تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: از بین بردن ad-ware

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض از بین بردن ad-ware

سلام دوستان.

طبق توضیحاتی که در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دادم تشخیص دوستان مبنی بر این بود که سیستم دچار ad-ware شده و الان تقریبا یقین پیدا کردم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون بالاش که نوشته shoper pro اونو از کنترل پنل آنیستال کردم همچنان تبلیغات نشون میده ولی دیگه خبری از مرورگر crossbrows و ناپدید شدن فایرفاکس نیست !

نمیدونم چرا فلش پلیر هم اغلب هنگ میکنه :

2. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

خوب مثل اینکه شما خودتون تونستین اون نرم افزار تبلیغاتی مزاحم رو پیدا کنین . یه مشکل حل شد .

موند دو تا مشکل ، که یکیش باقی موندن بقیه تبلیغات هستش. چک کنین ببینین نرم افزار مذکور یک Addon به مرورگرتون اضافه نکرده ؟

اما در ارتباط با هنگ کردن flash player : مشکل منم هست !

البته بنده این مشکل رو با chrome و windows 10 دارم . به صورت رندوم هم پیش میاد و اگر اتفاق بیفته ، دقیقا زمانی اتفاق می افته که روی یه گزینه یا یه دکمه در صفحه ی وب کلیک می کنم . البته هر بار کرش شده توی P30world بودم . چند روز پیشم سیستم عامل رو نصب مجدد کردم . اما تفاوتی نکرد . سیستم هم که ظاهرا عاری از هر گونه ویروسه .

چون دقیقا این مشکل هر دفعه زمانی که p30world رو مشاهده می کردم ، اتفاق می افتاد ، می خواستم به عنوان مشکل گزارش بدم . اما ترجیه دادم صبر کنم ببینم سایرین هم همین مشکل رو دارند ( که دارند ! )

حال فعلا در سایت های دیگه هم بررسی کنین ببینین فقط مشکل با p30world هستش یا سایت های دیگه هم کرش می کنه ( ظاهرا برای شما هم توی p30world کرش کرده ! )

من که کلا Flash player رو موقتا غیر فعال کردم
    Last edited by Public Enemy; 19-08-2015 at 21:37.

4. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام
    در مورد مشکل کرش کردن فلش پلیر، بنده از ابتدای نصب ویندوز به این مشکل برنخوردم
    نه در اینجا و نه در سایت های دیگر
    ویندوز نصبی بنده 10 64بیتی پرو میباشد
    در مورد آلوده شدن سیستم، پیشنهاد میکنم حتما با دیسک نجات کسپرسکی سیستم خود را اسکن کامل کنید
    تا هم آلودگی ها را رفع نماید و هم این تبلیغ افزار ها را حذف نماید
    و حتما با برنامه CCleaner سیستم خود را از فایل های اضافی و موقت پاکسازی نمایید

6. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من ویندوز 10 فعلا نصب نکردم اما مشکلاتی مثل این معمولا اینطوری حل میشند:
    1.اسکن با برنامه Adware Cleaner
    2.اسکن با برنامه Malwarebytes

برنامه هارو میتونید از سایت softpedia.com بگیرید که سایت معتبری هست

8. این کاربر از satansilent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

خوب مثل اینکه شما خودتون تونستین اون نرم افزار تبلیغاتی مزاحم رو پیدا کنین . یه مشکل حل شد .

موند دو تا مشکل ، که یکیش باقی موندن بقیه تبلیغات هستش. چک کنین ببینین نرم افزار مذکور یک Addon به مرورگرتون اضافه نکرده ؟

اما در ارتباط با هنگ کردن flash player : مشکل منم هست !

البته بنده این مشکل رو با chrome و windows 10 دارم . به صورت رندوم هم پیش میاد و اگر اتفاق بیفته ، دقیقا زمانی اتفاق می افته که روی یه گزینه یا یه دکمه در صفحه ی وب کلیک می کنم . البته هر بار کرش شده توی P30world بودم . چند روز پیشم سیستم عامل رو نصب مجدد کردم . اما تفاوتی نکرد . سیستم هم که ظاهرا عاری از هر گونه ویروسه .

چون دقیقا این مشکل هر دفعه زمانی که p30world رو مشاهده می کردم ، اتفاق می افتاد ، می خواستم به عنوان مشکل گزارش بدم . اما ترجیه دادم صبر کنم ببینم سایرین هم همین مشکل رو دارند ( که دارند ! )

حال فعلا در سایت های دیگه هم بررسی کنین ببینین فقط مشکل با p30world هستش یا سایت های دیگه هم کرش می کنه ( ظاهرا برای شما هم توی p30world کرش کرده ! )

من که کلا Flash player رو موقتا غیر فعال کردم
    خیر خبری از add on نیست فقط متوجه شدم idm غیر فعاله اما کار میکنه

مشکل من با فلش اینه که معمولا وقتی دارم اسکرول میکنم یا ی متنی میخونم یا دارم تانکی آنلاین () میزنم یهو کرش میکنه البته اخیرا بدتر هم شده و ممکنه تو هر سایتی اتفاق بیوفته.

با سلام
    در مورد مشکل کرش کردن فلش پلیر، بنده از ابتدای نصب ویندوز به این مشکل برنخوردم
    نه در اینجا و نه در سایت های دیگر
    ویندوز نصبی بنده 10 64بیتی پرو میباشد
    در مورد آلوده شدن سیستم، پیشنهاد میکنم حتما با دیسک نجات کسپرسکی سیستم خود را اسکن کامل کنید
    تا هم آلودگی ها را رفع نماید و هم این تبلیغ افزار ها را حذف نماید
    و حتما با برنامه CCleaner سیستم خود را از فایل های اضافی و موقت پاکسازی نمایید
    برای من اینترپرایز هست نکته جالب اینه که با نسخه 14 گویا مشکلی نداره فقط این نسخه 18 فلش کرش میکنه .

حتما اینکار رو میکنم ولی چون برای من حجیم هست امشب با دانلود رایگان میزارم بیاد فردا نتیجه رو اعلام میکنم !

ویندوز تازه نصب شده کمتر از یک هفته فکر نکنم ccleaner حرکت خاصی بزنه ولی اونم نصب میکنم.

من ویندوز 10 فعلا نصب نکردم اما مشکلاتی مثل این معمولا اینطوری حل میشند:
    1.اسکن با برنامه Adware Cleaner
    2.اسکن با برنامه Malwarebytes

برنامه هارو میتونید از سایت softpedia.com بگیرید که سایت معتبری هست

برنامه اول رو گرفتم که 2 مگ بیشتر نبود
    بعد از اسکن همچین موجودی رو پیدا کرد :

گویا شناخته و حذف شدن فعلا خبری ازشون نیست :
    همونطور ک میبینید اسامی شاپر پرو و کراس بروز هم ب چشم میخورند ، البته دوتا نشون دادن فایرفاکس در تسکبار همچنان حل نشده و اون باید با کسپر حل بشه تا فردا و اعلام نتایج بدرود دوستان

10. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •