تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نقد و بررسی گوگل کروم آندروید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015
    محل سكونت
    تهران

1 نقد و بررسی گوگل کروم آندروید

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز محمد هستم و قصد دارم براتون گوگل کروم را بررسی کنم این اولین پستم هست و امیدوارم خوشتون بیاد :
    گوگل کروم (Chrome) محبوب ترین و یکی از سریعترین مرورگرهای اینترنت دنیاست که علاوه بر مشتاقان کمپانی گوگل، درصد بالایی از کاربران در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند.بر اساس نمودار ها و آمار های ارائه شده از استیت کانتر میتوان دریافت که بیش از چهل و سه درصد از کابران از مرورگر گوگل کروم استفاده میکنند که این آماری فوق العاده و البته تقریبی است.
    تاریخچه مرورگر
    گوگل کروم یک مرورگر وب رایگان می باشد که در ۲ سپتامبر ۲۰۰۸ (۱۲ شهریور ۱۳۸۷) توسط کمپانی گوگل بر پایه ی پروژه کرومیوم عرضه گردید؛ اوایل کار نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم‌افزار سیستم‌عامل ویندوز در یک‌صد کشور جهان عرضه شد ولی گوگل اعلام کرد که نسخه‌های منطبق با سیستم‌عامل گنو/لینوکس و رایانه گروه های اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع خواهد شد.
    بررسی کلی
    گوگل کروم مرورگری امن، پرسرعت و با ثبات بالایی است. همچنین در میان رقبایش توانسته افزونه های بسیاری نیز برای خود انتشار دهد که کارایی آن را بهبود می بخشند.پس ما با یک مرورگر همه فن حریف طرف هستیم!
    قدرت کروم به عملکرد برنامه و سرعت پردازش آن به جاوا اسکریپت آن بستگی دارد. گوگل کروم از زبان‌های بسیاری از جمله زبان شیرین فارسی نیز پشتیبانی می‌کند.
    نسخه اندروید
    نسخه اندروید این مرورگر تقریبا چیزی از نسخه دسکتاپ آن کم نداشته و گاهاً آن را بخاطر رابط کاربری خوبش باید تحسین نیز کرد؛ همگام سازی این برنامه با حساب یا اکانت گوگل نیز بسیار روان و رضایت بخش بوده و میتوان کارهای روزمره را نیز طبق روالی که با رایانه تان انجام میدادید حال با گوشی هوشمندتان انجام دهید؛ سرعت بالای وبگردی نیز به لذت بیشتر در حین وبگردی کمک شایانی کرده است.
    جمع بندی
    در کل میتوان گفت که با یکی از برترین مرورگر های جهان روبرو هستیم که حتی یک بار استفاده از آن پیشنهاد می شود زیرا توانایی های بالا، سرعت بالا و … شمارا برای همیشه مجذوب خود خواهد کرد.منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لینک منبع هم میذارم تا مشکل کپی رایت پیش نیاد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

والا دستکتاپ که من فقط نسخه ۶۴ بیتشو خوشم اومد! رو اندروید هم نسخه بتاشو امتحان کنی خیلی بهتره!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •