تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 192 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سونی کلا تیوی های خوبی میزنه ولی دوستان همیشه ببینید نسبت به بودجتون بهترین چیز.
    هیچ موقع تعصب نداشته باشید
    این برندها باید کاره شما رو راه بندازن نه شما کاره اونارو

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

2. 3 کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان منم ميخوام تا 4 تومن هزينه كنم همين مدل سوني انتخاب كردم به نظرتون خوبه ؟؟
    لطفا اگه مدل ديگه تا اين قيمت خوبه بهم بگين ممنون

4. این کاربر از 0vi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام دوستان منم ميخوام تا 4 تومن هزينه كنم همين مدل سوني انتخاب كردم به نظرتون خوبه ؟؟
    لطفا اگه مدل ديگه تا اين قيمت خوبه بهم بگين ممنون
    این مدل تی وی بسیار خوب یهست . یک تلویزیون دیگه هم هست. samsung 7960

که به نظرم کیفیت تصویر سونی باز بهتره . من خودم سونی رو میپسندم .

6. 2 کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان گلم .
    بنده تی وی پنجاه w800c دارم چه لوازم جانبی با سری فور کی سونی مشترکه.
    مثلا یکیشو که میدونم کنترل لمسه.
    بقیه چطور؟ عینک؟ دوربین هم روی w800c نسب میشه؟ مبدل وای فای نصب میشه؟
    فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

8. این کاربر از irajchevelle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی. بنده از اوایل ورود تلویزیون های صفحه تخت ال سی دی و ال ایی دی و متعاقب اون او ال ایی دی ها پیشرفت اونا رو زیر نظر داشتم و به دلیل مشکلاتی که در تصویر و کیفیت نمایش داشتند دلم نمی اومد چیزی بگیرم و تا دو سه ماه پیش با تلویزیون لامپی crt سونی خودم که سال 83 خریده بودم سر میکردم. تا اینکه این مدل های اندروییدی سونی سرس w800c به بازار اومد. با توجه به کیفیت تصویر قابل توجهی که به نسبت قیمت خود داشتند مدل 50 اینچ گارانتی دار اونو از جمهوری خریدم. این چند ماه از هر نظر تستش کردم و باید بگم بدون اغراق ارزش تمام ریال هایی که براش پرداخت شده رو داره. یکی از دوستان در صفحات قبل اشاره داشتند به مشکل مات شدن تصویر چمن در صحنه های سریع فوتبال که جزییات از دست میره. در حالی که اگه تصویر ساکن باشه جزییات با دقت فوق العاده ای نشون داده میشه. این مساله ربطی به کانال فرستنده تلویزیون نداره و به سادگی از تنظیمات تلویزیون قابل حل هست. در تنظیمات اصلی setting وارد بخش تنظیمات پیشرفته adcanced settings بشید. در ای بخش برید به قسمت clarity. در پخش پایین این قسمت دو نوع تنظیم noise داره که اولی Random noise reduction هست. کار این قسمت اینه که اگه فعال باشه در صورتی که تصویر حرکت کنه حالت های پیکسلی شدن یا به قول خودمون افکت های شطرنجی شدن تصویر رو از بین می بره و اونها رو صاف و یکدست میکنه ولی اثر بدی که می ذاره اینه که جزییات تصویر رو از بین می بره . این بخش رو روی حالت خاموش off بذارید. بخش دومش تنظیمات Digital noise reduction هست. تنظیمات این بخش رو در حالت خودکار Auto بگذارید. با این دو کار مشکل مات شدن جزییات در حین حرکت تصویر کاملا از بین میره. حالا برای اینکه جزییات بیشتری رو بدست بیارین در همین بخش تنظیم Reality Creation رو در حالت Manual قرار بدهید سپس در قسمت پایین تر تنظیم مریوط به Resolution رو در حالت حداکثر Max قرار دهید. تازه متوجه قدرت این TV در نشون دادن جزییات تصویر حتی منابع SD می شید. ببخشید که طولانی شد.

10. 15 کاربر از مسعود زر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

سلام دوستان گلم .
    بنده تی وی پنجاه w800c دارم چه لوازم جانبی با سری فور کی سونی مشترکه.
    مثلا یکیشو که میدونم کنترل لمسه.
    بقیه چطور؟ عینک؟ دوربین هم روی w800c نسب میشه؟ مبدل وای فای نصب میشه؟
    فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

مبدل وای فای برای چه کاری ؟ این مدلها خودشون وایفای داخلی دارند.
    عینک و کنترل لمسی باید مجزا تهیه بشه این مختص مدلهای وارداتی تو ایران نیست مثل اینکه در اغلب کشورهای آسیایی بخاطر کم کردن هزینه ها ، عینک و کنترل لمسی رو نذاشتن.
    امکان نصب دوربین هم من جایی ندیدم صحبتی بشه ولی خیلی دوست دارم بدونم با توجه به اندرویدی بودنش ، با کلک و ترفند میشه یانه ؟

12. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

سلام.تجربه خودم و آشناهامون را با تلویزیون ال ای دی سامسونگ بگم.حدودا یکسال میشه از تلویزیون سامسونگ مدل 48h6430 دارم استفاده میکنم چند ماه پیش لکه های سیاهی سمت راست پنل ظاهر شدن و همینطور توسعه پیدا کرد با تحویل تی وی به نمایندگی بعد از چندماه بعلت نبود قطعه (دراصل به علت نفهم بودن نمایندگی و نفهمیدن مشکل) تی وی را درست کردن اول فکر میکردن پنل مشکل دراه که بعدا گفتن ال ای دی بار مشکل داشته که با تعویض آن مشکل حل شد/متاسفانه این مشکل انگار تو سامسونگ همه گیره چون از آشناهامون هم که سامسونگ دارن بعضیاشون گفتن تا حالا سه بار بعلت سوختن و سیاه شدن بالا یا سمت راست پنل تی وی هاشون به نمایندگی رفته و دوباره بعد از چند وقت این مشکل بعلت کیفیت پایین و چینی بودن قطعات به گفته نمایندگی دوباره ظاهر میشه!
    کتاسفانه این مشکل بعد از چندماه و آخرای گارانتی ظاهر میشه.
    دوستان هدف از نوشتن این مطلب این بود گول ظاهر یا امکانات تی وی را نخورید و حتما برند معتبر را انتخاب کنید سونی واقعا حرف نداره یکی از آشناهامون چهار سال میشه سونی داره تا حالا آخ نگفته!
    توصیه آخرم اینه به هیچ عنوان سمت سامسونگ نرید افتضاح شاید امکانات خوبی داشته باشه ولی اصل مهم کیفیته قطعاته که نداره!
    یه درخواست داشتم یه عکس سفید با رزلوشون 1080 درست کنید ببیند تی وی یه دست سفیده یا هاله های تیره هم داره؟لطفا عکس را در تاپیک قرار بدید. با تشکر.

14. 5 کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی. بنده از اوایل ورود تلویزیون های صفحه تخت ال سی دی و ال ایی دی و متعاقب اون او ال ایی دی ها پیشرفت اونا رو زیر نظر داشتم و به دلیل مشکلاتی که در تصویر و کیفیت نمایش داشتند دلم نمی اومد چیزی بگیرم و تا دو سه ماه پیش با تلویزیون لامپی crt سونی خودم که سال 83 خریده بودم سر میکردم. تا اینکه این مدل های اندروییدی سونی سرس w800c به بازار اومد. با توجه به کیفیت تصویر قابل توجهی که به نسبت قیمت خود داشتند مدل 50 اینچ گارانتی دار اونو از جمهوری خریدم. این چند ماه از هر نظر تستش کردم و باید بگم بدون اغراق ارزش تمام ریال هایی که براش پرداخت شده رو داره. یکی از دوستان در صفحات قبل اشاره داشتند به مشکل مات شدن تصویر چمن در صحنه های سریع فوتبال که جزییات از دست میره. در حالی که اگه تصویر ساکن باشه جزییات با دقت فوق العاده ای نشون داده میشه. این مساله ربطی به کانال فرستنده تلویزیون نداره و به سادگی از تنظیمات تلویزیون قابل حل هست. در تنظیمات اصلی setting وارد بخش تنظیمات پیشرفته adcanced settings بشید. در ای بخش برید به قسمت clarity. در پخش پایین این قسمت دو نوع تنظیم noise داره که اولی Random noise reduction هست. کار این قسمت اینه که اگه فعال باشه در صورتی که تصویر حرکت کنه حالت های پیکسلی شدن یا به قول خودمون افکت های شطرنجی شدن تصویر رو از بین می بره و اونها رو صاف و یکدست میکنه ولی اثر بدی که می ذاره اینه که جزییات تصویر رو از بین می بره . این بخش رو روی حالت خاموش off بذارید. بخش دومش تنظیمات Digital noise reduction هست. تنظیمات این بخش رو در حالت خودکار Auto بگذارید. با این دو کار مشکل مات شدن جزییات در حین حرکت تصویر کاملا از بین میره. حالا برای اینکه جزییات بیشتری رو بدست بیارین در همین بخش تنظیم Reality Creation رو در حالت Manual قرار بدهید سپس در قسمت پایین تر تنظیم مریوط به Resolution رو در حالت حداکثر Max قرار دهید. تازه متوجه قدرت این TV در نشون دادن جزییات تصویر حتی منابع SD می شید. ببخشید که طولانی شد.
    از این تنظیمات استفاده کنین عزیزان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نتیجه نهایی فوق العاده است صد درصد حتما امتحان کنین

16. 2 کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام.تجربه خودم و آشناهامون را با تلویزیون ال ای دی سامسونگ بگم.حدودا یکسال میشه از تلویزیون سامسونگ مدل 48h6430 دارم استفاده میکنم چند ماه پیش لکه های سیاهی سمت راست پنل ظاهر شدن و همینطور توسعه پیدا کرد با تحویل تی وی به نمایندگی بعد از چندماه بعلت نبود قطعه (دراصل به علت نفهم بودن نمایندگی و نفهمیدن مشکل) تی وی را درست کردن اول فکر میکردن پنل مشکل دراه که بعدا گفتن ال ای دی بار مشکل داشته که با تعویض آن مشکل حل شد/متاسفانه این مشکل انگار تو سامسونگ همه گیره چون از آشناهامون هم که سامسونگ دارن بعضیاشون گفتن تا حالا سه بار بعلت سوختن و سیاه شدن بالا یا سمت راست پنل تی وی هاشون به نمایندگی رفته و دوباره بعد از چند وقت این مشکل بعلت کیفیت پایین و چینی بودن قطعات به گفته نمایندگی دوباره ظاهر میشه!
    کتاسفانه این مشکل بعد از چندماه و آخرای گارانتی ظاهر میشه.
    دوستان هدف از نوشتن این مطلب این بود گول ظاهر یا امکانات تی وی را نخورید و حتما برند معتبر را انتخاب کنید سونی واقعا حرف نداره یکی از آشناهامون چهار سال میشه سونی داره تا حالا آخ نگفته!
    توصیه آخرم اینه به هیچ عنوان سمت سامسونگ نرید افتضاح شاید امکانات خوبی داشته باشه ولی اصل مهم کیفیته قطعاته که نداره!
    یه درخواست داشتم یه عکس سفید با رزلوشون 1080 درست کنید ببیند تی وی یه دست سفیده یا هاله های تیره هم داره؟لطفا عکس را در تاپیک قرار بدید. با تشکر.
    دقیقا یکی از آشناهامون که تلویزیون سامسونگ خریده همین لکه سیاه گوشه تصویر پیدا شده . و در تصاویر روشن بیشتر نمایان میشه .

18. 3 کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

الان یک هفته است که دارم دنبال یک مدل مناسب تا قیمت 2.600 میگردم و واقعاً دیگه اعصابم به هم ریخته

هزار و یک مدل و تکنولوژی هست و یک بودجه محدود، با توجه به نظرات بچه ها تلویزیونهای UHD یا 4K رو کلاً

کنار گذاشتم و رفتم سراغ همون Full HD قدیم، چون منابع 4K محدود و گرانقیمت، ولی نمیدونم آیا پخش

تصاویر SD و HD روی 4K و Full HD با هم یکی هستند یا نه؟

خلاصه بعد از کلی گشتن این 3 مدل رو جدا کردم و باید بین این دو یکی رو انتخاب کنم:

LG 42LF65000GI Smart LED TV - 42 Inch

KDL-43W800C

KDL-43W805C

دوستانی که این مدلها رو خریدن، آیا راضی هستید و اگه میخواستید دوباره خرید کنند سراغ چه مدلی میرفتید،

اگه مدلی بهتر از اینها توی رنج قیمت 2.600 وجود داره ممنون میشم معرفی کنید.

مدلهای هم رده از برندهای پاناسونیک، شارپ، فیلیپس، توشیبا و ....
    Last edited by Cyberlife; 02-05-2016 at 09:55.

20. این کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •