تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: ios چه مزیتی ب ویندوز داره؟

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

2. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

اگر قراره از نرم افزارهای ویندوزی استفاده کنیم چه کاریه از OSX استفاده کنیم از خود ویندوز استفاده میکنیمهم سازگاری خیلی بیشتری با سخت افزار و هم نرم افزار داره

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

والله من تو پیتی چند وقت پیش یه بحث اساسی با بچه ها کردم آخر به این نتیجه رسیدیم که برنامه ی انحصاری تو ios نیست مگه نمونه بهترش رو ویندوز باشه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

5. این کاربر از Pr0m3en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

این مطالب و مطالب مشابهشون رو قبلا مطالعه کرده بودم . جالب اینجاست که اکثر بررسی ها به بهتر بودن windows 10 اشاره کردن ، اما بررسی macworld در جمع بندی معتقده osx بسیار جلوتر از ویندوز 10 هستش ( البته بررسی هایی که در ارتباط با برتری ویندوز 10 نسبت به osx نوشته شده ، مربوط به سایت windowsworld ! یا سایت های وابسته و یا طرفدار ویندوز نیستند )

به هر حال همه ی بررسی ها ارزش خوندن دارن اما در هنگام مطالعه بررسی ها دقت کنیم که منبع چه سایتی هستش چون ممکنه برخی مطالب جهت دار نگارش بشن

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این مطالب و مطالب مشابهشون رو قبلا مطالعه کرده بودم . جالب اینجاست که اکثر بررسی ها به بهتر بودن windows 10 اشاره کردن ، اما بررسی macworld در جمع بندی معتقده osx بسیار جلوتر از ویندوز 10 هستش ( البته بررسی هایی که در ارتباط با برتری ویندوز 10 نسبت به osx نوشته شده ، مربوط به سایت windowsworld ! یا سایت های وابسته و یا طرفدار ویندوز نیستند )

به هر حال همه ی بررسی ها ارزش خوندن دارن اما در هنگام مطالعه بررسی ها دقت کنیم که منبع چه سایتی هستش چون ممکنه برخی مطالب جهت دار نگارش بشن
    در مجموع می‌شه اینطوری نتیجه گرفت که هر محصول و ایده‌ای رو پیروان و مبلغانش تبلیغ می‌کنن...

یعنی ادعای شما رو من می‌تونم علیه شما استفاده کنم و بگم که از کجا معلوم اونی که گفت ویندوز بهتر از مکه خودش روی سیستمش ویندوز نداره؟

و این رو نباید از قلم بندازیم که بازار ویندوز بسیار گسترده‌تر از مک هست و این تا حدودی به خاطر انحصارگرایی اپل هست...

بنابراین کاملا طبیعیه در برابر هر یک "مک بهتره" حداقل ۵ تا "ویندوز بهتره" داشته باشیم...

پس با ادعاهای اینچنینی که "مک رو مک‌دوستان تبلیغ می‌کنن" نمی‌شه برتری مک رو زیر سوال برد چون همین ادعا خودش علیه خودش استفاده می‌شه...

خیلی از کسانی که مک ندارن به خاطر اینه که دستشون به اپل نمی‌رسه (شاید به خاطر مسائل مالی) و ینابراین نسخه‌ی کرک‌شده‌ی ویندوز در واقع تنها آپشن برای طرف هست...

از طرفی، وجود بازی‌های گوناگون هم یکی از علت‌های پرطرفدار بودن ویندوز هست...

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

به نظر من مک بهتره

در آغاز فعالیت farzad_alavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

به نظر من برای گرافیست ها و کسایی که کار گرافیکی و تدوین دارند مک خیلی بهتره
    برای برنامه نویس ها هم مک و ویندوز ولینوکس خوبه اما لینوکس تقریبا میشه گفت از همه بهتره
    برای افراد عادی یا کسایی که اهل بازی کردن هستند ویندوز بهترین انتخابه

البته خودم مک رو دوست دارم

11. 2 کاربر از farzad_alavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

بر خلاف دوستمون من هر کاری کردم نتونستم روشIDM بزنم
    و علاوه بر اون نبود یه ویدئو پلیر قوی (مواردی مثل VLC و MPlayer هست اما به نظرم اصلا در حد پلیر هایی مثل KM Player نیستن) هم احساس میشه
    برنامه نشون دادن عکسش هم اصلا دوست ندارم ٬ البته دنبال نمونه دیگه ای نرفتم
    والا منم دو سالی هست مک دارم
    ولی شما که اینطوری نوشتی اینقد سابقه داری نمیدونی هم کی ام پلیر هست هم vlc نسخه کی ام بتا هست و خیلی باگ و ناقص هست
    دوم idm هم با کراس اور نصب کن مک نیید هم اموزشش رو گذاشته هم با برنامه اش زیاد منابع نمیگیره و اصلا هیچ گونه هنگی یا چیزی نداره دقیقا همون کار ویندوزو برات میکنه

فقط میشه گفت زیاد تفاوتی نداره کسی که یوزر باشه واقعا استفاده لازم رو میبره
    ولی سخت افزارایی که اپل با خود دستگاه ها میده واقعا ضعیف هست برای استفاده کافیه ی عکس رو روش فوتوشاپ با مک بگیرید تا فن از جاش کنده شه
    یا برعکس چن تا تب فایرفاکس
    مشکلات دیگش فلش هست که واقعا اون چیزی که تو ویندوزه باید خدارو شکر کرد نعمته ی نماوا ویدیو یا جای دیگه ببینی نمیدونم علتش چیه ولی سیستم من شدیدا داغ میشه
    نبود winrar ازار میده ادمو ولی خب rar sharp هم کار همونو میکنه کمو پیش
    بنظرم از ویندوز بیاید رو مک خیلی سخته واسه ادمای تازه کار ولی اونی که کاربره با هرگجتی کار کرده میتونه با هرسیستم عاملی کنار بیاد
    افیس اصلا چیزی که تو مکه واقعا اشغاله
    محصولات ادوبی فوتوشاپ ادیو و ... من تست کردم همون چیزیه که تو ویندوزه ولی تو مک بازده اهیش خیلی بیشتره
    اتوکد اینام هستش
    نرم افزار لاجیک که نگم براتون خیلیا سر لاجیک اصن میان اینور ابیلتون هم همون چیزیه که تو ویندوزه
    ولی خب نبود نرم افزار اف ال هم واسه اهنگسازا کلا مشکل سازه نسخه پورت شدش هم کلی باگ داره نمیشه رو پروژه ها کار کرد مخصوصا واسه ایرانیا
    خیلی چیزا هست که ازار میده ولی اینترفیس و کسی که محصولات دیگه مثل اپل واچ ایفون داره کلا ب ادم تجربه خوبی میده
    Last edited by MMDFullHD; 21-08-2017 at 12:51.

13. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

یه مقدار شاید پایداریش بهتر باشه. اما امنیتش کمتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

من که برای اعتبار کارم گرفتم . راضی ام ازش ولی دلیلی نمی تونم پیدا کنم برای برتری مک بر ویندوز .
    باحاله خوشگله ... البته اگه دوباره بخوام عوض کنم مک میگیرم .

یکی از ایراداش هم این که ناز و ادا زیاد داره دقیقا مثل آیفون . آقا جان اسیرمون کردی برای انتقال اطلاعات از گوشی سامسونگ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •