تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: درخواست کمک جلوگیری از کپی متن از PDF

داره خودمونی میشه ashkan323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض درخواست کمک جلوگیری از کپی متن از PDF

سلام. دوستان من یک فایل ورد رو در ورد 2013 به پی دی اف تبدیل کردم و میخوام اجاز کپی متن رو از اون حذف کنم. کسی میدونه چطور میشه کاری کرد که کسی نتونه متنو از فایل پی دی اف کپی کنه؟ یک سری برنامه گرفتم که روی پی دی اف پسوورد میزاره اما اون به کارم نمیاد. بعضی پی دی اف ها هست که وقتی کپی میشن یکسری کاراکترهای ناشناس و درهم برهم میاد میخوام اونجوری باشه ممنون میشم کمک کنید

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

فایلتون رو اول بکنید عکس ( نوشته ها مشخصه و سایز هم همون کاغذ کاغذ عادی ) بعد عکس ها رو بکنید pdf..که اصلا متنی نباشه که بخواد کپی بشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

فایلتون رو اول بکنید عکس ( نوشته ها مشخصه و سایز هم همون کاغذ کاغذ عادی ) بعد عکس ها رو بکنید pdf..که اصلا متنی نباشه که بخواد کپی بشه.
    این کار رو قبلا کردم دوست عزیز اما تعداد صفحات بالاست و حجم بسیار بالا میره. متاسفانه هیچکس روش این کار رو نمیدونه که چور انجام میدن.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان مشکلم حل شد و برای اونهایی که مشکل مشابه دارن عرض کنم که این کار با نرم افزار simpo pdf creator به راحتی امکان پذیر هست فقط کافیه در هنگام تبدیل در قسمت تنظیمات تیک دسترسی به کپی و تغییرات رو بردارید و پس از اینکار پی دی افی که ساخته میشه کاملا غیر قابل کپی هست. امیدوارم مشکل دوستان حل بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

ببخشید با برنامه های که پشتیبانی از OCR دارن میشه دوباره متن رو کپی کرد. برای OCR متن های عربی و فارسی هم یه برنامه دیگه بود یادم نیست یه اسمی شبیه زنبق داشت.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستمون راست میگه . مشکل کپی برداری با OCR حل میشه . بهتره فونت مناسب برای متنتون انتخاب کنین که نرم افزار های OCR دچار اشتباهات زیاد بشن . همچنین حتما واترمارک بزارین

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ببخشید با برنامه های که پشتیبانی از OCR دارن میشه دوباره متن رو کپی کرد. برای OCR متن های عربی و فارسی هم یه برنامه دیگه بود یادم نیست یه اسمی شبیه زنبق داشت.
    بله خوب اما موضوع تاپیک فقط راهی برای بستن قابلیت کپی پی دی اف بود نه جلوگیری از کلیه راههای دسترسی.در مجموع این کار برای جلوگیری از دسترسی به محتوای پی دی اف به سادگی هست چون شما هر کاری هم کنید به هرحال سخت یا آسان متن قابل استخراجه چه پی دی اف یا حتی هر نوع فایل دیگری اینکه دوستمون درمورد فونت و واترمارک گفتند هم درسته که اینها کار رو سخت تر میکنه اما بهرحال در اون صورت هم با ترفندهایی میشه متن رو استخراج کرد. اما این بسته بودن قابلیت کپی باعث میشه افرادی که دنبال دسترسی ساده هستند منصرف بشن وگرنه اگر کسی محتوا براش واقعا حیاتی و مهم باشه شما هرکاری کنید باز هم نمیتونید از این استخراج جلوگیری کنید

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

دوست عزیز آخرش یه جمله کوتاه از حق کپی رایت بنویس که مثلا کپی با ذکر نویسنده و فلان مجاز است، من خودم یکی دو تا پی دی اف استفاده کردم، عنوان و نام نویسنده اشون رو نوشتم تو منابع. حالا نیازی به ثبت نداره.
    فکر میکنم اگر ثبت کنید مقاله رو، بعدا اگر کسی خواست موضوع مشابهی رو به اسم خودش ثبت کنه، اول بررسی میکنن که آیا کپی بوده یا نه(قانونیش نه چیزی که واقعا انجام میشه).

یا مطلب شما خیلی مهمه و حاصل زحمت شماس و وقت گیر بوده که بهتره برید ثبتش کنید و بعدا هم ممکنه به کارتون بیاد ثبتش.
    یا مطلب یه جور گردآوری مطالب بوده و یه مقداری کار خودتون که بهتره فقط ذکر کنید توش.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزیز آخرش یه جمله کوتاه از حق کپی رایت بنویس که مثلا کپی با ذکر نویسنده و فلان مجاز است، من خودم یکی دو تا پی دی اف استفاده کردم، عنوان و نام نویسنده اشون رو نوشتم تو منابع. حالا نیازی به ثبت نداره.
    فکر میکنم اگر ثبت کنید مقاله رو، بعدا اگر کسی خواست موضوع مشابهی رو به اسم خودش ثبت کنه، اول بررسی میکنن که آیا کپی بوده یا نه(قانونیش نه چیزی که واقعا انجام میشه).

یا مطلب شما خیلی مهمه و حاصل زحمت شماس و وقت گیر بوده که بهتره برید ثبتش کنید و بعدا هم ممکنه به کارتون بیاد ثبتش.
    یا مطلب یه جور گردآوری مطالب بوده و یه مقداری کار خودتون که بهتره فقط ذکر کنید توش.

درسته دوست عزیز اما همه اینها اول به شرایط و نوع پی دی اف و دوم به شخصی مربوط هست که از اون استفاده میکنه. نه همه پی دی اف ها قابل ثبت در پایگاهی هستند و نه همه افرادی که از اونها استفاده میکنن به قانون کپی رایت توجهی میکنند به همین خاطر باید بعضی از کارها دارای محدودیت باشه که حداقل کسی که قراره بدون ذکر منبع استفاده کنه کمی کار براش سخت بشه تا شاید بفهمه که چه زحمتی برای کار کشیده شده و فقط کپی و پیست نبوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •