تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سوال در مورد پرینت دو رو

اگه نباشه جاش خالی می مونه samaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آنجا که دلم خوش به هوایش باشد

پيش فرض سوال در مورد پرینت دو رو

یه پرینتر 2055d دارم که قابلیت چاپ دو رو داره. الان تنظیمات پرینتر رو برای پرینت دو رو انجام دادم. اما وقتی میخواد صفحه دوم رو پرینت بگیره، من باید حتما کاغذ رو از اون سمت دیگه بذارم داخل سینی پرینتر
    یادمه قبلا یه پرینتر دیده بودم، خودش صفحه اول رو پرینت میگرفت، دوباره کاغذ رو میکشید داخل و سمت دوم رو هم میزد. چطور اینجوری پرینت بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یه پرینتر 2055d دارم که قابلیت چاپ دو رو داره. الان تنظیمات پرینتر رو برای پرینت دو رو انجام دادم. اما وقتی میخواد صفحه دوم رو پرینت بگیره، من باید حتما کاغذ رو از اون سمت دیگه بذارم داخل سینی پرینتر
    یادمه قبلا یه پرینتر دیده بودم، خودش صفحه اول رو پرینت میگرفت، دوباره کاغذ رو میکشید داخل و سمت دوم رو هم میزد. چطور اینجوری پرینت بگیرم؟
    اولا بگو تو چه نرم افزاری پرینت میگخوای بگیری...مثلا ورد تو منوی پرینت گزینه print both side ... رو باید بزنی که خودش آپشنی واسه نوع پرینت دو رو داره .. تو پی دی اف هم گزینه ش فکر کنم همین هستش ... ضمنا A5 رو نمیتونی دو رو بزنی باهاش!

اگه نباشه جاش خالی می مونه samaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آنجا که دلم خوش به هوایش باشد

پيش فرض

اولا بگو تو چه نرم افزاری پرینت میگخوای بگیری...مثلا ورد تو منوی پرینت گزینه print both side ... رو باید بزنی که خودش آپشنی واسه نوع پرینت دو رو داره .. تو پی دی اف هم گزینه ش فکر کنم همین هستش ... ضمنا A5 رو نمیتونی دو رو بزنی باهاش!
    ممنون. تو ورد میخوام پرینت بگیرم.
    آها نکته اش همینه. کاغذم a5 هست
    اگر a4 باشه خودکار میگیره؟ کاغذ باید تو کدوم سینی باشه؟ همون سینی بزرگ زیر پرینتر باشه خودش پرینت میگیره و دوباره میکشه داخل و روی دیگه رو هم پرینت میگیره؟ امتحان کردم نشد. یه روی کاغذ رو پرینت میگیره. بعد میفرسته بیرون و یه پیغام میاد که میگه کاغذ رو برعکس کن و دکمه روی پرینتر رو بزن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون. تو ورد میخوام پرینت بگیرم.
    آها نکته اش همینه. کاغذم a5 هست
    اگر a4 باشه خودکار میگیره؟ کاغذ باید تو کدوم سینی باشه؟ همون سینی بزرگ زیر پرینتر باشه خودش پرینت میگیره و دوباره میکشه داخل و روی دیگه رو هم پرینت میگیره؟ امتحان کردم نشد. یه روی کاغذ رو پرینت میگیره. بعد میفرسته بیرون و یه پیغام میاد که میگه کاغذ رو برعکس کن و دکمه روی پرینتر رو بزن.
    به سینی ربطی نداره ،A4 باشه دو رو میزنه .. ی تست بزن دیگه .. من خودم همین پرینتر رو دارم .. ی رو میزنه بعد میکشه داخل روی بعدی رو میزنه ..

5. این کاربر از Shabdisk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شما مدل پرینترت رو مشخص کن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •