تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 53

نام تاپيک: اپراتور چهارم(ایرانیان نت)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

یه سوال
    من غرب تهران- شهرک گلستان-روبروی طوبی-مجتمع زیتون هستم
    به ما تازه خط تلفن ثابت با پیش شماره 4602 ارائه دادند و همون روزی که تلفن ها رو دادند
    مرکز مخابراتی شهید حق شناسان آگهی داد که تا فلان تاریخ در محل مجتمع برای اینترنت ثبت نام میکنه
    نرفتم بگیرم...چون تو کرج یه بار از مخابرات اینترنت گرفتم واسه هفت پشتم بسه....سه هفته قطع بودن
    هرچی زنگ میزدیم 2020 میگفتن درست میشه...آخرش رفتم پارس آنلاین گرفتم...اصلا پشتیبانیشون خوب نیست به نسبت شرکتای خصوصی
    اومدم اینجا دیدم پارس آنلاین که هنوز رو 4602 اینترنت ارائه نمیده....ولی شاتل میده
    شاتل ثبت نام کردم....موقع رانژه گفتن چون فیبر نوری هست امکان ارائه خدمات نیست و وجه رو عودت کردن
    اینجاها هم که مبین نت درست حسابی آنتن نمیده....یعنی پوشش خارجی داره...ولی مودم خارجی دیگه نمیفروشه
    و از طفی هم اصلا رو پشت بوم برج نمیشه چیزی نصب کرد که
    الان این سرعتی بود که من امروز موقع دانلود یه فایل 8 مگی امروز از مبین نت گرفتم (4 کیلوبیت بر ثانیه، زمان باقیمانده: 51 دقیقه، آخرشم دانلود نشد) ...کلافه شدم از صب تا حالا...وضعش که بد بود...این چند روز بدترم شده
    برای بنده اصلا مهم نیست سرعتم نجومی باشه....برام مهمه که وقتی اینترنت 2048 کیلوبیت بر ثانیه گرفتم....بدونم که همیشه با سرغت حداقل 256 کیلوبیت بر ثانیه میتونم دانلود کنم
    یا وقتی اینترنتم قطع شد پشتیبانی اش سریع و بی دردسر باشه
    به نظرتون چی کار کنم؟
    Last edited by abadpours; 06-03-2017 at 20:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

یه سوال
    من غرب تهران- شهرک گلستان-روبروی طوبی-مجتمع زیتون هستم
    به ما تازه خط تلفن ثابت با پیش شماره 4602 ارائه دادند و همون روزی که تلفن ها رو دادند
    مرکز مخابراتی شهید حق شناسان آگهی داد که تا فلان تاریخ در محل مجتمع برای اینترنت ثبت نام میکنه
    نرفتم بگیرم...چون تو کرج یه بار از مخابرات اینترنت گرفتم واسه هفت پشتم بسه....سه هفته قطع بودن
    هرچی زنگ میزدیم 2020 میگفتن درست میشه...آخرش رفتم پارس آنلاین گرفتم...اصلا پشتیبانیشون خوب نیست به نسبت شرکتای خصوصی
    اومدم اینجا دیدم پارس آنلاین که هنوز رو 4602 اینترنت ارائه نمیده....ولی شاتل میده
    شاتل ثبت نام کردم....موقع رانژه گفتن چون فیبر نوری هست امکان ارائه خدمات نیست و وجه رو عودت کردن
    اینجاها هم که مبین نت درست حسابی آنتن نمیده....یعنی پوشش خارجی داره...ولی مودم خارجی دیگه نمیفروشه
    و از طفی هم اصلا رو پشت بوم برج نمیشه چیزی نصب کرد که
    الان این سرعتی بود که من امروز موقع دانلود یه فایل 8 مگی امروز از مبین نت گرفتم (4 کیلوبیت بر ثانیه، زمان باقیمانده: 51 دقیقه، آخرشم دانلود نشد) ...کلافه شدم از صب تا حالا...وضعش که بد بود...این چند روز بدترم شده
    برای بنده اصلا مهم نیست سرعتم نجومی باشه....برام مهمه که وقتی اینترنت 2048 کیلوبیت بر ثانیه گرفتم....بدونم که همیشه با سرغت حداقل 256 کیلوبیت بر ثانیه میتونم دانلود کنم
    یا وقتی اینترنتم قطع شد پشتیبانی اش سریع و بی دردسر باشه
    به نظرتون چی کار کنم؟
    از اینترنت ایرانسل استفاده کن

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

هر کی فکر میکنه ایرانیان نت جدی ه ، یه سری به سایتش بزنه حساب کار دستش میاد .. حسینیه محل ما رو سایتش بیشتر کار شده تا ایرانیان نت

ایرانیان نت از پروژه های دولت بهار بود که تو همون اعصار گیر کرده

4. 5 کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوستان کرجی برن ثبت نام کنن فقط جهان شهر
    اقا فرید من عکسارو فردا میزارم
    یه خورده در گیر بودم

6. این کاربر از arminkoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

سلام من منتظر عکسهاتون هستم مرسی که توجه کردید و اینکه شما تماس گرفتین باهاشون پرس و جو کنید چه سرویسی میدن؟؟؟

9. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

11. 6 کاربر از arminkoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

مرسی برای عکس ها،شکل کافو های مخابراتم تقریبا همینجوری هست فقط اونا رو حفاظ براش میذارن و کنتور برق هم دارن این فکر میکنم برای فسمت پسیو داستان باشه...بازم مطمین نیستم
    روی دیوار های چیزی نصب نکردن؟کسی هنوز سرویس نگرفته؟

امروز 21 اسفند تماس گرفتم با شرکت ،حالا بماند که یه مقداری معلوم نیست داخلی هاشون چند هست و کی برای کجاست ولی اعلام کردن که تهران هنوز برای ارائه سرویس هیچ برنامه ای ندارند و در فاز های بعدی هم کرج پوشش میدن منم ازشون پرسیدم الان این سرویس که نوشته شده 2 مگ سرعتش چقدر هست؟2مگابایت نوشته یعنی 16 مگابیت؟بعد داخلش که میرم نوشته 1024 بالاخره کدوم درسته...شماره تماس گرفتن گفتن کارشناس باهاتون تماس میگیره هر خبری بشه همین جا اعلام میکنم
    Last edited by farid_givehchin; 11-03-2017 at 15:14.

15. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •