تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل کارت گرافیک لپتاپ.لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض مشکل کارت گرافیک لپتاپ.لطفا کمک کنید

سلام من یه لپتاپ vaio svs13127pgb دارم این لپتاپ گرافیک GeForce gt 640m le داره. اما این کارت گرافیک یه مشکلی داره اینه که وقتی یه بازی اجرا میکنم بعد 5دقیقه شروع میکنه به لگ زدن و درست هم نمیشه. بعد فهمیدم هر وقت دمای گرافیک به 70 میرسه اینجوری میشه و قدرت گرافیک به شدت میاد پایین. خنک کننده هم ندارم با دمای زیاد هم مشکلی ندارم راهی هست که این مشکل حل بشه؟ لطفا کمک کنید اگه این مشکل حل نشه پس کارت گرافیک توی این لپتاپ به چه درد میخوره؟​
    Last edited by 940M; 21-09-2015 at 00:22. دليل: شرمنده اشتباهی به جای 640 نوشتم 940

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

مطمئنی مشکل از دمای کارت گرافیکه از سی پی یو نیست؟؟؟؟اخه دما 70که چیزی نیست.....البته واسه گرافیک
    لپ تاپ رو باز کن یه کم گرد گیری کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

مشکل از سی پی یو نیست مطمئنم. مشکل از همین جی پی یو هست چندبار امتحان کردم با برنامه ی gpuz هر وقت وسط بازی دما به 70 میرسه بازی شروع میکنه به لگ زدن و قدرت جی پی یو به شدت میاد پایین.

4. این کاربر از 940M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

مشکل از سی پی یو نیست مطمئنم. مشکل از همین جی پی یو هست چندبار امتحان کردم با برنامه ی gpuz هر وقت وسط بازی دما به 70 میرسه بازی شروع میکنه به لگ زدن و قدرت جی پی یو به شدت میاد پایین.
    شما جدید ترین ورژن درایور رو نصب کن وبگو(فکر کنم یه تنظیماتی انجام دادی یا خود درایور این کارو انجام می ده دما که زیاد شد قدرت رو میاره پایین تا دما کمتر بشه)
    نتیجه رو بگو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

آخرین درایورها نصبه تنظیمات رو هیچ تغییری ندادم با ویندوز 8.1 و 10 امتحان کردم توی هر دو همین مشکل رو داره. تنظیمات رو تغییر ندادم توی سایت های خارجی دیدم همه همین مشکل رو داشتن یکی هم یه راه حل گفته بود که تنظیمات رو یه جوری تغییر بدی درست میشه اما من همون کارا که گفته بود رو انجام دادم اما مشکل حل نشد.​

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

اوکی پس شما فقط با ویندوز8.1و10مشکل دارید درسته؟؟؟
    ویندوز7رو نصب کن نتیجه رو بگو چون بعضی از گرافیک ها با این دو وندوز مشکل دارن بازم شما با 7تست کن تا مطمئن بشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

نه. من میخوام ویندوزم 10 باشه. 8.1 رو آزمایشی نصب کردم گفتم شاید مشکل ویندوز 10 بوده باشه و با 8.1 درست بشه که این طور نشد.
    فکر نکنم به ویندوز ربطی داشته باشه روی 10 و 8.1 مشکل داشت روی ویندوز های دیگه هم حتما همین طوریه.
    یک سوال به نظرتون این راه حل جواب میده یا نه یا اصلا عملی هست؟ میشه دمای جی پی یو رو که نشون میده تغییر داد؟ منظورم دمای گرافیک نیست منظورم عددیه که نشون میده. مثلا دمای واقعی گرافیک 80باشه ولی توی سیستم 60 نشون داده بشه. این عملیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

لطفا کمک کنید برام مهمه که درست بشه. توی یه سایتی نوشته بود توی تنظیمات انویدیا قدرت رو به High performance NVidia processor و Power Management mode رو به Prefer maximum performance تغییر بدم درست میشه اما من همین کارها رو انجام دادم باز دما به 70 میرسه لگ میخوره. بعدش گفته بود توی Vaio control center قدرت فن رو به حداکثر تنظیم کنم اما من توی Vaio control center رفتم این گزینه توی تنظیماتش وجود نداشت. توی انجمن GeForce سوال پرسیدم کسی جواب نداده به vaio هم پیام دادم هنوز جوابی نداده(و این یعنی مشتری مداری و پشتیبانی قوی NVidia و سونی!). دیگه عمرا چیزی از سونی بخرم با این وضع.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

چرا کسی جواب نمیده یعنی توی این دنیا کسی نمیدونه چطور مشکل کارت گرافیک Geforce GT 640M LE برطرف میشه؟ اصلا چرا سونی روی لپتاپ کارت گرافیک قوی(قوی توی زمان خودش) میندازه یه فن به درد نخور براش میزاره بعد تا یه دقیقه باهاش کار میکنی قدرت کارت گرافیک رو یک پنجم میکنه؟ دقیقا کارت گرافیک توی این لپتاپ چه کارست؟ تبلیغاتیه؟ در ضمن یه کولپد هم گرفتم گذاشتم زیرش 5درجه بیشتر تاثیر نداشت باز بعد از چند دقیقه لگ خورد.
    Last edited by 940M; 29-09-2015 at 16:22. دليل: دلیل میخوای چی کار؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

up................................................ .................................................. .................................................. ......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •