تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 192 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    در مورد سوالتون من این مدل رو ندارم . ولی مدل دیگه ای دارم که همین مورد رو داشت . و طبیعی هست .

از قسمت تنظیمات صدا بالانس صدا و کم کردن صدای زیر و بم میتونید به راحتی این مشکل رو از بین ببرید . البته مشکل نیست .

درخواستی هم دارم میشه لطف کنید از تلویزیونتون در حال پخش شبکه های صدا و سیما و محتوای Full HD چند عکس قرار بدین . ممنون چون من هم قصد دارم به دلیل سایز کوچک تلویزیون ، مدل 55 این تلویزیون رو بخرم . با تشکر
    راستش در حال حاضر به محتوای hd و کانال های تلویزیونی دسترسی ندارم...

امروز قابلیت سه بعدی این تلویزیون رو تست کردم، می تونم بگم فوق العاده بود و بهترین تجربه سه بعدی من بود. تصاویر واضح بودند و خبری از ابهام و گنگی تصاویر نبود. همچنین عمق تصاویر فوق العاده بود.
    همه چیز این تلویزیون عالیه؛ فقط کاش اسپیکرهای بهتری داشت و در برخی از فرکانس های صوتی خرخر نمی کرد. البته خر خر جزئی هست و فقط در برخی از فرکانس های صوتی ایجاد میشه. البته وضوح صدای خیلی خوبی داره...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

2. 3 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

راستش در حال حاضر به محتوای hd و کانال های تلویزیونی دسترسی ندارم...

امروز قابلیت سه بعدی این تلویزیون رو تست کردم، می تونم بگم فوق العاده بود و بهترین تجربه سه بعدی من بود. تصاویر واضح بودند و خبری از ابهام و گنگی تصاویر نبود. همچنین عمق تصاویر فوق العاده بود.
    همه چیز این تلویزیون عالیه؛ فقط کاش اسپیکرهای بهتری داشت و در برخی از فرکانس های صوتی خرخر نمی کرد. البته خر خر جزئی هست و فقط در برخی از فرکانس های صوتی ایجاد میشه. البته وضوح صدای خیلی خوبی داره...

درود بر شما

مدل عینک چیه و به چه قیمت و از کجا تهیه کردید؟

4. این کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

قبل از هر چیز از تمام دوستانی که وقت گذاشتن و در این تاپیک راهنمایی کردن، تشکر میکنم...
    من مدل 55 اینچ این تلویزیون رو دیروز از جوانرود به قیمت 3 میلیون و 550 هزار تومن خریدم.
    در نگاه اول که تصویرش عالی به نظر میاد. بدون هیچ کالیبره ای، همه چیز عالیه. زاویه دید مشکلی نداره و منو کاملا راضی کرد.
    مورد بعدی که نگرانش بودم، رنگ مشکی بود. عمق رنگ مشکی در این تلوزیون معرکه اس، اما به صورتی نیست که جزئیات رو از بین ببره. همه چیز عالی و بدون نقصه.
    در این تصویر هم کنار تلویزیون قدیمیم که 46 اینچ و مدلش سامسونگ 46D7770 هست قرارش دادم. رنگ های سونی طبیعی تر و زنده تر هستند و سامسونگ پر رنگ و لعاب تر و آبرنگی تر... البته سامسونگ 7770 قدیمی هست و مقایسه اش با سونی w800 کار درستی نیست؛ با این حال سامسونگ هم تصویر بدی در مقایسه با سونی نداره...
    امروز سعی میکنم قابلیت سه بعدی این دوتا رو هم یه مقایسه ای بکنم...

دوست عزیز میشه لطف کنید تلفن مغازه ای که از جوانرود خرید کرده اید در خصوصی برام بفرستید سوال دیگه اینکه شما مستقیم خودتون رفتید جوانروزد یا اینترنتی خرید کرده اید قیمته ای جوانرود نسبت به بانه گرونتر هست ؟

6. این کاربر از mane1659 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

درود بر شما

درود
    راستش این عینک متعلق به همون سامسونگ D7770 هست. این تلویزیون رو حدود 5 سال پیش خریدم، یکی از تاپ های اون موقع بود و هنوزم که هنوزه تصویری رقابتی با تلویزیون های جدید ارائه میده...
    اگرچه که برند عینک، سامسونگ هست ولی با توجه به اینکه از تکنولوژی بلوتوث در اون استفاده شده، به راحتی به W800C وصل شد. فقط کافیه که تلویزیون روشن باشه و کلید روشن عینک رو چند ثانیه نگه دارید؛ به صورت اتوماتیک به تی وی وصل میشه...
    به صورت کاملا محسوسی، وضوح تصاویر سه بعدی در تلویزیون سونی بسیار بهتر از سامسونگ D7770 هست(که با توجه به فاصله زمانی کاملا طبیعیه). من هم همین انتظار رو داشتم، چون سونی W800C امتیاز خوبی در بخش سه بعدی از سایت rtings دریافت کرده...
    مشکل عینک های سه بعدی اکتیو اینه که یکم حاشیه های تصاویر رو در هم و تار نشون میدن، میشه گفت این مورد در تلویزیون W800C برطرف شده و شخصا این گنگی و تاری لبه های تصاویر رو حس نکردم و تجربه بسیار لذت بخش و پر هیجانی از سه بعدی این تلویزیون داشتم...
    قطعا اگر عینک های به روز تری رو تست کرد، این تجربه هم لذت بخش تر خواهد بود...

8. 3 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

درود بر شما

درود
    راستش این عینک متعلق به همون سامسونگ D7770 هست. این تلویزیون رو حدود 5 سال پیش خریدم، یکی از تاپ های اون موقع بود و هنوزم که هنوزه تصویری رقابتی با تلویزیون های جدید ارائه میده...
    اگرچه که برند عینک، سامسونگ هست ولی با توجه به اینکه از تکنولوژی بلوتوث در اون استفاده شده، به راحتی به W800C وصل شد. فقط کافیه که تلویزیون روشن باشه و کلید روشن عینک رو چند ثانیه نگه دارید؛ به صورت اتوماتیک به تی وی وصل میشه...
    به صورت کاملا محسوسی، وضوح تصاویر سه بعدی در تلویزیون سونی بسیار بهتر از سامسونگ D7770 هست(که با توجه به فاصله زمانی کاملا طبیعیه). من هم همین انتظار رو داشتم، چون سونی W800C امتیاز خوبی در بخش سه بعدی از سایت rtings دریافت کرده...
    مشکل عینک های سه بعدی اکتیو اینه که یکم حاشیه های تصاویر رو در هم و تار نشون میدن، میشه گفت این مورد در تلویزیون W800C برطرف شده و شخصا این گنگی و تاری لبه های تصاویر رو حس نکردم و تجربه بسیار لذت بخش و پر هیجانی از سه بعدی این تلویزیون داشتم...
    قطعا اگر عینک های به روز تری رو تست کرد، این تجربه هم لذت بخش تر خواهد بود...

10. 2 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز میشه لطف کنید تلفن مغازه ای که از جوانرود خرید کرده اید در خصوصی برام بفرستید سوال دیگه اینکه شما مستقیم خودتون رفتید جوانروزد یا اینترنتی خرید کرده اید قیمته ای جوانرود نسبت به بانه گرونتر هست ؟
    من خودم مستقیم رفتم جوانرود و خرید کردم.
    از نظر قیمت تقریبا با بانه تفاوت زیادی نداره. حتی من از بانه به صورت تلفنی 3600 قیمت گرفتم. ولی از جوانرود 3550 خریدمش. البته بعضی از فروشنده های جوانرود هم 3600 میدادن.
    روز بعدش هم شخصی رو دیدم که تلویزیون من رو خریده بود و ازش پرسیدم، گفت 3650 از جوانرود خریده. خلاصه اینکه بهتره برید و یه چرخی توی بازارش بزنید و کمترین قیمت رو تهیه کنید. تلویزیون هاشون اصله و مردم خونگرم، خوش اخلاق و درستی داره.
    از کرمانشاه حدود 1 ساعت فاصله داره.
    ارسال برای شهرهای دیگه هم دارن، میتونید تماس بگیرید و پیگیر بشید. شماره مغازه ای که ازش خریدم رو الان ندارم، ولی میگردم و برات پیدا میکنم و حتما برات پیام خصوصی میکنم.

12. 5 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من خودم مستقیم رفتم جوانرود و خرید کردم.
    از نظر قیمت تقریبا با بانه تفاوت زیادی نداره. حتی من از بانه به صورت تلفنی 3600 قیمت گرفتم. ولی از جوانرود 3550 خریدمش. البته بعضی از فروشنده های جوانرود هم 3600 میدادن.
    روز بعدش هم شخصی رو دیدم که تلویزیون من رو خریده بود و ازش پرسیدم، گفت 3650 از جوانرود خریده. خلاصه اینکه بهتره برید و یه چرخی توی بازارش بزنید و کمترین قیمت رو تهیه کنید. تلویزیون هاشون اصله و مردم خونگرم، خوش اخلاق و درستی داره.
    از کرمانشاه حدود 1 ساعت فاصله داره.
    ارسال برای شهرهای دیگه هم دارن، میتونید تماس بگیرید و پیگیر بشید. شماره مغازه ای که ازش خریدم رو الان ندارم، ولی میگردم و برات پیدا میکنم و حتما برات پیام خصوصی میکنم.

سلام
    دوست عزیز امکانش هست طول و عرض تلویزیونتون که 55هست رو برحسب متر بگید

14. این کاربر از aref10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز امکانش هست طول و عرض تلویزیونتون که 55هست رو برحسب متر بگید
    ببیند، 55 اینچ قطر صفحه نمایش هست. یعنی 55 رو در 2.54 سانتی متر ضرب کنید که میشه 139.7 سانتی متر.
    این میشه فاصله گوشه پایین سمت چپ تا گوشه بالای سمت راست.
    از طرفی نسبت طول و عرض صفحه نمایش 16:9 هست دیگه. یعنی طولش 16x و عرضش هم 9x هست.
    به عبارتی طبق قضیه فیثاقورس:
    D^2=(9x)^2+(16x)^2
    که در رابطه بالا D همون قطر صفحه نمایش هست که برابر با 139.7 شد. رابطه بالا یک معادله و یک مجهول هست و به راحتی می تونید مقدار x رو به دست بیارید. حالا اگه x رو در 16 ضرب کنید، طول تلویزیون و اگه در 9 ضرب کنید، عرضش به دست میاد. البته حدود 8 میلی متر هم برای فریم دور صفحه نمایش در نظر بگیرید. یعنی عرض و طول رو با 16 میلی متر جمع کنید. به همین سادگی!
    الان سفر هستم و به همین خاطر به تلویزیون دسترسی ندارم که متر کنم و بگم. ولی با روش بالا، می تونید برای هر سایزی که میخواید خودتون حساب کنید...

16. 3 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام . دوستان این تلویزیون فیلم های fullhd x265 رو میتونه اجرا کنه؟

18. این کاربر از saeedsh7j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام . دوستان این تلویزیون فیلم های fullhd x265 رو میتونه اجرا کنه؟
    سلام
    خود player تلویزیون خیر چون این فرمت روی 4K ها اجرا میشه
    اما با نرم افزار Kodi خیلی قوی و راحت پخش میکنه
    من فیلم های Batman VS Superman و Captain america نسخه 1080p و x265 که نزدیک 2.5 گیگ حجم داشت رو کامل دیدم رو تی وی
    Last edited by pedram_sad; 11-09-2016 at 16:08.

20. 5 کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •