تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: چقدر فرق کردی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

باورهای دینی : چیزی نشده کلا کاری به خدا و سیاست هاش ندارم فقط اطاعت میکنم.

اجتماعی:احساس رو کلا دارم پاک میکنم و منطق و عقلو جایگزین میکنم در هر کاری

احتیاط میکنم و به سادگی با هر کسی گرم نمیگیرم.

از 80 % فمیل بدم اومده.

اخلاق؟ بی اعصاب تر شدم ولی خنده بر لب میزنم تا کس نداند اندوه من

ظاهر: خوش تیپ تر شدم

قیافم نسبت به پیش تر خیلی بهتر شده.

به تناسب اندام هم رسیدم سر انجام

آرزوها:افسردگی مگه چیزی میذاره واسه آدم؟ندارم به جان عمم

2. 4 کاربر از mahdi-- بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    اصفهان - شاهین شهر

پيش فرض

سلام
    دوست گرامی من منظورم تغییرات در طول زمان برای هر شخصی با قضاوت خودش بود
    مگه توی این مدت کوتاه حضور در انجمن چقدر یک نفر میتونه تغییر کنه که دیگران نظر بدن؟
    در ضمن یه تاپیک تحلیل شخصیت اعضا هم همین انجمن سرگرمی وجود داره میتونید از اون استفاده کنید
    نه در باره ی تغییراتی که مینویسیم منظورمه

4. این کاربر از asgharpalang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه DJ_EBI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

باورهای دینی : نسبت به چند سال پیش 90% کمتر شد سر یه جریانی (به هیچ عنوان دیگه به معجزه اعتقاد ندارم)

اجتماعی: دیدم نسبت به قبل بهتر شد و روابط بین فامیلی(گلچین) بیشتر و رفاقت کمتر (به نظر من تا کسی باهات کار نداشته باشه حالتو نمی پرسه مگه اینکه خلافش صابت بشه!)

اخلاق:تغییر محسوسی نکردم یه مقدار حساس تر شدم به محیط و افراد

ظاهر: خیلی اهمیت خاصی نمیدادم و الانم همینجورم ولی موقعی که بخوام خرید کنم سعی می کنم بهترین جنسو بگیرم مخصوصن کتونی و تیشرت

قیافم بعد از چند اتفاق پیرتر شدم (موهام به شدت داره سفید میشه )

آرزوها:آرزوهام بهتر شده اما حرکتی رو به جلو نداشته

6. 4 کاربر از DJ_EBI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام
    تنها فرق من نسبت به گذشته کلا دارم دانشمند میشم و یه سیبیل بزرگ گذاشتم
    Last edited by hamid3369; 16-12-2015 at 18:18.

8. 3 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام

باورهای دینی : راستش تو زندگی انقدر بدشانسی اوردم . انقدر بدشناسی خوردم . در عین حال از خدا خواستم یه بارقه نور امید به من نشون بده . اوایل به شدت مذهبی بوده و اعتقادم بالا بود .

الان شاید کلا نابود شده باشه . چون اعتقادم و عباداتم هیچ تاثیر در زندگی من نداشته ! همین الان بگم اصلا اعتقاد تو وجود من نیست !

دید اجتماعی :زندگی انطور که در رویاها فکر میکنی نیست !!! زندگی واقعی با رویا تفاوت بسیار بسیار بسیار زیادی داره .

اخلاق : اوایل کمی شوخ طب بودم . مهربون بودم . ولی دیدم از رفتارم سوئ استفاده میکنن. اخلاقم سنگین تر شد و خشک تر شدم .

ظاهر :زیاد اهمیت نمیدم . حالا به دلایلی ..شاید فعلا ...

آرزو : چند ساله حدود 10 سال یک ارزو دارم . البته در حد رویا نیست . واسه خاطر همین اهتقادم به شدت ضعیف شده .

والسلام !!!

10. 2 کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

باور های دینی : همون اول من اعتقاد درست حسابی نداشتم قصد توهین به اعتقاد کسی رو ندارم ولی مثلا من به زیارت عاشورا و دعای ندبه و کمیل و .... اعتقادی نداشتم فقط به خدا و پیامبر قلبن اعتقاد داشتم و دارم کلا ادم با ایمانی نیستم
    اجتماعی : من ادم کمی خجالتی بودم و از حقم میگذشتم ولی 1 سالی هست که تغییر کردم و روز به روز دارم بهتر میشم از لحاظ فامیلی خیلی خوبیم و کلا کنار همیم مخصوصا پسر عموهام.
    اخلاق: یه ادم معمولی کم حرف و بیشتر فکر میکنم در مورد مسائل مختلف روزمره یا پدیده های علمی و ...
    ولی به طور کل کم حرف و خشکم
    ظاهر : والا خیلی اهمیتی نمیدم مثلا یه عروسی بخوام برم نهایتش موهام صاف و صوف میکنم در حد 4 5 دقیقه که ضایع نباشه کلا حوصله رسیدن به ظاهر رو ندارم
    ارزو: ارزو که زیاده ولی چند سالی هست یه ارزو دارم البته خیلی بزرگ نیست که قابل دستیابی نباشه ولی یه روز بهش میرسم و میرم اونجا

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

12. 4 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

سلام .
    راستش من کلا آدم متغییری نیستم .

• سال به سال بزرگتر شدم ...

عاقلتر شدم...
    • یکمی پرو تر شدم...

روی خودم حساس تر شدم..
    • از نظر دینی نگاهم بازتر شده...

زیاد توی اجتماع نیستم و کاری بامردم ودیگران ندارم بیشتر خونم و اونجا حکومت میکنم...
    • آرزوهام تغییری نکرده...

ظاهرم از روی حالت سکه دیگران به بیهوشی تغییری کرده(شوخی)
    • ارتباطم رو با بعضیا ها کم یا قطع کردم...

اخلاقم کاملا رو به رشده و خوش اخلاق تر شدم(ولی اگه یه روز بد اخلاق باشم ___________که خدا اون روز رو نیاره)...
    • تازه کم حرف تر میشم...

اعتیادم به موزیک بیشتر هم شده...

ولی درکل 40درصد فکر کنم تغییر کردم شایدم کمتر.

.
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .

14. 5 کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    اصفهان - شاهین شهر

پيش فرض

سلام
    دوست گرامی من منظورم تغییرات در طول زمان برای هر شخصی با قضاوت خودش بود
    مگه توی این مدت کوتاه حضور در انجمن چقدر یک نفر میتونه تغییر کنه که دیگران نظر بدن؟
    در ضمن یه تاپیک تحلیل شخصیت اعضا هم همین انجمن سرگرمی وجود داره میتونید از اون استفاده کنید
    مرسی بابت توضیح

16. این کاربر از asgharpalang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

از لحاظ مذهبی :
    زمانی که به سن بلوغ رسیده بودم در حد زیادی تکالیف مذهبی رو انجام میدادم . ولی الان جوری شده که یه سری از اعتقاداتی که به نظرم جاشون تو مذهب نیست رو حذف کردم .
    ولی در عوض الان مخصوصا بعد از یه اتفاق اعتقادم به اصل دین بیشتر شده . هر چند واجبات دین رو کامل و همیشه انجام میدم اما به زور . البته نه از روی نداشتن اعتقاد . بلکه از روی تنبلی .در کل ادم مذهبی اصلا نیستم

از لحاظ اجتماعی :
    خیلی فرقی نکردم . از همون بچگی چون زیادی مهربون بودم . به نوعی همه سوارم میشدن . به همین خاطر از هم بچگی دوستای زیادی نداشتم . در مورد فامیل من هم مثل خیلی ها قیدشون رو تقریبا زدم . فامیلی که به خاطر یه سری اعتقادات مثلا مذهبی با بقیه فامیل قطع رابطه میکنن

اخلاق :
    خیلی فرق کردم . تا همین 10 سال پیش ته تقاری بودم و شاید لوس و ... مثل بقیه ته تقاری ها . ولی بعد از اون سال که دیگه ته تقاری نبودم خیلی اخلاقم بهتر شده . به لحاظ یه سری عادات بدتر شدم اما اخلاق ارتباطیم با بقیه خیلی بهتر شده .

ظاهر :
    هیچ وقت خیلی به ظاهر اهمیت نمیدادم . فقط از وقتی که وارد دانشگاه شدم کمی به ظاهرم میرسم ولی نسبت به بقیه پسرها هیچ وقت به ظاهرم اهمیت نمیدادم . وزن هم همون اضافه وزنی که از اول داشتم رو دارم اما کمتر شده و دارم میرم به سمت لاغری .

ارزو :
    خوب از همون اول اینقدر که در لحظه زندگی میکردم ارزوی خاصی نداشتم . همون ارزوهای مادی که همه دارن . مثلا پولدار بشن و ... . الان هم همینا هست فقط وقتی میدونی که بهش نمیرسی دیگه ارزو حساب نمیشه . میشه رویا .

18. 3 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اینا رو نسبت به تقریبا ۴ سال پیش میگم
    دینی:
    خوب اول من خیلی ضد دینی بودم و هر کس دین داشت یه احمق و یه ادم بی ارزش بود برام کم کم یاد گرفتم نه ادمایی که دین رو قبول دارن شاید یه تیکه گاه میخوان بعد دیدم نه شاید تکیه گاه هم نمیخوان بعد ها ساد گرفتم که نمیشه گفت کسی که دین داره چه مشکلی داره بعد فهمیدم حتما نباید مشکل داشته باشه و یاد گرفتم دیگه نگم کسی که دین داره مشکل داره الان دیگه میتونم هرکسی با هر دینی رو تحمل کنم بگم دینش قابل احترامه من نه قضاوتی میکنم نه هیچ چیز دیگه حتی نظرمم رو هم برای خودم نگه میدارم تا زمانی که بپرسه و اون موقع سعی میکنم یه جوری براش بگم که ناراحت نشه و توهین نشه بهش اما نکته ای که هست اینه که اول خدا رو باور نداشتم بعد گفتم هست الان میگم نمیدونم هست یا نه اما ترجیه میدم وقتایی که کم میارم بگم هست تا حداقل یه تکیه گاه باشه برام حداقل از نظر روانی
    اجتماعی:
    خوب همین طور که پیدا هست اول خیلی پرخاشگر و عصبانی و ... بودم حتی ضدر فرهنگ و سنت های کشورم و .... من یه فردی بودم که به شدت فرهنگ تبلیغی هالیوودی رو قبول داشت و هرکسی که خلاف این بود رو یه ادم بسته و عقب مونده میدید که حتی ارزش زندگی هم نداره و مثل یه سگ باهاشون رفتا میکردم بعدا یاد گرفتم نه این جوری هم درست نیست فرهنگ هالیوودی مال فیلماست بعد ها یاد گرفتم هر جامعه ای فرهنگ خاص و شرایط خودشو داره بهترین کار اینه که ادم خشک نباشه و مطابق فرهنگ و اداب رسوم اون منطقه باشه اما هیچ وقت نباید وابسته باشه و کار غلط انجام بده برای همین میتونم بگم به شدت پیشرفت کردم و رفتم به سمت این که اجتماعی تر باشم بازم یاد گرفتم که هر جایی فرهنگ خودشو داره نباید بهش توهین کرد و گرنه خوب عواقب خودشو داره و مهربون تر شدم و به شدت پیشرفت کردم الان میتونم بگم که بسیار متعادل تر از قبلم و تا جایی که میدونم کسی نیست که ازم شکایت داشته باشه به خاطر اخلاقم و ... ولی همیشه دوستام کم بودن هنوزم همین طوره یه مدت عاضق این بودم که تو چشم باشم اما الان نه این طور نیست الان کاملا معمولی و سر به زیر یه جورایی هستم کار خودمو میکنم فقط لازمه توجه کسی رو جلب نکنم تا راحتی خاص خودمو داشته باشم
    اخلاًًق:
    خوب یه مدت خیلی بد اخلاق بودم تند و از خود راضی و به شدت نژاد پرست اما الان یاد گرفتم نه هیچ نژادی برتری خاصی نداره خوب ۱۰۰٪ معنیش اینه که الان بسیار پیشرفت داشته اخلاقم اما یه چیز هنوزم هست اگر کسی مقابلم باشه یه شدت سعی تو خورد کردن و از بین بردم اون دارم مثلا اگر یه فرد غیر مذهبی بهم گیر داد شروع میکنم به تخریبش همین طور اگر مذهبی هم گیر داد تخریب میکنم و تموم عقاید و ارزش ها و ... اش رو شروع میکنم به حمله مهم نیست طرفم کی باشه نه تنها دین بلکه هر چیز دیگه ای هم که باشه همینه داستان
    ظاهر:
    خوب اون موقع تازه تو بلوغ بود خیلی داغون بودم و شروع کردم به اضافه وزن تا وزن ۸۵ هم رسیدم ولی الان دارم کم میکنم الان خیلی بهترشده الان تقریبا یه تیپ کاملا اسپورت اما با حالت کلاسیک نمیدونم چطوری بگم چیزای اسپرت رو دارم مثل مدل مو و نمیدونم شلوار لی و انواع بلیز اما چیزایی نیستن که قدیمی بشن و تقریبا هم میشه گفت شیک هستن و تر تمیز و باید بگم که طی این سال ها بسیار مرتب تر شدم بدنم داره میاد روی فرم و یه مدت رفتم بدن سازی ول کردم حالا دوباره میخوام برگردم و ظاهر بسایر پیشرفت داشته اون موقع خیلی بیریخت تر بودم الان میتونم از ۲۰ یه خودم ۱۷-۱۸ بدم فقط باید یه خورده رو هیکل کار کنم تا بگم ۱۹
    ارزو هام:
    همش میخواستم برم از ایران و نمیدونم این داستانا ولی الان نه الان میخواهم زندگی راحت وبی درد سر داشته باشم بدون شلوغ کاری یه جورایی بیسیار سنگین و شرافت منداته یه موقع ارزوم داشتن یه زندگی شلوغ و پرسروصدا و هرشب خوشگذرونی و نمیدونم انواع سک ببخشید چیز پارتی و این حرفا ولی الان نه الان میگم اخرین کاری که میخواهم بکنم اینه که حتی یه دوست دختر داشته باشم الان فقط ارزوم اینه که بتونم از دانشگاه با موفقیت لیسانس و فوق و دکتری بگیرم و یه کار خوب داشته باشم با درامد خوب و بتونم باهاش دور دنیا بتابم و شیک و خوشکل خیلی باحال و بدون وابستگی به گروه خاص یا هر چیزی زندگی کنیم
    چیز جالبیه بسیار پسندیدم این تاپیک رو باعث شد فکر کنم که چی بودم و چی شدم به کجا میخوام برسم به نظرم همین که فکر کنیم در مورد گذشته و ببینیم چی بودبم و چه پیشرفت هایی کردیم و چه عقب نشینی هایی خودش کلی پیشرفته از موسس تاپیک تشکر مینماییم

20. 2 کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •