تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره خرید لپ تاپ رشته IT / بوجه تا 3.4 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض مشاوره خرید لپ تاپ رشته IT / بوجه تا 3.4 میلیون

با سلام و تشکر از دوستان
    من میخواستم تا 3.4 میلیون برای لپ تاپ هزینه کنم. کار اساسی من هم با پردازشگر لپ تاپ هست که بسیار مهم است قدرتمند باشد ، زیاد اهل بازی نیستم اما فیلم زیاد میبینم و کیفیت صفحه نمایش و قدرت کارت گرافیک در وهله دوم برام ارزش داره؛ ترجیحا دوست دارم SSD هم برای سرعت بالاتر داشته باشم. وزن زیاد مهم نیست اما چون زیاد حمل و نقل میکنم، انتظار دارم وزن قابل تحمل باشد.هدفم هم خرید لپ تاپ برای دانشجوی کارشناسی ارشد IT هستش. (باتری قوی هم نیازم هست). خوشحال میشوم مدل های پیشنهادی دوستان را بدونم ؟

متشکرم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام با توجه به انتظاراتی که از لپ تاپ دارین به نظرم اگه مک بوک پرو بگیرین به صرفه تره مخصوصان که ویندوز هم میتونین روش نصب کنین
    ولی در هر حال اکثر لپ تاپ های 3 تومان به بالا پردازنده و گرافیک i7 4700-4710 و gtx 850 و gtx 860 دارن پیشنهاد میکنم n551 یا g56jk بگیرین

sent frome my htc one_m9 using Tapatalk

3. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

با سلام و تشکر از دوستان
    من میخواستم تا 3.4 میلیون برای لپ تاپ هزینه کنم. کار اساسی من هم با پردازشگر لپ تاپ هست که بسیار مهم است قدرتمند باشد ، زیاد اهل بازی نیستم اما فیلم زیاد میبینم و کیفیت صفحه نمایش و قدرت کارت گرافیک در وهله دوم برام ارزش داره؛ ترجیحا دوست دارم SSD هم برای سرعت بالاتر داشته باشم. وزن زیاد مهم نیست اما چون زیاد حمل و نقل میکنم، انتظار دارم وزن قابل تحمل باشد.هدفم هم خرید لپ تاپ برای دانشجوی کارشناسی ارشد IT هستش. (باتری قوی هم نیازم هست). خوشحال میشوم مدل های پیشنهادی دوستان را بدونم ؟

متشکرم
    اگر کار خاص سنگینی با لپتاپ نداری اصلا نیازی به پردازنده قوی (ب قول خودتان )ندارید و یک الترا بوک میتونه کار شما رو را بیندازه و همه مشخصات مد نظر شما مثل وزن کم شارژ بالا ssdرو دارد

5. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام

یه لپ تاپ برای کسی که برنامه نویس هست و بودجه هم تا 3.5 باشه و اینکه کارهای گرافیکی و حافظه براش مهم باشه رو میشه معرفی کنید خودم hpenvy 15-k009ne مد نظرم هست اگه میشه لطف کنید بگید خوب هست یا نع و اگه پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم بم بگین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •