تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: سرعت بسیار پایین اپدیت دیتابیس Kaspersky Internet Security

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض سرعت بسیار پایین اپدیت دیتابیس Kaspersky Internet Security

با سلام و خسته نباشید

دوستان من میخواستم از Nod به کسپر منتقل بشم نسخه 2016 Kaspersky Internet Security رو نصب کردم و مشکلی هم نبود ، 30 روز تریال اون رو فعال کردم

اما حالا ک میخوام اپدیت کنم با اینکه اینترنت 2 مگ دارم و حداقل 250 کیلوبایت دانلود میکنم در ثانیه ، اما در اپدیت کاسپرسکای این عدد بین 1 تا 3 کیلو بایت میشه و یجورایی عمر نوح میخواد تا اپدیت بشه

مثلا یبار شش ساعت طول کشید تا 99% رفت بعدشم یهو زد سرور قطع و از صفر شروع کرد!!

این ادا اصولا و سرعت پایین حتی در اسکن مربوط به trial بودنشه یا اگه لایسنس بخرم هم همین داستانه و کلا به دلیل یوزر زیاد سرور های کاسپرسکای ضعیف و سنگینه ؟؟؟!

والا تو Nod اپدیت اولیه ش ک نزدیک 60 مگ هست تو 7-8 دقیقه انجام شد

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام . سوالتون رو در این تاپیک بپرسین :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسته به ساعات آپدیت شما ممکنه سرعت های متفاوتی رو در ساعات مختلف روز دریافت کنین . همچنین ممکنه سرعت دانلود از ISP های مختلف متفاوت باشه .

معمولا آپدیت های Kaspersky تا اونجا که بررسی کردم ، در صورت قطع ارتباط و ارتباط مجدد ، ادامشون دانلود میشه ( هرچند نشون میده از 0 % دانلود میشه ولی ادامه ی آپدیت هارو دانلود می کنه )

ضمنا Kaspersky در هنگام آپدیت اولیه فقط دیتابیس مربوط به شناسایی مخرب هارو دانلود نمی کنه ، بلکه به روز رسانی های خود Kaspersky هم در هنگام آپدیت دانلود میشن که باعث میشه حجم آپدیت ها بالا بره . معمولا برخی شرکت ها در هنگام استفاده از گزینه ی Update فقط دیتابیس شناسایی مخرب هارو دانلود می کنند و در صورتی که به روزرسانی نرم افزاری برای محصولشون وجود داشته باشه ، اونارو همراه با آپدیت ها دانلود نمی کنند
    Last edited by Public Enemy; 01-10-2015 at 19:56.

3. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما

والا راستش من وایرلس از مبین نت دارم دو مگ

از صبح تا عصر سعی کردم اپدیت کنم ولی موفق نشدم حتی سعی کردم از شکرشکن استفاده کنم ک فایده نداشت

و این در حالیه ک در این بین هر وقت با IDM تست گرفتم 250 کیلوبایت دانلود داشتم

نمیدنم شاید شانس من امروز اینجوری بوده بهرحال من فعلا پاکش کردم و AVG نصب کردم چون سیستمم ویروسی شده و شاید بعدا تست کنم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

دوستان من میخواستم از Nod به کسپر منتقل بشم نسخه 2016 Kaspersky Internet Security رو نصب کردم و مشکلی هم نبود ، 30 روز تریال اون رو فعال کردم

اما حالا ک میخوام اپدیت کنم با اینکه اینترنت 2 مگ دارم و حداقل 250 کیلوبایت دانلود میکنم در ثانیه ، اما در اپدیت کاسپرسکای این عدد بین 1 تا 3 کیلو بایت میشه و یجورایی عمر نوح میخواد تا اپدیت بشه

مثلا یبار شش ساعت طول کشید تا 99% رفت بعدشم یهو زد سرور قطع و از صفر شروع کرد!!

این ادا اصولا و سرعت پایین حتی در اسکن مربوط به trial بودنشه یا اگه لایسنس بخرم هم همین داستانه و کلا به دلیل یوزر زیاد سرور های کاسپرسکای ضعیف و سنگینه ؟؟؟!

والا تو Nod اپدیت اولیه ش ک نزدیک 60 مگ هست تو 7-8 دقیقه انجام شد
    نه.
    کسپرسکی کلآ سرعت آپدیتش خیلی کمه .

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما

والا راستش من وایرلس از مبین نت دارم دو مگ

از صبح تا عصر سعی کردم اپدیت کنم ولی موفق نشدم حتی سعی کردم از شکرشکن استفاده کنم ک فایده نداشت

و این در حالیه ک در این بین هر وقت با IDM تست گرفتم 250 کیلوبایت دانلود داشتم

نمیدنم شاید شانس من امروز اینجوری بوده بهرحال من فعلا پاکش کردم و AVG نصب کردم چون سیستمم ویروسی شده و شاید بعدا تست کنم ممنون
    سلام،نگران نباشید،کسپر به مرور آپدیت خواهد شد و هیچ مشکلی نیست.

سرعت آپدیت کسپرسکی به این علت کم هست که باعث اختلال در کار کاربر نشه.کلا به صورت نامحسوس آپدیت میکنه.بجز آپدیت اولیه که حجم زیادی داره آپدیتهای عادی حجم و زمان آپدیت کمتری دارند.اون درصدها هم بر اساس حجم نیست و گاهی براساس تعداد فایلهای آپدیت هست.

7. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام،نگران نباشید،کسپر به مرور آپدیت خواهد شد و هیچ مشکلی نیست.

سرعت آپدیت کسپرسکی به این علت کم هست که باعث اختلال در کار کاربر نشه.کلا به صورت نامحسوس آپدیت میکنه.بجز آپدیت اولیه که حجم زیادی داره آپدیتهای عادی حجم و زمان آپدیت کمتری دارند.اون درصدها هم بر اساس حجم نیست و گاهی براساس تعداد فایلهای آپدیت هست.
    سرعت آپدیت کسپرسکی به این علت کم هست که باعث اختلال در کار کاربر نشه !!!!!!!!!!!! جدی ؟
    Last edited by نیما سکیوریتی; 08-10-2015 at 01:02.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سرعت آپدیت کسپرسکی به این علت کم هست که باعث اختلال در کار کاربر نشه !!!!!!!!!!!! جدی ؟
    آره،جدی
    اگه بخواد مثلا واسه آپدیت اولیه از کل ترافیک استفاده کنه اونوقت برای کاربرانیکه سرعت کمتری دارند دقایقی تا حتی یک ساعت اینترنت بدون استفاده میشه
    خودت برو سرچ کن

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تا جایی که من از سوئیت های امنیتی استفاده کردم، اکثرا با سرعت نیم یا 2 سوم سرعت اینترنت شما اقدام به دانلود دیتابیس اولیه میکنن ولی بعدا با سرعت کم بخاطر آپدیت های کم حجمی که دارن
    حتی خود همین امسی سافت، که استفاده میکنم، میتونید تعداد کانکشن ها رو برای دانلود آپدیت ها تغییر بدین تا سرعتش کم بشه یا بیشتر. از این گزینه اش خیلی خوشم میاد

و اما در مورد دو کاربر عزیز. بهتر نیست بجا مسخره کردن پست های همدیگه و خندیدن به حرف دیگران، بهتر و عملی تر کاربران رو یاری کنید و از تجربه های خودتون به آنها آموزش بدین؟؟
    اینجا انجمن آنتی ویروس هست، نه میدان خنده!!
    Last edited by Captain; 08-10-2015 at 01:08. دليل: خسته شدیم از بس پست ها تکراری میشه و هی Update میخوره!!!

11. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    shahsavar

پيش فرض

خیلی کاسپر اینترنت سکوریتی رو قبول دارم ...تجربه بارها ویروسی شدن در حالی که nod و ... داشتم رو تجربه کردم ...تنها مشکلی که اکثرا باهاش مواجه هستن همین آبدیت هستش...
    پیشنهاد :آبدیت آفلاین رو برای بار اول انجام بدین
    در دفعات بعد آبدیت سنگین و .... نخواهید داشت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

پیشنهاد میکنم از نود 32 استفاده کنید هم خود برنامه سرعت خیلی خوبی داره هم حجم آپدیت ها خیلی پایین و به رجتی بروز میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •