تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل عجیب قطع شدن صدا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

14 مشکل عجیب قطع شدن صدا

سلام دوستان. من یه مادربرد ایسوس روی کامپیوترم دارم که کارت صداش قدیمی شده بود و درایورش برای ویندوز 7 موجود نبود. بخاطر همینم یه کارت صدای اکسترنال خریدم که از طریق یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه و احتیاجی هم به درایور نداره. حدودا دو سه سال از همین نوع کارت صداها استفاده میکردم اما چند وقت پیش یهویی صدای کامپیوترم بی هیچ دلیلی قطع شد. روی چندتا کامپیوتر هم کارت صدا و اسپیکرها رو تست کردم سالم بودن. حتی ویندوز رو عوض کردم و با درایور پک تمام درایورهای کامپیوتر رو نصب کردم. و دوباره کارت صدای قدیمی رو چک کردم. توی قسمت دیوایس منیجر هم چک کردم هیچ علامت زرد یا قرمزی نبود و همه قطعات به خوبی نصب شده بودند. همچنین درب کیس رو باز کردم و اتصالات رو چک کردم اما هیچ قطعی وجود نداشت. سعی میکنم عکس مادربورد و اتصالات رو هم بفرستم. از کنترل پنل هم قسمت صدا چک کردم و اسپیکر خودم رو پیشفرض قرار دادم. حتی بایوس رو 5 دقیقه بیرون آوردم و دوباره جا زدم و تنظیماتش رو از نو انجام دادم.
    خلاصه که هر راهی که به ذهنم رسید و میتونستم رو چک کردم اما فایده ای نداشت...
    اگه ممکنه راهنماییم کنید.
    ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

باید با یک کارت صدای دیگه تست کنید تا مشکل مشخص بشه بهتره کارت صدا اینترنال باشه با این تست مشخص میشه مشکل از مین است یا پاور یا کارت صدا

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

باید با یک کارت صدای دیگه تست کنید تا مشکل مشخص بشه بهتره کارت صدا اینترنال باشه با این تست مشخص میشه مشکل از مین است یا پاور یا کارت صدا

با یه کارت صدای اکسترنال امتحان کردم اما اون هم کار نکرد. اینترنال رو هنوز امتحان نکردم
    مگه ایراد از پاور هم میتونه باشه؟ البته چند روز پیش یه متخصص پاور رو چک کرد و گفت پاورت هیچ مشکلی نداره و سالمه. اما بجای 24 پین 22 پین داره. فکر می کنید ربطی داره به این موضوع؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من یک بار با این مشکل رو به رو شده بودم و پاور ولتاژ کافی به قسمت های مختلف نمیرسوند و روی لن و کارت صداش تاثر گذاشته بود برای همین گفتم تستش ونید بایوس مین هم اپدیت باشه

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من یک بار با این مشکل رو به رو شده بودم و پاور ولتاژ کافی به قسمت های مختلف نمیرسوند و روی لن و کارت صداش تاثر گذاشته بود برای همین گفتم تستش ونید بایوس مین هم اپدیت باشه

آهان. ممنون از راهنماییتون. حتما چک میکنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •