تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دی وی دی درایو رو از سیستم جدا کردم و حالا که بخوام وصل کنم ویندوز بالا نمیاد

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8 دی وی دی درایو رو از سیستم جدا کردم و حالا که بخوام وصل کنم ویندوز بالا نمیاد

درود ‏

سیستم خاموش بوده و دی وی دی درایو با کابل ‏IDE‏ رو برای کاری از مادر برد جدا کردم و حالا که ‏وصل می کنم ویندوز بالا نمیاد و وارد صفحه آبی رنگ میشه که یکسری گزینه هست. همین مشکل رو قبلا ‏با جدا کردن هارد که کابل ‏SATA‏ بود هم داشتم و برای حل مشکل یکسری فرآیند طولانی و پیچیده از همان ‏تنظیماتی که گفتم داشت که یادم نیست و کسی برام انجام داد. چرا این مشکل پیش میاد و راهی بدون ‏نصب مجدد ویندوز و شناسایی مجدد سخت افزارها نیست که بتونم دی وی دی رام رو دوباره وصل و استفاده ‏کنم؟ ویندوز و کلی برنامه نصب کردن یک روز وقت و اعصاب و حوصله زیاد می خواد و از طرفی اگر بخوام ‏دی وی دی رام رو به کسی قرض بدم دیگه نمی تونم چون جدا کردن مساوی با اینه که دیگه نمی تونم به ‏سیستم وصلش کنم و ازش استفاده کنم. بعضی سیستمها این مشکل رو ندارند مال من اینطوریه چرا؟

سپاس

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اگه منظورتون از اون صفحه ی آبی که یکسری گزینه توش هست، همون صفحه ی مرگه، به تاپیک زیر مراجعه کنین،اگه نیست عکسشو بذارین، ان شاء الله که مشکلتون حل بشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •