تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: پاسخ به سوالات شما توسط نویسنده کتاب خودآموز تدوین دیجیتالی با نرم افزار ادیوس پرو در صدا و سیما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض پاسخ به سوالات شما توسط نویسنده کتاب خودآموز تدوین دیجیتالی با نرم افزار ادیوس پرو در صدا و سیما

با سلام
    من یک تدوینگر حرفه ای و نویسنده کتاب Edius Pro هستم، سالهاست که به تدوینگران و علاقمندان حرفة مونتاژ در صدا و سیما آموزش میدهم، از جمله به مشهورترین تدوینگران صدا و سیما تدوین دیجیتال را آموزش داده ام و حالا مایلم که آموخته هایم را با شما شریک شوم. من دوست دارم تمام تجارب خود در زمینه تدوین فیلم، ویدیو و کامپیوتر را در اختیار شما بگذارم. شما نیز متقابلا سعی کنید آموخته های خود را در اختیار من بگذارید، زیرا من همواره محتاج یادگیری هستم و اطمینان دارم که چیزهای زیادی را از شما یاد خواهم گرفت. در اینجا از همه تدوینگران حرفه ای دعوت میکنم که در گفتگوهای تخصصی و پرسش ها و پاسخ های این انجمن مشارکت کنند.
    اگر شما در مورد نرم افزار ادیوس پرو سوالاتی دارید و به دنبال پاسخ آن هستید، کافیست که وارد محیط نرم افزار Edius Pro شده و نشانگر ماوس را بر روی هر چیزی که دلتان میخواهد مثل دکمه ها، ابزارها یا منوهای آن قرار دهید تا نام آن ظاهر شود، سپس درباره آن سوال کنید تا پاسخ آن را در اینجا بگیرید. از همه دوستان تقاضا می کنم که سوالات خود را در سطح حرفه ای مطرح کنند (و نه سطحی و ابتدایی) در غیر این صورت ممکن است انگیزه خود را از دست داده و از سویی دیگر به دلیل مشغله کاری که دارم، هر روز نتوانم وارد این انجمن شوم. به بیانی دیگر باید بگویم که اگر شما فعال، پر انرژی و حرفه ای مشارکت کرده و سوال کنید، من نیز به وجد آمده و سعی خواهم کرد که اوقات بیشتری را برای این انجمن بگذارم و به سوالات شما پاسخ بدهم، حتی اگر سخت درگیر تدوین فیلم یا برنامه تلویزیونی خود باشم. در غیر این صورت، مهمان کوتاه مدت شما خواهم بود. موفق باشید
    چهار شنبه 1394/5/28
    Last edited by Film Editor; 19-08-2015 at 12:59.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

چهار شنبه 1394/5/28
    Last edited by Film Editor; 19-08-2015 at 04:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

لاییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییک داریییییییییییییییییییییی ییییی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

با سلام خیلی عالی فردی مثل شما اینجا هست که در مورد ادیوس اطلاعات زیادی داره اما این طوری که شما گفتید ادم میترسه سوال بپرسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

امیدوارم که بتونید به سوالات من یا دیگران جواب بدید من منتظرم تا سوالات خودم رو بپرسم با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام خسته نباشید من تازه ادیوس راشروع کردم کلاس آموزش هم نرفتم بشتر از طریق اینترنت آموزش استفاده میکنم ودوست دارم یک روز درمیان از آموزش شما اسفاده کنم.موفق باشید.mousa هستم از کرج

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    وقتتون بخیر
    بنده نرم افزار ادیوس رو نصب کردم تصاویر و فیلم رو در پنجره time line نشون میده ولی در مانیتور فقط صدا رو پخش میکنه ،لطفا راهنمایی کنید
    ضمن اینکه همین نرم افزار قبلا در ویندوز 10 هیچ مشکلی نداشت ولی الان که روی ویندوز8 نصب شده همچین مشکلی به هم زده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2023

پيش فرض

سلام و درود.
    من هر خروجی با هر بیت ریتی که از ادیوس میگیرم در اون فیلم‌ها افت کیفیت دارند بخصوص جاهایی که دوربین حرکت میکنه تصویر مات میشه، اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجا هست.
    البته سیستم و دوربین فیلمبرداری کیفیت مناسبی دارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •