تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: عدم روشن شدن مادر برد در ساعت تنظیم شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض عدم روشن شدن مادر برد در ساعت تنظیم شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    مدت زیادی هست که مادر برد سیستم منزل رو برای روشن شدن در ساعت خاصی از شبانه روز تنظیم کردم و مشکلی تا به حال وجود نداشته.
    الان چند روزی میشه که این قابلیت کارش رو انجام نمیده ، ساعت و سایر تنظیمات هم درست هست...
    ممنون میشم کمک کنید ببینیم مشکل از کجاست...
    نوع مادر برد : گیگا p75-d3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    مدت زیادی هست که مادر برد سیستم منزل رو برای روشن شدن در ساعت خاصی از شبانه روز تنظیم کردم و مشکلی تا به حال وجود نداشته.
    الان چند روزی میشه که این قابلیت کارش رو انجام نمیده ، ساعت و سایر تنظیمات هم درست هست...
    ممنون میشم کمک کنید ببینیم مشکل از کجاست...
    نوع مادر برد : گیگا p75-d3
    سلام مجدد
    بعد از اینکه من سوالم رو اینجا و چند جای دیگه و همینطور پیش چند تا مهندس سخت افزار و نرم افزار مطرح کردم و تقریبا به هیچ جوابی نرسیدم و
    از اونجایی که این مشکل پس از نصب ویندور 10 پیش اومده بود ، تصمیم گرفتم سوالم رو با خود گیگابایت مطرح کنم پس یه ایمیل زدم به گیگابایت و بعد از دوبار پرسش و پاسخ و بررسی گزینه های پیشنهادی پشتیبانی در نهایت گیگابایت جواب رو اینطور داد...

After testing, the problem seems to be related to hybrid shutdown (fast startup). When we complete shutdown Windows 10, Resume By Alarm works. If you want to complete shutdown the system, please go to Control Panel > All Control Panel Items > Power Options > System Settings to uncheck fast start up. Thank you.
    Regards,
    GIGABYTE
    حالا اگر کسی به مشکل من برخورد اینجوری حلش کنه ممنون
    Last edited by Roovigital; 02-09-2015 at 14:45.

3. این کاربر از Roovigital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت ir_tech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

از اونجایی که این مشکل پس از نصب ویندور 10 پیش اومده بود ، تصمیم گرفتم سوالم رو با خود گیگابایت مطرح کنم پس یه ایمیل زدم به گیگابایت و بعد از دوبار پرسش و پاسخ و بررسی گزینه های پیشنهادی پشتیبانی در نهایت گیگابایت جواب رو اینطور داد...

After testing, the problem seems to be related to hybrid shutdown (fast startup). When we complete shutdown Windows 10, Resume By Alarm works. If you want to complete shutdown the system, please go to Control Panel > All Control Panel Items > Power Options > System Settings to uncheck fast start up. Thank you.
    Regards,
    GIGABYTE

کاملا درسته راه حلش در حال حاضر همینه

قابلیتی که در bios وجود داره و باعث میشه کامپیوتر در ساعت مشخصی روشن بشه Resume by Alarm نام داره که در قسمت Power Management میتونید پیداش کنید.

برای روشن تر شدن موضوع من یک اسکرین شات از Power Options ویندوز ۱۰ ارسال میکنم

البته غیرفعال کردن Fast Startup روش جالبی نیست چون یکی از قابلیت های خوب ویندوز ۱۰ هست ولی ظاهرا در حال حاضر روش بهتری وجود نداره

Last edited by ir_tech; 27-03-2016 at 00:33.

5. این کاربر از ir_tech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •