تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید لپتاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 راهنمایی برای خرید لپتاپ

سلام من یه سوال درباره ی خریدن لپتاپ دارم من الان میخوام یه لپتاپ بگیرم برای گیم بین دو مدل گیر کردم از دوستان خواهش میکنم کمکم کنید
    خب همونطور که گفتم یه لپتاپ میخوام بخرم برای گیم و بین دو مدل گیر کردم :
    1-
    ASUS V502LX - A - 15 inch Laptop
    2-
    MSI GX70 3CC Destroyer - C - 17 inch Laptop

اینم لینکای هر کدوم برای دیدن مشخصات :
    1-
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-

حالا دوستان به نظرتون کدومش برای بازی بهتره ؟
    لپتاپ msi کارت گرافیکش جزو قوی ترین گرافیک های دنیاس ولی سی یوش نسبتا ضعیفه البته دوستان میگن که گرافیک قوی تا حدی جلوی ضعف سی پی یو رو میگیره و برای بازی بیشتر به گرافیک نیازه تا سی پی یو ولی بازهم دو به شکم که آیا واقعا میتونه این لپتاپ همه ی بازی های جدید رو با گرافیک حداقل high اجرا کنه یا نه.از اون طرف لپتاپ asus سی پی یوش بهتره ولی خوب در عوضش گرافیکش GTX 950M DDR3 هست که خیلی ضعیف تر از ATI R9 290X هست ولی من موندم که کدومشون بهترن در ضمن اینکه هارد MSI؛7200RPMهست و مال ASUS 5400RPM هست و اینکه خوب کلا MSI برای گیم طراحی شده ولی ASUS برای کاربری مالتی مدیاست.باز نمیدونم که کدومشون برای گیم حرفه ای مناسب تره کدومشون قوی تره؟حالا از شما میخوام واقعا منو تو این مورد کمک کنین که بتونم بهترین انتخابو بکنم لطفا فقط متخصص های حرفه ای نظرشونو با دلیل بیان کنن البته برای گیم خالی نیست کارهای کامپیوتری و مهندسی هم هست مشکل من اینه که MSI سی پی یوش AMD A10 5750M هست وگرنه هیچ شکی تو خرید msi نداشتم.ممنون یاعلی!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

خوب ببیند ایسوسه پردازنده کم مصرفه داره که در برابر msi حدودا برابری میکنه
    پیشنهاد من همین msi هست
    در ضمن ب وزن ۴ کیلویی لپتاپ دقت کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوست عزیز من قیمت
    MSI GX70 3CC Destroyer ندارم آخرین قیمتی که گرفته بودم 2/900 بود
    العان این مدل y5070 لنوو با همون کانفیگ فقط صفحه fhd قیمتش 3/200 هست به صرفه تره البته نظر شخصی هست
    این گرافیک
    R9 290X تو بازی 15% درصد از gtx960m قوی تره ولی cpu اوضاعش خوب نیست تو رندر کردن تصاویر باز میمونه !! از هم رده هاش تو تست افتضاح عمل کرده عملا باعث شده فریم ریت پایین پایین بیاد تو این لپ تاپ
    حتی یه جا خوندم اگر بحث ارزان سازی بود core i5 بهتر از این مدلی بود که گذاشتن هم وزن لپ تاپ 4 کیلو نمیشد !! ( تانکی هست در نوع خودش
    )

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوست عزیز منبعت واسه اینکه r290x قوی تر از gtx 950 هست کجاست؟ واسه اطلاعات شخصیم میپرسم اخه ی مدت پیش هرچی گشتم این مدل رو جای نقد نکرده بودن
    خوب ببین بنظر منم بهتره سراغ این لپتاپ نری چون لپتاپ نیست با ۴ کیلو وزن!
    همین لنوو خوبه
    g56 ایسوس خوبه
    حتی k550 ایسوس هم خوبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوست عزیز منبعت واسه اینکه r290x قوی تر از gtx 950 هست کجاست؟ واسه اطلاعات شخصیم میپرسم اخه ی مدت پیش هرچی گشتم این مدل رو جای نقد نکرده بودن
    اظهر من الشمس هست تو تست ها و بنچمارک ها خوب عمل کرده البته این برای سال 2013 هست
    عینا نوشته :

As mentioned before, the M290X is just a rebrand of the HD 8970M with identicalperformance. When compared to mobile Nvidia GPUs, the M290X performs a bit below the [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and slightly above the [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . Therefore, almost all demanding games of 2013 will run fluently on very high details and 1080p resolution.
    قسمت آخر تو بازی ها فریم ها رو نگاه کنید یه جورهایی در حد 960m هست ولی تو این لپ تاپ کانفیگش با cpu خوب نیست جالب نیست
    اینم
    GTX 950M:

تو تست بازی Assassin's Creed در 950m رو نگاه کنید رو medium باید اجرا روی high فریم زیر 20 میاد !!
    Last edited by alireza3dshadow; 05-09-2015 at 01:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خوب ببین بنظر منم بهتره سراغ این لپتاپ نری چون لپتاپ نیست با ۴ کیلو وزن!
    همین لنوو خوبه
    g56 ایسوس خوبه
    حتی k550 ایسوس هم خوبه
    دوست عزیز اینو که R9 290X از GTX 950Mقوی تره خیلی واضحه تو بنچمارک های و امتیاز passmark این گرافیک بالای 7000هست ولی مال 950امتبازش زیر 4000هست و اینکه در ضمن در سایت game debate میتونید ببینید امتیاز r9 290x از 10 ,9هست ولی مال 950mاز 10,6هست و در ضمن بازم پهانای باند و سرعت هسته و تعداد هسته های کارت رو میتونید ببینید و کافیه یا بازم دلیل برتری R9 290X بر GTX 950Mرو بگم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز من قیمت
    MSI GX70 3CC Destroyer ندارم آخرین قیمتی که گرفته بودم 2/900 بود
    العان این مدل y5070 لنوو با همون کانفیگ فقط صفحه fhd قیمتش 3/200 هست به صرفه تره البته نظر شخصی هست
    این گرافیک
    R9 290X تو بازی 15% درصد از gtx960m قوی تره ولی cpu اوضاعش خوب نیست تو رندر کردن تصاویر باز میمونه !! از هم رده هاش تو تست افتضاح عمل کرده عملا باعث شده فریم ریت پایین پایین بیاد تو این لپ تاپ
    حتی یه جا خوندم اگر بحث ارزان سازی بود core i5 بهتر از این مدلی بود که گذاشتن هم وزن لپ تاپ 4 کیلو نمیشد !! ( تانکی هست در نوع خودش
    )
    پس به نظرتون بهرتین لپتاپ واسه گیم و کارای حرفه ای تو رنج 270000 چیه نه بیشتر ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

آپ.........................

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظرم e540 فعلا از همه مدل ها بهتره چون تا 3 تومان یا cpu قوی دارن یا گرافیک یا صفحه فول باید ببینی کاربردت چیه اما مدل که همه قطعه قوی داشته باشه همینه بعد از این acer nitro و acer e5- 573tg

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •