تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 192 اولاول ... 206066676869707172737480120170 ... آخرآخر
نمايش نتايج 691 به 700 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام خدمت عزیزان

چطور میشه تلویزیون رو تنظیم کرد که تو تصاویر سریع سایه نندازه ؟ مخصوصاً تو فوتبال که حرکت توب و بازیکنا تیکه تیکه نشون میده
    من کل این صفحه ها رو خوندم هرچی هم تلویزیون رو دستکاری کردم درست نشد که نشد. دیگه اعصابمو ریخته بهم
    خیلی عجیبه تلویزیون lcd خیلی قدیمیتر از این حتی با برند دیگه اینقدر تصویر سریع رو بد نشون نمیده، کم کم پشیمون دارم میشم از خریدش
    مدل تلویزیون من 43W805C هست ورژن نرم افزارش هم ماله اروپاس ( از بانه گرفتم )
    کسی میتونه راهنمایی کنه
    ممنون از همتون

2. این کاربر از kami_djs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام خدمت عزیزان

چطور میشه تلویزیون رو تنظیم کرد که تو تصاویر سریع سایه نندازه ؟ مخصوصاً تو فوتبال که حرکت توب و بازیکنا تیکه تیکه نشون میده
    من کل این صفحه ها رو خوندم هرچی هم تلویزیون رو دستکاری کردم درست نشد که نشد. دیگه اعصابمو ریخته بهم
    خیلی عجیبه تلویزیون lcd خیلی قدیمیتر از این حتی با برند دیگه اینقدر تصویر سریع رو بد نشون نمیده، کم کم پشیمون دارم میشم از خریدش
    مدل تلویزیون من 43W805C هست ورژن نرم افزارش هم ماله اروپاس ( از بانه گرفتم )
    کسی میتونه راهنمایی کنه
    ممنون از همتون
    این تلویزیون توی پخش تصاویر سریع امتیازات خوبی گرفته، واسه همین یکی از پیشنهادهای مناسب برای گیمینگ هست. این مشکل شما عجیبه... تا حالا روی حالت فوتبال از تلویزیون استفاده کردید؟ روی ریموت کنترل یه گزینه Football داره...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

4. این کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Saidgta;[URL="tel:8894945"
    8894945[/URL]]این تلویزیون توی پخش تصاویر سریع امتیازات خوبی گرفته، واسه همین یکی از پیشنهادهای مناسب برای گیمینگ هست. این مشکل شما عجیبه... تا حالا روی حالت فوتبال از تلویزیون استفاده کردید؟ روی ریموت کنترل یه گزینه Football داره...

سلام
    آره حالت فوتبال رو هم آزمايش كردم تاثيري نداشت
    البته من از رسيور كه HD هست استفاده ميكنم و به ورودي HDMI3 وصلش كردم، نميدونم ربطي داره يا نه.
    بقيه تلوزيون ها كه به رسيور وصل هستند و من ديدم همچين مشكلي ندارن
    يعني تلويزيون خرابه؟؟
    بنظرتون چيكار بايد بكنم؟؟
    ممنون

6. این کاربر از kami_djs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

سلام
    آره حالت فوتبال رو هم آزمايش كردم تاثيري نداشت
    البته من از رسيور كه HD هست استفاده ميكنم و به ورودي HDMI3 وصلش كردم، نميدونم ربطي داره يا نه.
    بقيه تلوزيون ها كه به رسيور وصل هستند و من ديدم همچين مشكلي ندارن
    يعني تلويزيون خرابه؟؟
    بنظرتون چيكار بايد بكنم؟؟
    ممنون
    من هم از ریسیور Hd استفاده میکنم اما یه نکته ای که داره اینه که در ریسیور من یه دکمه Display داره که وقتی میرنم یه منویی باز میشه که نوع تصویر ارسالی از ریسیور به تلوزیون رو مشخص میکنه و اگه اشتباه نکنم از کیفیت پایین 560 شروع میشه و به 1080i 25 Hrtz و 1080i 50 Hrtz و 1080p 25 Hrtz و 1080p 50 Hrtz ختم میشه

وقتی روی دو مورد آخر میذارم تصویر در شبکه های Hd بریده بریده میشه و حالت سایه و عقب موندگی حرکتها دیده میشه اما وقتی میذارم روی 1080i 50 Hrtz همه چی درست میشه.

شاید این تجربه به دردت بخوره.

یکی هم این که در تنظیمات تصویر تی وی هم قسمت clarity و motion رو هم یه تغییراتی بده شاید فرجی بشه
    Last edited by رضا; 29-10-2016 at 11:46.

8. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت SAW8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    بنده یک kdl-32w670a دارم کنسول بازی wii از نینتندو را با کابل کامپوننت وصل کردم به tv متاسفانه اصلا گزینه کامپونت tv روشن نمیشد که من وارد بشم بعد از کمی کلنجار تصویر را 2 تایی کردم دیدم تصویر wii اومد.... منتی سیاه و سفید بعد از کمی تحقیق متوجه شدم کنسول پال هست و اگر وارد منو مخفی بشم میشه سیستم tv پال کنم خلاصه با زدن +i و 5 و + vol و پاور وارد منو مخفی شدم منتهی موفق نشدم عملیات مورد نظرم رو انجام بدم حالا از اساتیدی که تجربه این وضعیت را دارن و موفق به رفع مشکل شدن خواهش دارم بنده را راهنمایی فرمایند.با تشکر

10. این کاربر از SAW8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام، بنده یک kdl 43w800 دارم منتها نمیتونم برنامه هارو از روی فلش روی تلویزیون نصب کنم، اساتید میتونن راهنمایی کنن؟

12. این کاربر از piole بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام، بنده یک kdl 43w800 دارم منتها نمیتونم برنامه هارو از روی فلش روی تلویزیون نصب کنم، اساتید میتونن راهنمایی کنن؟
    به playstore برید و es file manager رو نصب کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    بنده یک kdl-32w670a دارم کنسول بازی wii از نینتندو را با کابل کامپوننت وصل کردم به tv متاسفانه اصلا گزینه کامپونت tv روشن نمیشد که من وارد بشم بعد از کمی کلنجار تصویر را 2 تایی کردم دیدم تصویر wii اومد.... منتی سیاه و سفید بعد از کمی تحقیق متوجه شدم کنسول پال هست و اگر وارد منو مخفی بشم میشه سیستم tv پال کنم خلاصه با زدن +i و 5 و + vol و پاور وارد منو مخفی شدم منتهی موفق نشدم عملیات مورد نظرم رو انجام بدم حالا از اساتیدی که تجربه این وضعیت را دارن و موفق به رفع مشکل شدن خواهش دارم بنده را راهنمایی فرمایند.با تشکر
    سیستم رو گذاشتید روی pal بازم درست نشد؟

15. این کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت SAW8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سیستم رو گذاشتید روی pal بازم درست نشد؟

وارد منو مخفی شدم جز اینکه بدتر بشه اثری نداشت بعد از دست کاری منو مخفی بعد از تنظیم تلویزون که خاموش میشد بعد از نیم ساعت که روشن میکردم خود به خود TV ریست میشد دوباره باید تنظیم میکردم خلاصه بعد از کلی کلنجار یک ریست کارخانه دادم زبان رو فارسی و کشور را افریقاجونبی گذاشتم خدا رو شکر هم موضوع کنسول WII حل شد یعنی رنگی شد و هم موضوع ریست خودکار TV ...

17. 2 کاربر از SAW8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام بر دوستان.چند وقتی هست که دنبال تلویزیون مناسب هستم.اول uh850 ال جی مدنظرم بود ولی از پنلش ناامید شدم.سامسونگ هم مدلهای خوبی داره که متاسفانه قیمتهاش بالاست و اکثرا تا رنج 3 تومن آپشن های ضعیفی دارن.رسیدم به w800c .کنتراست خوب طراحی خوب و خوش ساخت هست.از کنترلش واقعا بدم میاد ولی مشکلی نیست.قصد خرید دارم ولی نمیدونستم این همه مدل داره و این هم داستان چین و مالزی و ژاپن داره!.اگه کسی محبت کنه بگه فرق 800 و 805 و 808 باهمدیگه چیه ممنون میشم و البته بهترینشون کدومه.قصد خرید از بانه و اینترنتی دارم اگر مورد بهتری هست بفرمایید .خیلی ممنون

19. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •