تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 130 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1299

نام تاپيک: مشکلات در مورد انــواع مـانـيـتــــــــــور

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

چون دلیل روانی که اصلا دلیل نمیشه
    میخوام بدونم چرا این جا از الجی اینقدر بد میگید . نظر همه کاربران رو خوندم ولی به نظر من کسی یه دلیل علمی نمیگه و فقط نظر شخصی ش رو میگه
    خودتون جواب خودتون داديد پس دليل علمي وجود ندارد ولي در علم بازاريابي خريد و فروش و بيزنس دليل رواني يك دليل كاملا پذيرفته شدس
    كافيه شما از همين فروشنده هاي پاساژها بپرسي فلان قطعه چرا يكدفعه ارزون شد در بعضي موارد ميگن ماركهاي جديد اومده
    حالا ممكنه ماركهاي جديد بهتر باشن ممكنه نباشن!

داره خودمونی میشه 6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

mahdy2021ممنون ازراهنماییت
    اما دوست داشتم نظر اقا ساقی رو هم میدیدیم
    درضمن نظرت درمورد crt (منظورم الجیه) هم همینه
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوستان من ميخواهم يه كامپيوتر جديد بخرم نمي دونم مانيتور چي بردارم سيتم فعلي مانيتورش F700P هستش كه ازش راضيم براي سيستم دومم يه مانيتور ميخواهم توي همين كلاس منتها 150 ديگه بيشتر نشه توي سامسونگ ها كدومشون بهتره بردارم يا اينكه از اينLG سري ez730 بردارم

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط 6600
    mahdy2021ممنون ازراهنماییت
    اما دوست داشتم نظر اقا ساقی رو هم میدیدیم
    درضمن نظرت درمورد crt (منظورم الجیه) هم همینه
    مرسی
    crt هاي الجي از همون اولياش تا حالا واقعا مانيتورهاي خوبي بودن. يه مدت 3-4 سال پيش مي گفتن چون ماديران مي زنه كيفيت نداره . بعد دوباره مورد توجه قرار گرفت ولي از وقتي كه ساير ماركها در ايران فعال شدن ممكنه از عظمت اين شركت كم شده باشه ولي هم از لحاظ فني هم از لحاظ گارانتي و قيمت و ...( به جز موارد خيلي ناچيز مارك خوبي بوده) . البته ممكنه موضوعاتي باشه كه من نمي دونم من فقط از اطلاعات شخصي خودم گفتم
    دوستان من ميخواهم يه كامپيوتر جديد بخرم نمي دونم مانيتور چي بردارم سيتم فعلي مانيتورش F700P هستش كه ازش راضيم براي سيستم دومم يه مانيتور ميخواهم توي همين كلاس منتها 150 ديگه بيشتر نشه توي سامسونگ ها كدومشون بهتره بردارم يا اينكه از اينLG سري ez730 بردارم
    به نظر من همون 730 خوبه اگر هم سامسونگ مي خواي Samsung SyncMaster MB1795 يا MG همين مدل بدنيست
    (مي خواي خونتونو به گيم نت تبديل كني )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نه عزيز به خاطر كار هاي گرافيكي رزولوشين برام مهمه ضمنا پول ال سي دي هم ندارم
    ضمنا اين درسته كه سامسونگ ها چشمو اذيت ميكنن چون توي فاروم هاي مختلف خيلي ها شاكي بودن

حـــــرفـه ای saghy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    خب مطالب زير رو ببينيد :
    اما در مورد لامپ هاي تصوير مسطح : همه ميدانيم كه مانيتورهاي CRT در اصل همان لامپهاي كاتدي هستند كه در سطح داخلي شيشه لامپ با پوشيده شدن از يك سري مواد آشكار ساز تصوير ما تصوير منقوش بر سطح پشت لامپ را ميبينيم و اين تصوير داراي يك فركانس افقي جاروب بوده كه همان ريفرش يا هرتزي هست كه ما در تنظيمات ويندوز خودمان از 60 تا 85 يا بالاتر ميتونيم انجام بديم .
    حالا چه اتفاقي براي اين لامپ ميفته ؟
    شما لامپ تصوير را يك قطاعي از كره فرضي تصور كنيد كه تفنگ كاتدي اين لامپ در مركز اين كره قرار دارد . حال ميتواينيم ببينيم كه فاصله شعاعي مركز تا هر يك از نقاط اين كره يكسان است ! حتي در قطاع كره كه لامپ جلوي مانيتور ما را تشكيل ميدهد . پس ما يك شعاع يكسان در مانيتور هاي بدون فلت يا همان معمولي داريم . يعني شعاع تشعشع از تفنگ تا هر يك از نقاط شيشه لامپ يكسان است .

اما در مانيتور هاي يك طرف تخت ما يك شيشه مسطح در بيرون لامپ داريم كه باعث ميشود تشعشع سطح بيروني لامپ تصوير مانيتور با عبور از اين شيشه يا ----- كاملا مسطح ما تصويري تقريبا صاف به ما ارايه دهد . تا اينجاي كار چيز خيلي پيچيده اي نبود ...

اما چه كنيم تا ما تصويري دو طرف مسطح داشته باشيم ؟؟؟
    همانطور كه ميدانيد رنگ دانه هاي تصوير مانيتورهاي موجود به صورت كروي و سه رنگ اصلي در كنار هم بوده و با تركيبات و معادلات خاص بمباران الكتروني و ... ما تصويري با تركيب رنگ بالايي را ميبينيم . فاصله موجود بين هر كدام از اين دنگدانه ها را دات پيتچ ميگويند DP كه روي مانيتورها با اعداد 2/0 يا 24/0 ميبينيد مربوط به حداقل فاصله اين رنگدانه ها در زاويه ديد عمود بر صفحه ميباشد كه عملا اين زاويه در نقاط مركز تا گوشه نصبت به زاويه ديد كاربر از مقابل تغيير ميكند كه باز هم البته زياد محسوس نيست .
    اما اگر ما بخواهيم همانند فيلتري كه جلوي شيشه لامپ مانيتور قرار داديم ... چنين ----- مسطحي را نيز در پشت لامپ قرار دهيم با اشكال عدم يكساني شعاع از مركز تفنگ كاتدي با كليه سطوح اشكار سازي مواجه خواهيم شد.

در اين حالت كرويت يكسان رنگدانه ها از دست رفته و ما تصويري كشيده شده در گوشه ها خواهيم داشت . براي رفع اين نقص بايستي از يك ----- عدسي در بين سطح مسطح داخلي و لامپ استفاده كرد تا تصوير مركز را مانند گوشه ها همگون سازد

و چون در اين حالت تصوير از حالت طبيعي خود جدا ميشود در مانيتورهايي كه از اين تكنولوژي استفاده ميكنند ما هميشه يك " تقعر " تصوير را شاهد خواهيم بود و وقتي كاربر از مقابل و عمود بر صفحه مانيتور به تصوير نگاه ميكند احساس كرده كه تصوير تشكيل شده حات كروي از داخل به خود گرفته است . اين تكنولوژي به صورت تئوري حدود 15 سال پيش و توليد محدود به كار گرفته شد و برچيده شد .
    اما آيا واقعا تصوير دو طرف تخت داريم .... بله ... در لامپهاي تصوير FD TRINITRON كه انحصار سوني ميباشد ديگر رنگدانه كروي نداريم بلكه رنگدانه ها به صورت استوانه هاي در كنار هم بوده و از بالا تا پايين صفحه يكسان ميباشند . اگر به مانيتور يا تلويزيون هاي سوني وگا و ... دقت كرده باشيد ( هنگام خاموشي ) ما سطح صافي و يكدست خطوط عمودي را ميبينيم . در مانيتورهاي سامسونگ ما چيزي به عنوان دو طرف تخت نداشته ايم بلكه سامسونگ با تكنولوژي بهتري كه ارايه داده و بزرگتر كردن كره فرضي لامپ تصوير و در نتيجه كوچك تر شدن زاويه در قطاع كره لامپ باعث سطحي تر شدن و نزديك به تخت شدن صفحه را ارايه كرده است ...

ان شاله بدرد بخوره

داره خودمونی میشه 6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

thank you
    بازم یعنی فلترون الجی چرته
    اما بازم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه كبريت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تو جعبه كبريت

13

نقل قول نوشته شده توسط erfan
    دوستان من يه مشكلي كه بعضي وقت ها دارم اينه كه موقعي كه سيستم رو ميخوام ري استارت كنم در هنگام استارت شدن يه سري خط هاي عمودي كل صفحه مونيتور رو مي پوشونه وهر چه هم ري استارت مجدد كنم همين وضعيت رو داره مگه اينكه سيستم رو شات دان كنم ومجددا اونو روشن كنم ضمنا مونيتور هم مدل اف هفتصد پي ال جي است
    ممنون
    موفق باشيد
    عرفان :lol:
    سلام
    به منم كمك كنين

من هميشه موقع كار كردن يك سري خطهاي عمودي در صفحه بوجود مياد كه خيلي مزاحمم ميشه
    بعضي ها ميگفتند بخاطر مانيتور هستش من مانيتورم رو عوض كردم بازم نشد
    بعضي ها ميگفتند بخاطر اهنرباي اسپيكر هست اسپيكرم برداشتم بازم نشد
    لطفا به منم كمك كنين

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

مانيتورت H Moire نداره افزايشش بدي

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

در ضمن كارت گرافيكت چيه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •