تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: مشکل sleep در ویندوز 10

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوستانی که با عملکرد نامناسب Sleep و Hibernate درگیر هستند
    حتما درایور گرافیک اصلی و اینتل سیستم خود را به روز رسانی کرده و درایور مخصوص به خودش را دانلود نمایید

موفق باشید
    سایت اینتل که ارور میده برا دانلود گرافیک...من از یه سایت دیگه دانلود کردم ولی برا نصبش ارور داد هماهنگ نبود با سیستمم...از سایت اچ پی هم خواستم مطابق با مدل لپ تاپم درایور رو بگیرم که اصلا برا ویندوز 10 درایوری نداشت
    من چطور باید درایور گرافیکم رو آپ کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

حتما درایور گرافیک اصلی و اینتل سیستم خود را به روز رسانی کرده و درایور مخصوص به خودش را دانلود نمایید

موفق باشید
    من از اینتل که نتونستم چیزی دانلود کنم ارور میداد..از سایت اچ پی هم خواستم مطابق با مدل لپ تاپم دانلود کنم فقط درایورای ویندوز 7 رو داشت...از یه سایت دیگه یه درایور دانلود کردم که اونم ارور داد و نصب نشد
    من چطوری باید درایور گرافیکمو آپ کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوستان من از قسمت device manager رو گزینه display adapter راست کلیک کردم و آپدیت رو زدم که سیستم شروع به سرچ کرد و بعدم آپدیت...بعد از تموم شدن آپدیت مشکل هایبرنیت و اسلیپم حل شد..گفتم اینجا بگم که اگه کسی به این مشکل برخورد این راه جواب میده

4. این کاربر از mosafer222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان من از قسمت device manager رو گزینه display adapter راست کلیک کردم و آپدیت رو زدم که سیستم شروع به سرچ کرد و بعدم آپدیت...بعد از تموم شدن آپدیت مشکل هایبرنیت و اسلیپم حل شد..گفتم اینجا بگم که اگه کسی به این مشکل برخورد این راه جواب میده
    خب خداروشکر که مشکلتون حل شد
    ممنونم بابت Feedback
    Last edited by Captain; 07-09-2015 at 13:30.

6. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

موفق باشید
    سلام من قبلا فقط مشکل اسلیپ داشتم اما الان مشکا restart هم دارم، یعنی بعد از restart و sleep ویندوز دیگه بالا نمیاد، تو سایت intel مدل کارت گرافیکمو چک کردم نبود، فقط یک فایل exe بود به اسم intel driver update utility. که با اون یرنامه اسکن کرد و درایوری برای آپدیت پیدا نکرد ظاهرا آپدیته همشون. البته من یک کارت گرافیک دیگه هم دارم AMD radeon 6600m and 6700 m، که اونم آپدیت کرده بودم اما حل نشد. میشه کمکم کنید؟

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام من قبلا فقط مشکل اسلیپ داشتم اما الان مشکا restart هم دارم، یعنی بعد از restart و sleep ویندوز دیگه بالا نمیاد، تو سایت intel مدل کارت گرافیکمو چک کردم نبود، فقط یک فایل exe بود به اسم intel driver update utility. که با اون یرنامه اسکن کرد و درایوری برای آپدیت پیدا نکرد ظاهرا آپدیته همشون. البته من یک کارت گرافیک دیگه هم دارم AMD radeon 6600m and 6700 m، که اونم آپدیت کرده بودم اما حل نشد. میشه کمکم کنید؟
    مدل پردازنده شما چیه؟ اگه Sandy Bridge باشه، اینتل ازش پشتیبانی نمیکنه برای ویندوز ۱۰. فقط پردازنده Ivy Bridge و بالاتر نوشته تو سایتش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از merikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

مدل پردازنده شما چیه؟ اگه Sandy Bridge باشه، اینتل ازش پشتیبانی نمیکنه برای ویندوز ۱۰. فقط پردازنده Ivy Bridge و بالاتر نوشته تو سایتش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ای وای بله متاسفانه نسل دومه که همون sandy bridgr میشه. مشکلم فق اسلیپه، یعنی الان برگردونم به ویندوز 7؟ :(

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

من ویندوزمو برگردوندم به ۷، ص ویندوز بالا اومده اما موس و کییرد کار نمیکنه، باید چیکار کنم؟ درایورا مشکل پیدا کرده؟ هیچکاری نمیتونک الان انجام بدم جز خاموش و روشن کردن با پاور کیبرد

داره خودمونی میشه mobin555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ویندوز من هم بعد از نصب فاقد گزینه اسلیپ است و تنها یک گزینه sleep که تو تصویر با فلش نشون دادم وجود دارد که عملکردش پس از اجرا مشابه هایپرنت میباشد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند راهکار هم مثل روش زیر انجام دادم ولی بیفایده بود لطفا راهنمایی بفرمایید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •