تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سوال در مورد هارد اکسترنال سیلیکون پاور آرمور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض سوال در مورد هارد اکسترنال سیلیکون پاور آرمور

درود
    دوستان کسی سیلیکون پاور آرمورa80 داره؟راضی هستید؟
    من که ازش فقط خوبی شنیدم، حالا میخوام بدونم دوستان متخصص چی میگن؟
    البته درسته که فقط پوستش ضد ضربه است(و این کم نیست و تستهای نظامی گذرونده) و هارد داخلش واسه خود شرکت نیست. اما خوب این خصوصیت کمی هم نیست + ضد آب + ضد شوک و... هم هست وفقط ضد خش نیس(که a60 هست اما اون هم ضد شوک نیست)
    و آیا میشه موقع از خرید، هارد داخلش رو فهمید که چه برندیه یا باید باز شه؟ چون اگه سیگیت باشه من سریع میخرمش.
    با تشکر از همه پاسخ دهندگان
    Last edited by mechanic1; 26-09-2015 at 23:17.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

و آیا میشه موقع از خرید، هارد داخلش رو فهمید که چه برندیه یا باید باز شه؟ چون اگه سیگیت باشه من سریع میخرمش.
    از نرم افزار Crystal Disk Info استفاده کنید که مدل نامبر رو مینویسه و با جستجوی مدل نامبر در اینترنت میتونید برند هارد دیسک داخلی بکار رفته رو متوجه بشید . پس برای مشخص شدن برند هارد دیسک باید به سیستم متصل بشه که از آکبند بودن خارج میشه و بعید میدونم فروشنده پس بگیره .

به قابلیت ضد ضربه و یا شوک هم زیاد اعتماد نکنید . من بعضی ها رو دیدم همین مدل رو داشتند که پس از ضربه یا سقوط هارد دیسک دچار مشکلات زیادی شده و عملاً غیر قابل استفاده شده بود .
    ضمناً دو طرف این مدل A80 از جنس پلاستیک غیر قابل انعطاف هست (یعنی لاستیکی نیست) که اگر به این قسمتها ضربه ای وارد بشه (مثلاً در اثر سقوط از ارتفاع) احتمال داره بشکنه یا خورد بشه . من پیشنهاد میکنم مدل Armor A85 رو که از جدیدترین مدلها هست انتخاب کنید البته اگر بتونید در بازار پیدا کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

سلام.
    همین چند وقت پیش یکی از مشتریامون یه هارد Silicon Power آورده بود(اشتباه نکرده باشم همین مدل A80 بود) که بخاطر یه سری مشکلات بازش کرده بود.ما هم که دوباره قابش رو باز کردیم دیدم که هارد داخلش Western Digitalـه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

تشکر از دوستان عزیز.متاسفانه من نتونستم گزینه لایک یا تشکر رو داشته باشم و استفاده کنم!!
    دوستان هارد سیگیت ازنظر خرابی چه طوره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام خسته نباشید من مشکلی برای هارد اکسترنالم بیش اومده و کمک میخواستم نمیدونم کجا سوالمو بگم لطفا کمک کنید

فقط روی یه سیستم خاص باز شد که اونم روی usb3 و روی ل سی دی و هیچ جای دیگه ای باز نمیکنه ولی توی device manger و توی disk drives نشون میده ولی توی مای کامبیوتر و disk management نشون نمیده لطفا کمک کنید

لطفا کمک کنید ایمیلمم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •