تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: آداپتور وایرلس در ویندوز 10

در آغاز فعالیت Mohamad Erfan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض آداپتور وایرلس در ویندوز 10

سلام دوستان

تازگی رفتم به ویندوز 10 و یه آداپتور وایرلس tp-link tl-wn722n دارم که روز اول بعد از نصب درایور ها به راحتی کار میکرد. اما بعدا یه مشکلات پیدا کرد، مثلا مودم رو میشناخت اما لیست وافای هایی که میخواستم بهشون وصل شم رو نمیاورد یا بعضی وقتا اصن مودم رو نمیشناسه، یا لیسته وافای هارو میاره و به اونی که میخوام وصل شم وصل میشه اما روش مینویسه Limited و هیچی باز نمیشه.
    بعضی وقتا هم یه ارور میاد network ux broker .exe has stopped working حالا نمیدونم ربطی بهش داره یا نه ولی ازون موقه این ارور هم شروع شده

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مشکل شما یا از همون درایو است یا سیستم عامل باید با آخرین ورژن درایور و ورژن های قبلیش تست کنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

3. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مشکل شما یا از همون درایو است یا سیستم عامل باید با آخرین ورژن درایور و ورژن های قبلیش تست کنید

با نسخه های قبلی درایورش هم امتحان کردم اما باز نشد....

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

احتمالا به خاطر سیستم عامل جدید است با نرم افزارهای آنلاین در ویندوز 10 برای این دیوایس درایور پیدا کردید؟

6. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام دوستان

تازگی رفتم به ویندوز 10 و یه آداپتور وایرلس tp-link tl-wn722n دارم که روز اول بعد از نصب درایور ها به راحتی کار میکرد. اما بعدا یه مشکلات پیدا کرد، مثلا مودم رو میشناخت اما لیست وافای هایی که میخواستم بهشون وصل شم رو نمیاورد یا بعضی وقتا اصن مودم رو نمیشناسه، یا لیسته وافای هارو میاره و به اونی که میخوام وصل شم وصل میشه اما روش مینویسه Limited و هیچی باز نمیشه.
    بعضی وقتا هم یه ارور میاد network ux broker .exe has stopped working حالا نمیدونم ربطی بهش داره یا نه ولی ازون موقه این ارور هم شروع شده
    سلام

از Device Manager درایور نصب شده را حذف کنید . بر کارت شبکه راست کلیک و uninstall را بزنید و در پنجره باز شده تیک uninstall the driver software را بزنید و ok را بزنید.
    سپس در device manager گزینه scan for hardware change را بزنید. ویندوز 10 بدون نصب درایور ؛کارت شبکه را شناسایی نمی کند ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در Device manager دوبار بر کارت شبکه کلیک کنید و در پنجره باز شده در تب advanced چک کنید اگر تنظیمات Bandwitch و Wireless mode را دارد ؛ این تنظیمات را تغییر دهید و دوباره چک کنید.

چک کنید پس از ریستارت ویندوز این مشکلات ادامه دارد یا وقتی سیستم را shutdown و سپس روشن می کنید این مشکلات ایجاد می شود.

8. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان خودم یه عالمه کار انجام دادم تا تونستم درستش کنم.
    دقیق نمیدونم کدوم کار باعث شد که درست بشه ولی اون کارایی که فک میکنم تاثیر داشته رو مینویسم.
    1-ابتدا با روش این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد کنترل پنل شدم.
    بعد تو لیست TP-Link wireless USb Adapter و Wi-Fi رو پیدا کردم و حذف کردم و سپس با این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به صورت دستی درایور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب کردم.
    نمیدونم فرق این نوع کنترل پنل با کنترل پنل عادی که واردش میشدم چیه اما این روش وارد شدن جواب داد.
    قبلا هم همون درایور رو نصب کرده بودم اما کار نداد ولی باز که نصب کردم فک کنم حل شد.
    نسخه های دیگه درایور رو هم سعی کردم نصب کنم چنتاشون کامل نصب نشد و چنتاشون نصب شدن، حالا شاید نصب نسخه های قبلی درایور باعث شد که درست بشه شاید همین آخرین نسخه،دقیق مطمئن نیستم.

2- با این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hardware id رو پیدا کردم و تو گوگل سرچش کردم و این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیدا و نصب کردم .
    بعد از مرحله بالا اینو هم انجام دادم، احتمال میدم این هم تاثیر داشته.

روش های دیگه ای رو هم امتحان کردم، مثلا به پیشنهاد آقای EXTREME از درایور فایندر های آفلاین استفاده کردم اما بدرد نخوردن...

دوستان اگر راه حال های بالا مشکل رو حل نکرد یه سری به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید شاید چیز به دردبخوری پیدا کردید که مشکلو حل کنه. من خودم مرحله یک رو ازین لینکی که دادم پیدا کردم و توضیحاته بیشتری هم توشه که خوشبختانه من لازم نبود همشو انجام بدم...

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

احتمالا به خاطر سیستم عامل جدید است با نرم افزارهای آنلاین در ویندوز 10 برای این دیوایس درایور پیدا کردید؟

ازتون ممنون که همراهی کردید. خوشبختانه حل شد...

سلام

از Device Manager درایور نصب شده را حذف کنید . بر کارت شبکه راست کلیک و uninstall را بزنید و در پنجره باز شده تیک uninstall the driver software را بزنید و ok را بزنید.
    سپس در device manager گزینه scan for hardware change را بزنید. ویندوز 10 بدون نصب درایور ؛کارت شبکه را شناسایی نمی کند ؟

در Device manager دوبار بر کارت شبکه کلیک کنید و در پنجره باز شده در تب advanced چک کنید اگر تنظیمات Bandwitch و Wireless mode را دارد ؛ این تنظیمات را تغییر دهید و دوباره چک کنید.

چک کنید پس از ریستارت ویندوز این مشکلات ادامه دارد یا وقتی سیستم را shutdown و سپس روشن می کنید این مشکلات ایجاد می شود.

ممنون از راه حلتون اما قبل ازینکه راه شمارو امتحان کنم خودم درستش کردم. امیدوارم که اگر فرد دیگری این مشکل براشون پیش اومد راه حل شما باعث بشه که مشکلش حل شه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •