تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 192 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

والا استفاده عجیب غریبی ندارم.. میخوام فیلم ببینم بیشتر..و فوتبال البته..

رفرش ریتش خوبه؟ تو فوتبال مثلا جا نمیمونه؟
    منظور ازجاموندن رونمیدونم ولی بزار معایب و مزایای کلی رو که من دیدم بگم.
    معایب؛
    دو تا ایراد گنده داره اولی فقط و فقط توی حرکت دوربین توی استادیوم چمنها رو مات میکنه . من چون اهل فوتبال نیستم بهش ورنرفتم و نمیدونم برطرف میشه یانه
    دومی که برای تی وی من بود تصاویرمربوط به عصر رو (شرایط نوری خاص عصرو بدون نور )تاریک میکرد هرچی بهش وررفتم نفهمیدم چشه از نمایندگیش که دوستام هستم پرسیدم گفتن مربوط به نوع پنلش هست و نشون دهنده خاص بودن پنل این تی وی هست و مربوط به صرفه جویی انرژی هست به این ترتیب که نوربک لایت هاش رو خودکار کم میکنه وبعد چندماه موردش برطرف شد (نمیدونم چیش رو دستکاری کردم!)
    مزایا
    تصویر واقعی؛حرکت روون ؛ نرم افزارهای متعدد
    اطمینان خاطر از این که کدک جدید یا فرمت تصویر جدید بیاد نرم افزارشو نصب میکنی و مشکلی نداری
    تنظیمات گسترده نور؛تصویر و صدای تی وی

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام ایا طولانی بودن سیم انتن و سط ضعیف سیگنال تو کیفیت تصویر شبکه های دیجیتال تاثیر داره؟
    تو کیفیت خیر ولی در صورت قطعی کابل تصویر رو مثل سی دی های خش دار نشون میده

3. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

سلام ایا طولانی بودن سیم انتن و سط ضعیف سیگنال تو کیفیت تصویر شبکه های دیجیتال تاثیر داره؟
    اگه از کابلهای مرغوب مس کرمان استفاده کنید، طولانی شدن سیم تاثیر بسیار اندکی روی قدرت سیگنال داره
    Last edited by Cyberlife; 27-01-2017 at 10:38.

5. این کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اين تي وي حتي در پخش فرمت هاي رزولوشن بالا فول اچدي 1080 هم مقداري لگ ميزد!كدك x265 رو با لگ فراوان نشون ميده كه واقعا عذاب اور بود!

مشكل ديگه اين تلويزيون كم و زياد شدن نور صفحس كه با خاموش كردن سنسور در تنظيمات كمي بهتر ميشه اما كاملا برطرف نميشه.

اما بدترين قسمت داستان اونجايي هست كه سوني روي اين تي وي از اندرويد استفاده كرده،به شخصه قبل خريد فكر ميكردم اندرويد روي تي وي يعني يه دنيا امكانات اما بعد خريد يه دنيا هنگ و كندي نصيبم شد
    دوستان، بنده اغلب فیلم هایی که می بینم، Bluray Remux 1080p هستند. یعنی بدون کاهش کیفیت و فشرده شدن، تبدیل به فایل MKV شده اند و رزولوشن اونها فول اچ دی هست و بالاترین بیت ریت ممکن رو توی اون رزولوشن دارند. همچنین اغلب سریال های جدیدی هم که دانلود می کنم، ۲۶۵ هستند و تلویزیون تمام این ها رو بدون کوچکترین لگ نشون می ده. دلیل کم و زیاد شدن نور صفحه هم به همراه نحوه اصلاحش به کررات در صفحات قبل توضیح داده شده و ارتباطی هم به سنسور تشخیص نور محیط نداره. متاسفانه برخی دوستان بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید محصولی می کنند که از سطح دانش شون فراتره و زمانی که نمی تونند ازش استفاده کنند، با نظرات غیر تخصصی شون یه عده دیگه رو هم گمراه می کنند.

دوست عزیز، با توجه به مشکلاتی شما با این تلویزیون داشتید، یا اطلاعات لازم جهت راه اندازی صحیحش رو نداشتید و یا اینکه تلویزیون رو به شما انداخته بودند.

7. این کاربر از signinfo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان، بنده اغلب فیلم هایی که می بینم، Bluray Remux 1080p هستند. یعنی بدون کاهش کیفیت و فشرده شدن، تبدیل به فایل MKV شده اند و رزولوشن اونها فول اچ دی هست و بالاترین بیت ریت ممکن رو توی اون رزولوشن دارند. همچنین اغلب سریال های جدیدی هم که دانلود می کنم، ۲۶۵ هستند و تلویزیون تمام این ها رو بدون کوچکترین لگ نشون می ده. دلیل کم و زیاد شدن نور صفحه هم به همراه نحوه اصلاحش به کررات در صفحات قبل توضیح داده شده و ارتباطی هم به سنسور تشخیص نور محیط نداره. متاسفانه برخی دوستان بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید محصولی می کنند که از سطح دانش شون فراتره و زمانی که نمی تونند ازش استفاده کنند، با نظرات غیر تخصصی شون یه عده دیگه رو هم گمراه می کنند.

دوست عزیز، با توجه به مشکلاتی شما با این تلویزیون داشتید، یا اطلاعات لازم جهت راه اندازی صحیحش رو نداشتید و یا اینکه تلویزیون رو به شما انداخته بودند.
    اگه امکانش هست راه حل برطرف کردن کم و زیاد شدن نور صفحه رو توضیح بدید مشکل من حل شده ولی نمیدونم چطور!

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اگه امکانش هست راه حل برطرف کردن کم و زیاد شدن نور صفحه رو توضیح بدید مشکل من حل شده ولی نمیدونم چطور!

از روی کنترل دکمه Action Menu را فشار بدید و گزینه Picture را انتخاب کنید. در منوی بعدی گزینه Advanced Settings را انتخاب کنید. در منوی بعدی از بخش Brightness به دنبال گزینه Adv. Contrast Enhancer بگردید و مقدارش رو روی Off قرار بدید.

10. 4 کاربر از signinfo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

درود بر شما
    دوست محترم بنده هميشه و با هر كس به مقتضاي وضع و حالش صحبت ميكنم اما متاسفانه ادبيات شما...
    حتي اگه من بي سواد ترين ادم روي كره خاكي هم هستم به خودت اجازه نده آگاهي كسي رو زير سئوال ببري
    اميدوارم هيچوقت تعصب بيجا چشم ما را از ديدن حقيقيت نبندد
    خوشحالم با كسي آشنا شدم كه سطح دانش اعلايي دارم
    موفق باشي

12. 3 کاربر از fazel1989 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

با سلام
    يه سوني 49x8305c از بانه گرفتم.ميخوام آپديتش كنم.كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
    آيا بعد از آپديت ممكنه مشكلي براش پيش بياد؟

14. این کاربر از javad131359 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با سلام
    يه سوني 49x8305c از بانه گرفتم.ميخوام آپديتش كنم.كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
    آيا بعد از آپديت ممكنه مشكلي براش پيش بياد؟
    آدرس سایت سونی و قسمت مربوط به آپدیت تو صفحات قبلی هست مدل تی وی رو سرچ کن بهت جواب میده. البته تی وی شما اندروید نیست و فکر نمیکنم آپدیت براش نیاز باشه

16. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

نه آندرويده،
    توي سايت هم آپديتش هست
    نصابي كه اومده بود ميگفت آپديت نكن ممكنه به مشكل بربخوري

18. این کاربر از javad131359 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •