تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: چند تا سوال در مورد هتل های پنج ستاره تهران

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چند تا سوال در مورد هتل های پنج ستاره تهران

سلام دوستان
    من این تاپیک رو ایجاد کردم به خاطر اینکه چند تا سوال داشتم در مورد هتل های تهران که میگن پنج ستاره هستن. سوال من اینه که آیا واقعا امکانات این هتل ها در حد هتل های پنج ستاره هست یا اینکه فقط تبلیغاته؟؟؟ چند وقت پیش تو تلویزیون دیدم که با یه توریست خارجی مصاحبه میکردن و میگفت که امکانات هتل های اینجا در حد پنج ستاره نیست. طرف خودش به چند کشور سفر کرده بود که اینو میگفت. من الان یکی از دوستانم تو مهرماه میخواد از خارج بیاد ایران و تو یکی از هتل ها(نمیدونم میشه اسمش رو گفت یا نه) که حالا میگن پنج ستاره هست اتاق رزرو کرده یه مقدار نگران امکاناتش هست. سوال بعدی من اینه که برای ملاقات کسی که تو هتل هست مدرکی چیزی باید گرو بذاریم یا اینکه کلا آزاده؟

مرسی دوستان

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    اگر ملاقات در لابی باشه مشکلی نداره
    اما اگر در اتاق باشه بستگی به قسمت پذیرش و حراست داره که تشخیص بدند مهمان هتل و شخص بازدید کننده چجور آدمهائی هستند
    اگر مهمان مرد باشه به هیچ وجه یک زن و یا برعکس , نمیتونه بره توی اتاقش برای ملاقات مگر با "پارتی"
    اگر لباس و تیپ بازدید کننده مرتب نباشه یا مشکوک باشه هم نمیشه
    بعضی از هتلها کارت شناسائی میخوان و بعضیاشون نه
    در مورد 5 ستاره , بعضیاشون 3 ستاره هم نیستند . توی ایران بی نظمی و بی قانونی - بی وجدانی و دوز و کلک و تقلب - بی مسئولیتی و توجهی و بیخیالی و سهل انگاری بیداد میکنه در همه جا
    هتلها هم از این آشفته دزد بازار در امان نمونده
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 03-09-2015 at 14:51.

3. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که نفهمیدم چرا نمیشه طرف رو ملاقات کرد. شاید بهتر باشه مدیرهای هتل های ایران یه سر برن خارج از ایران و هتل های اونور رو ببینن بعد شاید این قوانین خودشون رو آپدیت کردن

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

من که نفهمیدم چرا نمیشه طرف رو ملاقات کرد. شاید بهتر باشه مدیرهای هتل های ایران یه سر برن خارج از ایران و هتل های اونور رو ببینن بعد شاید این قوانین خودشون رو آپدیت کردن
    اونطرفِ آب همه جاش مثل هم نیست
    الشارقة محترمانه ترین هتلها رو داره
    دبی و بحرین کثیف ترین هتلها رو داره که خیلیهاش تبدیل شده به روسپی خانه
    در کویت هتلهای خوش نام حتی به کویتیهای مجرد اتاق نمیدند چون پروندشون سیاهه
    اما بعضی هتلهل و هتل آپارتمانها با پول و پارتی همه رو راه میدند فقط میگن آبروریزی نکنین !!!! یعنی آسه بیاین آسه برید .
    بعضیهاشون روسپیهای اروپائی رو میارند با ویزای تجاری بعدش از طریق واتس آپ و اینستاگرام و غیره دنبال مشتری میگردند و خیلیهاشون توسط پلیس اینترنتی و اطلاعات شناسائی میشن و گیر میافتند و اخراج و ممنوع الورود میشن
    اگه بدونین چه آب و آتیش بازیهایی میکنند برای کلک زدن سر هتلها
    کارت شناسائی زنش رو میاره و معشوقه ش هم یک دست سیاه پوش با نقاب و اینها و میگه این زنمه
    چند بار گندش دراومده و کار به زد و خورد و شکایت و طلاق کشیده
    یه بار هتل زنگ زده به طرف تا بگه لباستون دیروز توی اتاق هتل جا مونده , زنش گوشی رو برداشته و تعجب کرده و گفته کدوم هتل ؟ ما دیروز هتل نبودیم اصلاً و خلاصه جریان معشوقه بازی شوهرش لو رفته
    اینجا قانون هست که همه ی هتلها و مسافرخونه ها باید هر روز لیست مهمانها رو بفرستند برای وزارت اطلاعات
    چند بار همینطوری دختران و زنان فراری و افراد مظنون گیر افتادند
    فکر کنم در ایران هم همینجوره

6. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت بهادر طلایی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

ایران تو هتل که هیچ تو خیابونم پسر و دختر همدیگرو ببینن بهشون گیر میدن.اون که به خاطر نوع حکومت کشوره.فکر کنم بهترین هتل تهران همون هتل هیلتون باشه که 50 سال پیش ساخته شده.

چون تهران شهر توریستی نیست.ولی هتل خوب تو کیش و مشهد و اصفهان زیاد داریم.مهمونتون رو ببرید کیش هتل مارینا پارک مثلا یا مشهد خیلی هتل نوساز خوب و مدرن داره و اصفهان هم همنطور.

تهران آخه چی داره رفیقت بیاد شرمنده میشی از این همه دود و رانندگی بد و دعوا تو خیابون ها دعوا د ررانندگی و اربده کشیو. رفیقتو ببر کیش شب بیاد بیرون هوا خنکه

8. این کاربر از بهادر طلایی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون آقای آسمونی تا حدودی حساب کار دستم اومد.

ایران تو هتل که هیچ تو خیابونم پسر و دختر همدیگرو ببینن بهشون گیر میدن.اون که به خاطر نوع حکومت کشوره.فکر کنم بهترین هتل تهران همون هتل هیلتون باشه که 50 سال پیش ساخته شده.

چون تهران شهر توریستی نیست.ولی هتل خوب تو کیش و مشهد و اصفهان زیاد داریم.مهمونتون رو ببرید کیش هتل مارینا پارک مثلا یا مشهد خیلی هتل نوساز خوب و مدرن داره و اصفهان هم همنطور.

تهران آخه چی داره رفیقت بیاد شرمنده میشی از این همه دود و رانندگی بد و دعوا تو خیابون ها دعوا د ررانندگی و اربده کشیو. رفیقتو ببر کیش شب بیاد بیرون هوا خنکه
    این دوستم ایرانی نیست یه آمریکاییه که تقریبا دو سال پیش از طریق یکی از سایت های تبادل زبان باهاش آشنا شدم و یه مقدارمیتونه فارسی حرف بزنه چند وقت پیش گفت میخواد بیاد ایران و شنیده که ایران جای قشنگیه. آمریکایی ها اگه بخوان بیان ایران حتما باید از طریق های تورهای گردشگری بیان اینجا چون جور دیگه ای بهشون ویزا نمیدن این هم کلا هشت روز تو ایران میمونه دو روز اول تو تهران بقیه ش هم تو شهرهای کرمانشاه و شیراز و اصفهان، اگه با تور نبود میشد یه کاریش کرد اصلا میبردمش خونه خودمون ولی چون زیر نظر تور هست نمیشه.....

در مورد تهران حرفتون درسته تهران یه شهر توریستی نیست و اگه واقعا بخواهیم منطقی حساب کنیم خیلی چیز خاصی هم واسه دیدن نداره.... تهران شهریه که فقط شلوغه به این هم چند بار گفتم که شاید از شلوغی تهران خوشش نیاد اما تا خودش نبینه باورش نمیشه...

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

پسر یکی از اقوام که ساکن امریکاست، برای اولین بار به ایران آمده بود. چند روز که تهران بود بیشتر موزه ها و کاخ های تهران را باهم بازدید کردیم و خیلی هم خوشش آمده بود.
    بعدش هم رفت مشهد و اصفهان و شیراز.
    تهران که بود میگفت واقعا فکر نمیکرده تهران اینقدر ماشین داشته باشه!
    بهرحال تهران هم جای دیدنی زیاد داره و مسلما اگر با تور هم باشند به بازدید از قسمتهای دیدنی تهران خواهند رفت.

در مورد هتل هم، ستاره های هتل های ایران اصلا با استانداردهای جهانی مطابقت نداره.

این سایت را ببین، در مورد هتل های پنج ستاره تهران
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •