تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: ios چه مزیتی ب ویندوز داره؟

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض ios چه مزیتی ب ویندوز داره؟

میشه توضیح بدین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

هیچ مزیتی نداره

3. این کاربر از mohsen0000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

شما IOSرو با ویندوز مقایسه می کنید؟؟؟؟عجب! اصلا قابل مقایسه نیست ویندوز بهتره

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

منظورم مک بود ن سیستم عامل موبایل اپل

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام . OSX یک سستم عاملی هستش که همراه با محصولات اپل ارایه میشه و در نظر گرفتن مزایا و معایبش نسبت به سایر سیستم عامل ها بدون توجه عامل سخت افزاری بسیار بسیار مشکل هستش .

به هر حال ، اگر بخوایم بدون در نظر گرفتن عامل سخت افزاری برتری های این آخرین نسخه ی این سیستم عامل رو نسبت به آخرین نسخه ی ویندوز رو بگیم ، میشه به ارایه ی تجربه ی بهتر در هنگام گردشگری در اینترنت با نرم افزار های پیش فرض ، سازگاری بهتر با گوشی ها به کمک نرم افزار های پیش فرض ، وجود نرم افزار های مخرب کمتر نسبت به ویندوز و استور قوی تر نسبت به ویندوز و برخی عوامل دیگر اشاره کرد .
    در عوض هم برای برتری ویندوز ، میشه به هماهنگی بیشتر با بازی های رایانه ای ، قابلیت شخصی سازی رابط گرافیکی کاربری بیشتر نسبت به OSX ، قابلیت چند وظیفگی بهتر و برخی عوامل دیگه اشاره کرد

7. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من چندین سال هست که از OS X استفاده میکنم ! و امتحان کردنش رو پیشنهاد میکنم !‌
    سیستم عاملی هست فوق العاده سریع !‌
    از همه بهتر رایگان برای کسانی که Mac دارن!!
    یعنی آپدیت ها رایگان میاد برات و مثل ویندوز چندین نسخه گیج کننده نداره !!!‌
    در رابطه نرم افزار ها هم که اکثر نرم افزار ها رو ساپورت میکنه!‌ اونایی هم که نمیکنه یا در کنارش ویندوز میشه ریخت یا اینکه اون ها رو پورت کرد (۵ دقیقه بیشتر نیست!)
    مثلا من IDM رو با Wine برای مک پورت کردم و دارم استفاده میکنم !
    در رابطه با بازی ها هم تا به حال بازییی نشده که بخوام و نتونم رو مک بازی کنم !

9. 2 کاربر از a/\/\ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

انتخاب مک یا ویندوز بیشتر بر میگرده به نیاز و کاری که میخواین انجام بدین
    من خودم برنامه نویس و طراح وب هستم ٬ سعی میکنم بیشتر از دید یه کاربر عادی اینا رو ریویو کنم

منم ۲-۳ سالی میشه که کاربر مک هستم (البته در کنارش از ویندوزم استفاده میکنم)
    مهم ترین محصولی که فقدانش واقعا تو مک احساس میشه (البته برای یه برنامه نویس) ویژوال استدیو هست
    متاسفانه X-Code و بقیه IDE ها هنوز ازش خیلی عقب ترن...

آفیس مک هم متاسفانه حتی تو نسخه ۲۰۱۶ با متن های فارسی مشکلات اساسی داره و مجموعه iWork خود اپل به پای آفیس نمیرسه و حتی اگر برسه فقط به درد سیستم خود آدم میخوره

از نظر روان بودن و مدیریت حافظه بهتر از ویندوز عمل میکنه و از نظر گرافیکی از ویندوز بالاتره ٬ مدیریت رزولوشن صفحه اش خیلی عالیه٬ رو مک بوک پرو رتینا که ویندوز میزنیم هر چی با زوم و رزولوشن ویندوز ور میرم بازم نتیجه مطلوب نیست
    ترمینالش هم (برای من که با کنسول خیلی کار میکنم) از ویندوز خیلی قوی تره
    جابجایی بین برنامه های فول اسکرین و اصلا همین که هر برنامه ای فول اسکرین میشه خیلی مورد جالبیه که تو ویندوز تعطیله کلا
    تراک پد اش هم با تاچ پد تک تک لپ تاپ های ویندوزی اصلا قابل مقایسه نیست و فوق العاده راحت تره (البته مدل ۲۰۱۵ شندیم فورس تاچ اذیت میکنه٬ البته خودم مدل ۲۰۱۵ ندارم که تست کنم)

یه موارد اعصاب خورد کنی هم داره
    مثلا Shift + Delete نداره و یه دونه فایل رو هم نمیشه از Trash حذف کرد (حتما همه ترش باید یه جا خالی بشه)
    یا مثلا وقتی روی یع فایل یا فولدر اینتر میزنیم جای باز کردن رینیم میشه
    با این نوار پایین (dock) هم اصلا مثل ویندوز راحت نیستم ٬ به خصوص وقتی از یه برنامه چند تا پنجره باز باشه
    یا مثلا مدیریت فایل های فشرده اش حتی با وجود برنامه های مختلف بازم به پای ویندوز نمیرسه
    یا مثلا موقع کپی کردن فایل هیچی نشون نمیده نه سرعت و نه فایل در حال کپی ٬ فقط یه دونه نواره که پر میشه ٬ سرعت جابجایی فایلش هم به نظرم از ویندوز کمتره(شاید خیلی هم کمتره)
    بالای ۹۵ درصد برنامه های تخصصی مهندسی هم هیچ کدوم نسخه مک ندارن

بر خلاف دوستمون من هر کاری کردم نتونستم روشIDM بزنم
    و علاوه بر اون نبود یه ویدئو پلیر قوی (مواردی مثل VLC و MPlayer هست اما به نظرم اصلا در حد پلیر هایی مثل KM Player نیستن) هم احساس میشه
    برنامه نشون دادن عکسش هم اصلا دوست ندارم ٬ البته دنبال نمونه دیگه ای نرفتم
    Last edited by Arashdn; 22-09-2015 at 08:51.

11. 2 کاربر از Arashdn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

من چندین سال هست که از OS X استفاده میکنم ! و امتحان کردنش رو پیشنهاد میکنم !‌
    سیستم عاملی هست فوق العاده سریع !‌
    از همه بهتر رایگان برای کسانی که Mac دارن!!
    یعنی آپدیت ها رایگان میاد برات و مثل ویندوز چندین نسخه گیج کننده نداره !!!‌
    در رابطه نرم افزار ها هم که اکثر نرم افزار ها رو ساپورت میکنه!‌ اونایی هم که نمیکنه یا در کنارش ویندوز میشه ریخت یا اینکه اون ها رو پورت کرد (۵ دقیقه بیشتر نیست!)
    مثلا من IDM رو با Wine برای مک پورت کردم و دارم استفاده میکنم !
    در رابطه با بازی ها هم تا به حال بازییی نشده که بخوام و نتونم رو مک بازی کنم !
    با سلام . بنده هم با IDM مشکل داشتم . متاسفانه Wine به خوبی نمی تونه این نرم افزار رو اجرا کنه و مجبور شدم برای اجراش از نسخه های قدیمی تر IDM استفاده کنم .

ضمنا فکر نکنم Wine راه حل مناسبی برای اجرای بازی ها باشه ! طبق تجربیات بنده برخی بازی ها ( مخصوصا بازی های آنلاین مثل NFSW ) به طور کلی با Wine اجرا نمی شدن ( شاید الان اجرا شن مدتی هستش تست نکردم ) و یا با افت فریم شدید ( مثل NFS UnderCover ) مواجه هستند. از جمله بازی هایی که این اواخر تست کردم و نشد GTA V بوده .

بهتره نگاهی به آدرس زیر بندازین . لیستی از App هایی که توسط Wine در سیستم عامل های مختلف اجرا شدن و بازخورد کاربران نسبت به اون نرم افزار ها نوشته :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

wine فوق العاده کار میکنه! ملاحظه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OS X El Capitan Beta 5

در آغاز فعالیت ime0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

منظورم مک بود ن سیستم عامل موبایل اپل
    سلام
    دوست عزيز به نظر من سوال شما رو هيچكس نمى تونه به درستى جواب بده چون خيلى كلى هست. پيشنهاد مى كنم اگر قصد خريد يك دستگاه الكترونيكى داريد اول از همه مشخص كنيد استفاده اصلى شما از اين دستگاه چيه و بعدا به امكانات جانبى اون دستگاه بپردازيد. ببينيد كدوم دستگاه كار مشخص شما رو بخوبى انجام مى ده مثلا دوستانى كه كارهاى گرافيكى انجام مى دن معمولا از Mac OS شكايتى ندارن ولى افرادى كه كارهاى مدلينگ مهندسى انجام مى دن سراغ ويندوز مى رن
    بصورت كلى نرم افزارهاى ويندوز بيش تر در دسترسند از طرفى به نظر من رابط كاربرى مك بسيار زيباتر و كاراتر هست

Sent from my iPad using Tapatalk

15. این کاربر از ime0n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •