشه.
    با یان توضیح که من خودم 50w800c دارم واز تصویرش راضیم.تاکید میکنم فقط تصویر ونه مثلا امکانات.
    2-یک جستجو تو اینترنت کن سایتهای بانه رو میبینی(salambaba,banehmarket,-----------........)
    Last edited by reza1348_rezareza; 06-12-2016 at 09:43.

16. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز ممنون برام 4k بودن وکیفیت تصویر مهمه و امکان مقایسه حضوری هم ندارم دوستان کسی کیفیت این مدل ها را از نزدیک دیده و اینکه پشنهاد بهتری هم وجود دارد49x8000d - 49x7000d- 49x8300c ممنون

18. این کاربر از aaffm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

دوست عزیز ممنون برام 4k بودن وکیفیت تصویر مهمه و امکان مقایسه حضوری هم ندارم دوستان کسی کیفیت این مدل ها را از نزدیک دیده و اینکه پشنهاد بهتری هم وجود دارد49x8000d - 49x7000d- 49x8300c ممنون
    من سری w تابستان خریدم برای یکی از دوستان جدیدا x8500d خریدم چون 4k میخواست تصویرش رو تو خونه بررسی کردم خیلی خوب بود

20. این کاربر از m ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •