تبلیغات :
فروشگاه اینترنتی
گوشی سامسونگ
متخصص ارتودنسی
خرید قاب گوشی
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 168 از 168 اولاول ... 68118158164165166167168
نمايش نتايج 1,671 به 1,677 از 1677

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با سلام : منظور از كيفيّت تصوير اين است كه ، يك اندازه اي براقيّت تصوير تلويزيون كم شد يعني تصوير هماني نيست كه دوسال پيش اين تلويزيون را تازه خريده بوديم وازنگاه كردن به آن لذّت مي برديم . در هر صورت رفتم به تنظيمات و بعد هم گزينه ي فضاي ذخيره سازي وباز نشاني ،ودر ادمهبازنشاني به داده هاي كارخانه را انتخاب كردم وبعد صبر حضرت ايوب داشتن و وبه يك سري سوالات جواب دادن .. و درست شدن كار كرد تلويزيون . مجور نشدم تلويزيون را بار ماشين كنم واز زنجان به تهران بياورم .
    نگفتی آپدیت کردی یا نه؟
    بهبود کنتراست پیشرفته ( توی تنظیمات رنگ) رو خاموش کردی؟(بعدش باید یه بار تی وی رو ریستارت کنی)

Sent from my D6503 using Tapatalk
    Last edited by mehran.h.3000; 07-01-2018 at 02:34.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی بفرماییدچه طوری می تونم لبتاپ ویندوزی رو(ویندوز 10) با کابل به تی وی وصل کنم لبتاپ فقط رابط 232 و یو اس بی و شبکه داره.(hdmiنداره)میخام تی وی اونو بعنوان هارد اکسترنال بشناسه و مستقیما فیلم رو از رو مثلا درایو f با نرم افزار خود تی وی اجرا کنه.این کار با کابل شبکه ممکنه ؟بعید میدونم با یو اس بی بشه این کاررو کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

با سلام : منظور از كيفيّت تصوير اين است كه ، يك اندازه اي براقيّت تصوير تلويزيون كم شد يعني تصوير هماني نيست كه دوسال پيش اين تلويزيون را تازه خريده بوديم وازنگاه كردن به آن لذّت مي برديم . در هر صورت رفتم به تنظيمات و بعد هم گزينه ي فضاي ذخيره سازي وباز نشاني ،ودر ادمهبازنشاني به داده هاي كارخانه را انتخاب كردم وبعد صبر حضرت ايوب داشتن و وبه يك سري سوالات جواب دادن .. و درست شدن كار كرد تلويزيون . مجور نشدم تلويزيون را بار ماشين كنم واز زنجان به تهران بياورم .
    پس یعنی مشکلت مثل من بود؟؟؟
    چطوری ریست فکتوری کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی بفرماییدچه طوری می تونم لبتاپ ویندوزی رو(ویندوز 10) با کابل به تی وی وصل کنم لبتاپ فقط رابط 232 و یو اس بی و شبکه داره.(hdmiنداره)میخام تی وی اونو بعنوان هارد اکسترنال بشناسه و مستقیما فیلم رو از رو مثلا درایو f با نرم افزار خود تی وی اجرا کنه.این کار با کابل شبکه ممکنه ؟بعید میدونم با یو اس بی بشه این کاررو کرد.

برای اینکه بتونی اینکار رو بکنی چند راه داری ولی ساده ترین راهش اینه که شما هم تلویزیون و هم کامپیوتر رو به شبکه و یا مودم وایرلس وصل کنی و بوسیله نرم افزار es و به عنوان لن به کامپیوترت وصل بشی
    البته میتونی یه اف تی پی سرور هم روی کامپیوتر راه اندازی کنی و بازم با es به اون اف تی پی وصل شی
    اگر اینگلیسی ت خوبه این لینک خیلی کمکت میکنه اگر هم نتونستی بگو بیشتر راهنمایی کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by rmb_ali; 08-01-2018 at 16:33.

5. این کاربر از rmb_ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

باسلام.دوستان من vpn رو میخواستم با یه فلش به تلویزیون منتقل کنم که بعد از شناساییس توسط تی وی برنامه es میخواد که فلش رو باز کنه.حالا باتئجه به اینکه یکبار اینکارو کردم و نتونستم نتیجه بگیرم پیشنهادتون چیه و چه جوری این هیلترشکن رو نصب کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان کسی میدونه این دسهه بازی ها با تی وی سازگار هستن یا نه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان کسی میدونه دسته های بازی مخصوص موبایل با تی وی کار میدن یا نه؟
    Last edited by mehran.h.3000; 16-01-2018 at 19:44.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •