تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: Intel(r) rapid storage technology

داره خودمونی میشه mamaly11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستان نصب کردن راضی بودن
    خب، ممکنه در سخت افزار های مختلف نتایج مختلفی مشاهده بشه و در سخت افزار شما این مشکل به وجود اومده.

صدای فن کمتر شده ولی وقتی ویندور داره بالا میاد چند ثانیه فن صداش زیاده. مشکل sleep حل نشده و بلو اسکرین میده و ری استارت میشه و بالا نمیاد ویندوز تا با پاور لپ تاپ خاموش و روشن کنم
    در کل من بازهم پیشنهاد نمی کنم که ویندوز 10 نصب کنید، تا که سخت افزارهای مختلف رو باهاش ست کنن و باگ هارو فیکس کنن و یه سری چیزای دیگه هم بهبود پیدا کنه.
    ---
    خب خوبه که یه مشکلتون حل شد. همونطور که گفتم مشکل میتونه اساسا از خود ویندوز 10 هم باشه. اون یکی درایور (Intel Chipset Device Software) هم نصب کردید؟

ببینید، مشکل صفحه ی آبی مرگ میتونه به چند علت باشه :
    - مشکل در سخت افزار (90% مربوط به همین علت می باشد)
    - نصب ویندوز تازه عرضه شده (به علت باگ و یا پشتیبانی نکردن از سخت افزار و ...)
    - فضای بسیار کم هارد دیسک
    - مشکل در تنظیمات BIOS
    - نرم افزاری که پس از نصب اون سیستم دچار مشکل شده

راستی شما چه ورژنی از ویندوز 10 استفاده می کنید؟
    بهتره ویندوز رو آپدیت کنید. مایکروسافت در حال آپدیت دادنه و بهتره آپدیت هارو امتحان کنید و ببینید که مشکلتون حل میشه یا نه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

خب، ممکنه در سخت افزار های مختلف نتایج مختلفی مشاهده بشه و در سخت افزار شما این مشکل به وجود اومده.

در کل من بازهم پیشنهاد نمی کنم که ویندوز 10 نصب کنید، تا که سخت افزارهای مختلف رو باهاش ست کنن و باگ هارو فیکس کنن و یه سری چیزای دیگه هم بهبود پیدا کنه.
    ---
    خب خوبه که یه مشکلتون حل شد. همونطور که گفتم مشکل میتونه اساسا از خود ویندوز 10 هم باشه. اون یکی درایور (Intel Chipset Device Software) هم نصب کردید؟

ببینید، مشکل صفحه ی آبی مرگ میتونه به چند علت باشه :
    - مشکل در سخت افزار (90% مربوط به همین علت می باشد)
    - نصب ویندوز تازه عرضه شده (به علت باگ و یا پشتیبانی نکردن از سخت افزار و ...)
    - فضای بسیار کم هارد دیسک
    - مشکل در تنظیمات BIOS
    - نرم افزاری که پس از نصب اون سیستم دچار مشکل شده

راستی شما چه ورژنی از ویندوز 10 استفاده می کنید؟
    بهتره ویندوز رو آپدیت کنید. مایکروسافت در حال آپدیت دادنه و بهتره آپدیت هارو امتحان کنید و ببینید که مشکلتون حل میشه یا نه.
    من ویندوز 7 pro اورجینال داشتم ک آپگریدش کردم به 10 pro.
    chipset رو نصب نکردم، یعنی ممکنه بلو اسکرین بخاطر چیپست باشه؟ مدل لپ تاپ من sony vpcsb19 هست، چیپست مخصوص این سونی رو یاید از کجا دانلود کرد؟ تو سایت سونی چیزی پیدا نکردم!
    ویندوزم آپدیت شدس، هر روز چکش میکنم .
    بلواسکرین هم همیشه نمیاد! فقط وقتی اسلیپ بشه میاد، فک نکنم مشکل از سخت افزار باشه چون قبلا این مشکلو نداشتم، بعد از نصب ویندوز ۱۰ این مشکل ایجاد شد، حالا یا درایورام‌ مشکل داره ک نمیدونم‌مربوط ب کدوک درایوره، یا سیستمم با ویندوز ۱۰ سازگار نیس، نمیکشه!

داره خودمونی میشه mamaly11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من ویندوز 7 pro اورجینال داشتم ک آپگریدش کردم به 10 pro.
    chipset رو نصب نکردم، یعنی ممکنه بلو اسکرین بخاطر چیپست باشه؟ مدل لپ تاپ من sony vpcsb19 هست، چیپست مخصوص این سونی رو یاید از کجا دانلود کرد؟ تو سایت سونی چیزی پیدا نکردم!
    ویندوزم آپدیت شدس، هر روز چکش میکنم .
    بلواسکرین هم همیشه نمیاد! فقط وقتی اسلیپ بشه میاد، فک نکنم مشکل از سخت افزار باشه چون قبلا این مشکلو نداشتم، بعد از نصب ویندوز ۱۰ این مشکل ایجاد شد، حالا یا درایورام‌ مشکل داره ک نمیدونم‌مربوط ب کدوک درایوره، یا سیستمم با ویندوز ۱۰ سازگار نیس، نمیکشه!
    دوست عزیز این درایورها با همه ی لپتاب ها و پی سی هایی مثل لپتاب شما که توشون از چیپست ها و یا پردازنده های اینتل استفاده شده سازگاره!!!
    بهتره شما یه بار از اول بری ویندوز رو با دقت نصب کنی (میتونی از سایت های معتبر نسخه ی سالم رو دانلود کنی) و اگه سریال نداری که باید یه کرک خوب دانلود و ویندوز رو کرک کنی و بعد از اون دوباره این دوتا درایورو نصب کنی.
    Last edited by mamaly11; 28-08-2015 at 23:04.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوست عزیز این درایورها با همه ی لپتاب ها و پی سی هایی مثل لپتاب شما که توشون از چیپست ها و یا پردازنده های اینتل استفاده شده سازگاره!!!
    بهتره شما یه بار از اول بری ویندوز رو با دقت نصب کنی (میتونی از سایت های معتبر نسخه ی سالم رو دانلود کنی) و اگه سریال نداری که باید یه کرک خوب دانلود و ویندوز رو کرک کنی و بعد از اون دوباره این دوتا درایورو نصب کنی.
    من از سایت خود مایکزوسافت نصب کردم و ویندورمم اورجیناله نیاز یه کرک نیس،ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •